Pomyliłem numer faktury

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
jasiu33
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 gru 2012, o 20:04

Pomyliłem numer faktury

Post autor: jasiu33 »

Witam mam problem otóż popełniłem błąd podczas wypisywania przelewu z e-faktury.
Do wykonania przelewu wykonałem szablon z poprzedniego przelewu i zmieniłem kwotę sprawdziłem nr konta czy się zgadza lecz w tytule na śmierć zapomniałem zmienić numer faktury.

I teraz pytanie czy da się z tym coś zrobić?
Pozdrawiam Szymon.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pomyliłem numer faktury

Post autor: mariusz9a »

Sprawdź za jakiś czas czy kwota się prawidłowo zaksięgowała na Twoim koncie. Moim zdaniem nie powinno być z tym problemu, ale na 100% tego Ci nie zagwarantuję - nigdy nie zajmowałem się płatnościami w
żadnej firmie więc może się mylę.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Pomyliłem numer faktury

Post autor: niko10 »

Ten nr faktury nie ma znaczenia, w tytule przelewu możesz wpisać - Kubuś Puchatek, jeśli nr rachunku jest prawidłowy to zaksięgują wpłatę.
jasiu33
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 gru 2012, o 20:04

Re: Pomyliłem numer faktury

Post autor: jasiu33 »

Po pierwsze to dziękuję za odpowiedz.
Panowie problem w tym ze ja przelew dokonałem 25.11 a dzisiaj juz jest 28.11
Szczerze powiem w tematyce jestem zielony ponieważ telefon jest pierwszą rzeczą którą opłacam przez internet.
Pierwszy przelew wykonałem dobrze, wypisałem wszystkie dane typu nr. rachunku, nazwa odbiorcy, adres oraz w temacie nr. faktury. Następny robiłem z szablonu oczywiście sprawdziłem wszystkie dane czy zgadzają się z e-fakturą i zmieniłem kwotę zapłaty(za pierwszy miesiąc miałem +kilka dni). Niestety zapomniałem zmienić w tytule nr.faktury.

Sprawa jeszcze jest taka ze telefon jest na ojca ale to ja go opłacam z mojego konta.
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Pomyliłem numer faktury

Post autor: niko10 »

Spójrz na 8 ostatnich cyfr numeru rachunku bankowego, a potem na nr konta klienta z faktury. Teraz wiesz dlaczego tytuł przelewu nie ma znaczenia. W Plus online powinieneś zaraz mieć saldo wpłat.
jasiu33
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 gru 2012, o 20:04

Re: Pomyliłem numer faktury

Post autor: jasiu33 »

niko10 pisze:Spójrz na 8 ostatnich cyfr numeru rachunku bankowego, a potem na nr konta klienta z faktury. Teraz wiesz dlaczego tytuł przelewu nie ma znaczenia. W Plus online powinieneś zaraz mieć saldo wpłat.
Aha już rozumie dzięki za wytłumaczenie :) Lecz dlaczego kwota płatności jest dalej taka sama ? To już cztery dni od zaksięgowania przelewu.
@Edit. Problem chyba sam się rozwiązał lub w ogóle go nie było.
22.11 otrzymałem fakturę
25.11 zrobiłem przelew
26.11 otrzymałem sms ze jest dostępna nowa faktura

Gdy wszedłem na Plus Online to kwora płatności i termin nadal był taki sam. Następnie sprawdzałem czy dobrze wypisałem przelew. A na stronie Plus Online w zakładce historia płatności pisze że wpłaciłem kase 25.11 .

Dziękuję pozdrawiam.
ODPOWIEDZ