Gdzie mogę sprawdzić czy mam aktywne usługi ?

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
rafas
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 gru 2011, o 20:41

Gdzie mogę sprawdzić czy mam aktywne usługi ?

Post autor: rafas »

Od niedawna posiadam abonament 49,90 zł który obejmuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i 512 MB intenetu. Wczoraj przyszła faktura do zapłaty na kwotę 65 zł. Pakietu internetowego na pewno nie przekroczyłem, dzwoniłem raz na telefon stacjonarny (to mam płatne z tego co wiem, ale rozmowa trwała krócej niż minutę), nie wysłałem żadnego sms-a. Czy te ponad 15 zł powyżej abonamentu mogą kosztować dodatkowe usługi typu muzodajnia itp. ? Jeśli tak, to jak je wyłączyć ?
Awatar użytkownika
Kazimierz.Henryk
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 20 lut 2015, o 11:57

Re: Gdzie mogę sprawdzić czy mam aktywne usługi ?

Post autor: Kazimierz.Henryk »

rafas pisze:Od niedawna posiadam abonament 49,90 zł który obejmuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i 512 MB intenetu. Wczoraj przyszła faktura do zapłaty na kwotę 65 zł. Pakietu internetowego na pewno nie przekroczyłem, dzwoniłem raz na telefon stacjonarny (to mam płatne z tego co wiem, ale rozmowa trwała krócej niż minutę), nie wysłałem żadnego sms-a. Czy te ponad 15 zł powyżej abonamentu mogą kosztować dodatkowe usługi typu muzodajnia itp. ? Jeśli tak, to jak je wyłączyć ?

Wszystkie aktywne usługi i promocje dla numeru znajdziesz na plus online. A płatne subskrypcję pod sms, LISTA na 8888 numer bezpłatny. Aby wyłączyć te subskrypcje. jeśli są to wyślij STOP nazwa subskrypcji na numer z listy.
Spid
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 2 lip 2014, o 18:59

Re: Gdzie mogę sprawdzić czy mam aktywne usługi ?

Post autor: Spid »

Witam pytanie gdzie mogę wyłączyć rozmowy na stacjonarne i muzodajnię co prawda od dziś mam włączony nowy abonament
i przez pierwszy miesiąc są te usługi za 0 zł ale w kolejnych miesiącach są płatne wiec wole wyłączyć za wczasu niż później płacić, logując się na stronę nie mogę tego odszukać, wysyłając sms jak wyżej pisze ze mam 0 usług ?? Czy ewentualnie te usługi się pojawią dopiero jak będą płatne tzn. w następnym miesiącu
komo
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 6 paź 2014, o 18:06

Re: Gdzie mogę sprawdzić czy mam aktywne usługi ?

Post autor: komo »

na stronie nic nie znajdziesz specjalnie

wszystko masz w umowie napisane jak wyłączyc ale po co czytać
tyle tylko ze nie jest to takie proste hehe

ja wyłączyłem dzwoniac do BOK
ODPOWIEDZ