Przedłużenie umowy

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: luki »

BalD_MaN poczekaj trochę, podejrzewam, że niedługo pojawi się Note 2 w ofercie, może będą jakieś promocje. Co za tym idzie Note (1) powinien być tańszy.
Czesiek82
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 11:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Czesiek82 »

Jrv pisze:A ja nie wiem jaka jest oferta konkurencji, kompletnie.
Miłego szukania ofert życzę.

:lol: :lol: :lol:
Bez urazy, ale śmieszny jesteś. Tak to dzwonicie, namawiacie na przedłużenie umowy mało co to byście pod stół weszli, ale jak człowiek oczekuje normalnej zwykłej gratyfikacji jaką się dostaje w innych sieciach to człowiek usłyszy NIE :!: Więc na prosty chłopski rozum po kiego zostawać w Plusie skoro konkurencja na start daje lepsze mi warunki niż wy po 10 latach :?: Jak człowiek wymawia umowę to ile się musi nasłuchać tych farmazonów od was w Punkcie i jak widzą, że nie przynosi to rezultatu to jeszcze rozmowa z 2699. Brrr Skoro wy nie to ja też nie i każdemu to polecam :!: I jak człowiek myśli, że uwolnił się już od was bo w końcu złożył wymówienie to co ?? jeszcze nękacie telefonami jak nie z centrali to z punktu.. potraficie jeszcze list wysłać z nową ofertą, gdzie na dole drobnym druczkiem napisane "jeśli przedłużył pan umowę niniejsza oferta nie jest ważna" :lol: Nie, nie przedłużyłem i nie będę przedłużał... i każdemu to radzę.. a telefon hmm nie musiałem nawet brać u konkurencji kupiłem sobie S3 za jakieś grosze liczone w $$$ na wschodzie, działa świetnie i tak pozostanie..a nowa umowa podpisana na rok czasu na samo świadczenie usług telekomunikacyjnych u konkurencji i kto wygrał Ja czy Plus :?:

J A :!: :!: :!:


BalD_MaN Polecam zrobić tak samo... :mrgreen:
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: luki »

A mogę się dowiedzieć gdzie telefon na Wschodzie jest za grosze? Chętnie kupię. :-D
Czesiek82
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 11:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Czesiek82 »

luki pisze:A mogę się dowiedzieć gdzie telefon na Wschodzie jest za grosze? Chętnie kupię. :-D
W Chinach :mrgreen:
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: luki »

Daleki Wschód :mrgreen: Mam nadzieję, że nie coś takiego jak Goophone i5. :-D
Czesiek82
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 11:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Czesiek82 »

luki pisze:Daleki Wschód :mrgreen: Mam nadzieję, że nie coś takiego jak Goophone i5. :-D

Wręcz przeciwnie :lol:

Obrazek

Wyczuwam sarkazm, więc wyciąłem w takim samym tonie cenę :mrgreen:

Ps. Przecież wiesz doskonale, że wszystkie te telefony składane są przez małe chińskie dłonie, więc jednak lepiej kupić bezpośrednio u dystrybutora niż x4 drożej w Plusie dodatkowo zobowiązując się umową na 2 lata :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: luki »

Nie ma sarkazmu. Po prostu pytam, bo jestem zdziwiony, z pokorą, bo lubię się dowiadywać o różnych rzeczach. :-D Niestety nie mogę powiększyć obrazka. :-(
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: luki »

Czesiek82 pisze:
Ja też się lubię dowiadywać nowych rzeczy.. to może wyjaśnisz mi dlaczego Plus ma wszystkich głęboko w tyłku?
Nie do mnie to pytanie. Poza tym podałbyś normalnego screena, a nie jakąś miniaturkę, bo to chyba pod mikroskopem trzeba traktować. :-/ Tak, nie wierzę, że można kupić oryginalny telefon taniej w Chinach. W innym wypadku Chińczycy nie musieliby sprzedawać dziewictwa lub nerki za iPhone'a.

To, że w Chinach jest składane nie ma żadnego znaczenia, wówczas ceny Noki na Węgrzech powinny być 30% niższe.

A nawet jeśli jakiś cudem oryginał to powodzenia z gwarancją, skoro obejmuje tylko Unię Europejską. Zakładam, że znasz mandaryński. :-D
mniam123
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 16:23

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: mniam123 »

Chcę przedłużyć umowę, ale takiego telefonu jak ja chcę nie ma w moim mieście i postanowiłem przedłużyć umowę przez operatora. Czy przedłużając umowę w taki sposób będę otrzymywał rachunki pocztą? Prowadzę firmę, więc rachunki są mi potrzebne.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: luki »

Rozumiem przez sklep internetowy. Firma zawsze otrzymuje faktury pocztą.
chinek24
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2012, o 12:28
Lokalizacja: lublin

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: chinek24 »

Witam.
Mam pytanie: ile trzeba czekać na przedstawienie nowej oferty przez Plusa? Chodzi mi o to ile wcześniej można podpisać z nimi umowę?
Umowę mam do 17 grudnia tego roku.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: luki »

Pewnie już, zadzwoń i się dopytaj.
chinek24
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2012, o 12:28
Lokalizacja: lublin

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: chinek24 »

TAK TYLKO CHCIAŁEM TO ZAŁATWIĆ PRZEZ INTERNET, ALE NIE MA DLA MNIE ŻADNEJ OFERTY.
BOK WCALE NIE ODPISUJE NA E-MAIL, A DODZWONIĆ SIĘ TO JEST RACZEJ NIEMOŻLIWE.





sl@w_es: Regulamin PlusForum:
9. Nie piszemy dużymi literami. Postów nie piszemy w całości pogrubieniem, kursywą lub kolorową czcionką.
Proszę o poprawę czcionki.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: luki »

To pozostaje Punkt Plusa/Salon. Oferty są przygotowywane indywidualnie i nikt Ci nie powie czy już jest. Wg mnie powinna już być, ale to tylko moje przypuszczenia.

p.s. Wyłącz Caps Locka.
a14122011
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2012, o 18:34

Przedłużenie umowy - PROBLEM

Post autor: a14122011 »

Na dzisiaj miła pani z Plusa zamówiła mi Nokię Lumię 710. Gdy już miałem podpisać umowę, okazało się, że telefon NIE JEST DOSTĘPNY PRZY PRZEDŁUŻENIU JAKIEJKOLWIEK UMOWY (nawet rozmownej w ofercie smartfonowej). Do Plusa przyszedłem wtedy z dopłatą na telefon i kompletem wymaganych dokumentów. Pracownica szukała w dokumentach jakiś "procedur"; ponownie pytała o PESEL, jaką dopłatę miałem zrobić i powiedziała, że wyśle to, aby sporządzili "INDYWIDUALNĄ UMOWĘ" dla mnie.
I mam pytanie, ile trwa przygotowanie takiej umowy i na kiedy można się jej spodziewać?
ODPOWIEDZ