Wyłączenie usług

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Draico
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 sty 2015, o 18:34

Wyłączenie usług

Post autor: Draico »

Witam!
Ostatni przedłużyłem umowę an abonament. zostałem poinformowany o aktywnych usługach za które jest pobierana opłata tj.Musci rent-muzodajnia bez zobowiązań i nielimitowane rozmowy na stacjonarne. Drugą udało się bez problemu wyłączyć. Lecz pojawia się pytanie jak wyłączyć pierwszą? W dokumentach dla klienta nie widzę nigdzie kodu dezaktywujacego.
Awatar użytkownika
Kazimierz.Henryk
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 20 lut 2015, o 11:57

Re: Wyłączenie usług

Post autor: Kazimierz.Henryk »

Draico pisze:Witam!
Ostatni przedłużyłem umowę an abonament. zostałem poinformowany o aktywnych usługach za które jest pobierana opłata tj.Musci rent-muzodajnia bez zobowiązań i nielimitowane rozmowy na stacjonarne. Drugą udało się bez problemu wyłączyć. Lecz pojawia się pytanie jak wyłączyć pierwszą? W dokumentach dla klienta nie widzę nigdzie kodu dezaktywujacego.

Aby wyłączyć muzodajnie w tym przypadku należy wysłać sms o treści STOP M pod numer, na którym dokonana została aktywacja usługi 1608, 1616 lub 1624. Możesz wysłać na 3 numery sms jest bezpłatny. W przypadku próby dezaktywacji i pojawieniu się komunikatu „Operacja nie może być wykonana, ponieważ została aktywowana blokada usług” oznacza to, że dokonałeś zawieszenia już wcześniej posiadanych serwisów premium. W takim przypadku wyślij SMS-em dwie komendy: STOP BLOKADA pod numer 8888 i ponownie spróbuj wysłać na numery powyższą komendę. Komenda STOP BLOKADA wysłana pod numer 8888 odblokuje inne ewentualnie posiadane serwisy. Jeśli będziesz chciał ponownie zablokować inne serwisy, wyślij SMS o treści: START BLOKADA pod nr 8888.
ODPOWIEDZ