Przedłużenie umowy

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: luki »

Zapytaj się dzwoniącego o dane, które zna tylko operator to będziesz wiedział.
chinek24
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2012, o 12:28
Lokalizacja: lublin

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: chinek24 »

Bardzo fajna odp luki.
Mimo to mam pytanie:
Podpisałem nową umowę przez neta.
Czy da się przyspieszyć termin dostawy nowego telefonu, bo mam na 25 grudnia 2012?
Umowę miałem dzisiaj; jakaś pomoc mile widziana :-)
Awatar użytkownika
Hunter
Starszy Plusmaniak
Posty: 186
Rejestracja: 1 lis 2012, o 17:47

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Hunter »

Niestety - nie liczyłbym na to, chyba, że jesteś jakimś ważnym klientem :)
Ogólnie telefony są rozsyłane wg podpisanych umów. Niestety, nie wszystkie dochodzą na czas i trzeba sporo poczekać.
[center]Moje posty nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska operatora sieci Plus. Zazwyczaj nie odpowiadam na pw.[/center]
nosferatu39
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 7 paź 2011, o 17:28

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: nosferatu39 »

Przedłużałem umowę w ubiegły piątek za pośrednictwem konsultanta pod nr.telefonu 2699-kurier z nową umową i telefonem ma być u mnie we wtorek.
chinek24
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2012, o 12:28
Lokalizacja: lublin

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: chinek24 »

I lipa nie da się zmienić terminu dostawy tylko jeszcze mi opóźnili na 27 grudnia :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
chinek24
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2012, o 12:28
Lokalizacja: lublin

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: chinek24 »

Mam takie pytanie czy jak mam abonament 99 i +10 zł za internet to mogę go wyłączyć po miesiącu czy nie
slisli
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 1 sty 2013, o 15:40

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: slisli »

Mam pytanie. Czy moge przedłużyć w tej chwili umowe na nowych warunkach ?Jeśli do końca starej umowy zostało mi 9 mcy? :) Pytam dlatego ponieważ ciekawe smartfony sa obecnie w ofercie .
Awatar użytkownika
rawsky
Szalony PlusManiak
Posty: 384
Rejestracja: 18 gru 2009, o 18:04
Lokalizacja: Białystok

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: rawsky »

Oferta po złożeniu rezygnacji od 2699 :

- 50% rabat na 12mcy Rozmowna 59.90 = 29,95 zł , 600min do wszystkich, 5 darmowych nr od Plusa
- 50% rabat na 12mcy Rozmowna dla Firm 55 = 33,83zł brutto, za darmo do Plusa, 900min do wszystkich
Awatar użytkownika
kwiatusek
PlusManiak
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2013, o 14:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: kwiatusek »

chinek24 pisze:Mam takie pytanie czy jak mam abonament 99 i +10 zł za internet to mogę go wyłączyć po miesiącu czy nie
- na 99% nie możesz zrezygnować z pakietu. W umowach z pakietem internetowym "na próbę" kosztuje on zwykle ok. 7 zł. Jak masz pakiet internetowy za 10 zł, to jest to pakiet na stałe - czyli obowiązkowy do końca kontraktu.
sylwek73
PlusManiak
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2013, o 21:59

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: sylwek73 »

Po wysłaniu wypowiedzenia w dniu dzisiejszym tel.z oferta i umowa przedłużona :12 miesięcy, bez telefonu, abonament 39,90(rabat na abo.50% przez cały okres umowy)czyli 19,90 miesięcznie ,275 min do wszystkich,5 darmowych nr.do plusa i stacjonarne ,do tej pory płaciłem 59,90 :-D
Awatar użytkownika
rawsky
Szalony PlusManiak
Posty: 384
Rejestracja: 18 gru 2009, o 18:04
Lokalizacja: Białystok

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: rawsky »

Oferta bardzo dobra. Z tego co obserwuje fora jest dostępna od chyba od października 2012. A nie było oferty z taryfami OMG ?

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk
astraz19dth
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 lut 2013, o 13:38

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: astraz19dth »

przy przedłużeniu umowy dostaje się upust na abonament w wysokości 50% na rok (umowa na 2 lata), oferta z telefonem . i tu pytanie : umowę mogę przedłużyć na tych warunkach ale ze starymi planami taryfowymi (Taryfy Rozmowne) natomiast konsultant na 2699 powiedział ,że nie ma możliwości wprowadzenisa tego upustu z nowymi taryfami :shock: :shock: dlaczego tak jest skoro nowe taryfy już obowiązują ? czy to kwestia dni ? po co wprowadzać nowe taryfy skoro nie można ich stosować ?
Awatar użytkownika
rawsky
Szalony PlusManiak
Posty: 384
Rejestracja: 18 gru 2009, o 18:04
Lokalizacja: Białystok

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: rawsky »

astraz19dth i na jakie warunki się zdecydowałeś ? Faktycznie nie miałeś możliwość przedłużenia w taryfach Rozmownych ?
astraz19dth
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 lut 2013, o 13:38

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: astraz19dth »

czekam . jak nie dadzą taryfy z wymiennymi smsami na wszystkie minuty w OMG to zabieram manele i się przenoszę . będę gadał jutro
Awatar użytkownika
rawsky
Szalony PlusManiak
Posty: 384
Rejestracja: 18 gru 2009, o 18:04
Lokalizacja: Białystok

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: rawsky »

Nie licz na dodatkowy pakiet minut wymienny na smsy. Zostaję Ci ewentualnie dokupienie pakietu sms - za 5zł 300sms do wszystkich sieci. Tak w ogóle to co Ci zaproponowali ? Z telefonem czy bez oferta ?
ODPOWIEDZ