Przeniesienie numeru a SmartDOM

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
mayones
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 paź 2014, o 16:44

Przeniesienie numeru a SmartDOM

Post autor: mayones »

Witam.

Jestem zainteresowany przeniesieniem numeru do Plusa. U aktualnego operatora mam abonament.
Chciałbym się dowiedzieć czy mogę skorzystać z oferty SmartDOM. Mając w plusie abonament internetowy za 49,90 (10 GB)? Umowę o internet podpisałem w lipcu 2013.
Agniesia1831
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2014, o 00:12

Re: Przeniesienie numeru a SmartDOM

Post autor: Agniesia1831 »

NIE RADZĘ.
Poinformowano mnie, że jeśli jedna umowa wygasa, to na drugą nie masz zniżki, więc jak skończy Ci się umowa na internet w lipcu 2015r., to do tego czasu będziesz miał również telefon za 50%. Jeśli nie przedłużysz potem umowy na internet, to po 15.07.2015r. będziesz musiał płacić za telefon 100% więc, albo się dobrze zastanów, albo sam musisz dociekać jaka jest prawda, bo ja się wkopałam i teraz szukam ratunku. 8 m-cy przed zakończeniem umowy na internet wzięłam telefon za -50%. Właśnie się dowiedziałam, że jak nie przedłużę umowy na LTE, to 9m-c zapłacę za telefon 100% i tak jeszcze przez rok... makabra.
mayones
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 9 paź 2014, o 16:44

Re: Przeniesienie numeru a SmartDOM

Post autor: mayones »

Miałaś rację, przy jednej dodatkowej umowie przepada rabat po wygaśnięciu tej pierwszej, wiec nie opłaca mi sie ta promocja:(
PhysX*
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2015, o 17:13

SmartDom

Post autor: PhysX* »

Witam.Mam taki problem iż przeniosłem numer do plusa (Przez internet) (plus.pl-->Telefony i Urządzenia--->Przenieś Numer)Wybrałem Oferte 49.99 Rozmowy i SMS-y bez Limitu i 3GB internetu,Wszystko ok,po 3 miech przychodzi mi rachunek 112zł Nie wiem za Co ....Okazało się ze nie mam smartDom'u

I Pytanie :
-Czy Plus powinnien sprawdzić czy ja mam ten SmartDom ?

-Czy wolno zrezygnować z tego oddając tel ?

Co Robic HELP
poltergeist
PlusManiak
Posty: 118
Rejestracja: 16 sty 2013, o 10:53

Re: SmartDom

Post autor: poltergeist »

O ile się nie mylę, to smartDom powinieneś załatwiać z konsultantem. Wtedy konsultant sprawdza, czy posiadasz dodatkowe usługi umożliwiające udział w programie i ustala, która z usług ma być rozliczana w pierwszej kolejności. Sam PLUS nie sprawdza czegoś takiego niestety i samodzielnie nie udziela rabatów, bo to nie w jego interesie. Jak zresztą żadnej innej firmy.
norbi82
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2015, o 05:54

Re: Przeniesienie numeru a SmartDOM

Post autor: norbi82 »

Witam.
Jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość.
Chciałbym przenieść numer z Play. Jestem zainteresowany ofertą z telefonem SmartDom 109,99 -50% lub bez telefonu, jestem w posiadaniu CP za 89.9zł. Umowę z CP mam jeszcze mam a 14 miesięcy,czy jak nie podpiszę dalszej umowy to abonament w Plusie zostanie zwiększony do tych 109.99?
Dlaczego jedne oferty są dla przenoszących z odroczeniem na 6 mieś a inne tylko na 3.
Poza tym zauważyłem że ilość i ceny telefonów są inne dla zwykłej oferty abonamentowej i SmartDom. Dlaczego skoro jest to ten sam abonament tylko po obniżce?
jaras1966
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 lip 2014, o 13:24

Przenoszenie numeru i SmartDOM

Post autor: jaras1966 »

Witam.
Od lipca 2014 roku jestem w programie Smart Dom i w związku z tym mam takie pytanie: czy mogę przenieść numer do Plusa i dołączyć go jako następną aktywację ze zniżką 10 zł na abonamencie?
W SmartDOM mam jako umowę uprawniającą telewizję w Cyfrowym Polsacie, jako drugi jest internet LTE z rabatem 50% na abonament i jako trzeci karta sim w abonamencie za 1 zł czy możliwe jest dołączenie jeszcze jednego numeru tel. i wtedy dostanę zniżkę 10 zł na abonamencie?
ODPOWIEDZ