anulowanie niepodpisanej umowy z mix na abonament

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
nope
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 cze 2015, o 15:48

anulowanie niepodpisanej umowy z mix na abonament

Post autor: nope »

Wiatm, mam nietypowy problem. w piątek poszłam do salonu cyfrowego polsatu aby przejść z mixa na abonament w ofercie smart dom. Dodam, iż już dawno skończyły mi się obowiązkowe doładowania, dlatego chciałam przejść. w momencie gdy pan w punkcie przygotowywał mi umowę (wraz z wybranym modelem telefonu). ja poszłam do punktu plusa gdzie uzyskałam lepszą oferte... a mianowicie dostępność innego (wg mnie lepszego modelu telefonu). w tym momencie przyszedł mi sms z informacją ze przeszłam na abonament . Pani w plusie próbowała stworzyć mi umowę nową ale już nie szło. Wróciłam do cyfrowego polsatu z prośbą o anulowanie tej umowy, której jeszcze nie podpisałam. pan to anulował i powiedział ze w ciągu 48 godzin powinien przyjść sms z informacją że już umowa została anulowana. a nie została, bo byłam wczoraj w punkcie plusa spytać jak się ma sprawa i czy idzie stworzyć umowę. teraz zostałam bez telefonu, bez umowy i z abonamentem na głowie!!! co robić? czekać dalej ? dodam, iż ten pierwszy raz byłam w cyfrowym polsacie w piątek, dziś mamy wtorek a odzewu nadal nie ma.
a i jeszcze jedno. telefon, który w cyfrowym polsacie miał być dla mnie, został sprzedany innemu klientowi.
POMOCY!!
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: anulowanie niepodpisanej umowy z mix na abonament

Post autor: sl@w_es »

Regulamin PlusForum pkt:
1. Forum jest miejscem wymiany informacji, poglądów, pomysłów pod warunkiem respektowania postanowień niniejszego regulaminu. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus.

25. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus, posty lub wątki dotyczące usług innych operatorów będą usuwane.
Proszę kontaktować się ze swoim operatorem, bo Plus jak wynika z Twojej wypowiedzi jeszcze nim nie jest.

Temat ZAMYKAM.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Zablokowany