nie otrzymuje wszystkich sms

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
lotarkilla
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 lut 2015, o 22:02

nie otrzymuje wszystkich sms

Post autor: lotarkilla »

Witam mam problem w postaci nie dochodzacych do mnie wiadomosci.jest to irytujace.co ktoras wyslana do mnie wiadomosc znika.i z korespondentem czekamy bo nikt nic nie pisze.z tego tytułu wymieniłem telefon na nowy.
Ponadto nie działają wiadomosci mms.ustawienia z plusa nie przychodza a wprowadzone recznie ,nie dzialaja.próbowałem przepisać z innego tel ustawienia apn punktu dostepowego i nic.prosze o pomoc
Awatar użytkownika
Kazimierz.Henryk
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 20 lut 2015, o 11:57

Re: nie otrzymuje wszystkich sms

Post autor: Kazimierz.Henryk »

lotarkilla pisze:Witam mam problem w postaci nie dochodzacych do mnie wiadomosci.jest to irytujace.co ktoras wyslana do mnie wiadomosc znika.i z korespondentem czekamy bo nikt nic nie pisze.z tego tytułu wymieniłem telefon na nowy.
Ponadto nie działają wiadomosci mms.ustawienia z plusa nie przychodza a wprowadzone recznie ,nie dzialaja.próbowałem przepisać z innego tel ustawienia apn punktu dostepowego i nic.prosze o pomoc

Witaj, co do pierwszego pytania zmień tryb pracy telefonu na 2 g /gsm lub 3 g, w ustawieniach sms zmień obsługę znaków na uproszczoną. W centrum sms wpisz numer centrum wiadomości +48601000310 i zapisz. A co do mms aby z konfigurować telefon to z tej strony http://ustaw.plus.pl/konfiguruj-telefon , jeśli nie da się online to pozostaje ręcznie. Do działania mms potrzebne jest włączenie danych mobilnych i tu nasuwa się pytanie czy posiadasz jakiś pakiet internetowy jak nie to może naliczać ze stanu konta za internet. Nie napisałeś czy masz telefon na kartę czy abonament, jak na kartę to włącz również GPRS tym kodem *101*11*02# bezpłatnie. Jak masz na abonament to można aktywować przez plus online lub przez kontakt z bok.
lotarkilla
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lut 2015, o 22:02

Re: nie otrzymuje wszystkich sms

Post autor: lotarkilla »

Mam abonament.pakiet i transmisja włączona.wizyta w plusie w salonie nic nie zmieniła pomimo poprawnych ustawien punktu dostepowego mmsy nie dzialaja.czekam na kontakt z działem tech.
Sylwiusz2560
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 09:54

Re: nie otrzymuje wszystkich sms

Post autor: Sylwiusz2560 »

Ja też kiedyś miałem problem z wiadomościami SMS, które po prostu do mnie nie przychodziły. Starałem się dojść do tego co może być problemem, grzebałem w ustawieniach telefonu itp. W końcu okazało się, że mam przepełnioną skrzynkę odebranych wiadomości. Po jej wyczyszczeniu zaległe wiadomości zaczęły przychodzić.
ODPOWIEDZ