JA+ bez telefonu

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
songwriter
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 cze 2015, o 12:02

JA+ bez telefonu

Post autor: songwriter »

Chodzi mi o taryfy JA+ bez telefonu (interesują mnie jedynie te 3: JA+ 39,99 i JA+49,99 JA+59,99)

1 Czy we wszystkich planach cenowych (rodzajach abonamentu) po przekroczeniu pakietu internetowego jest dalej możliwosć korzystania z Internetu bez dodatkowych kosztów, jedynie spadnie prędkość? Czy może naliczane sa dodatkowe opłaty za ilość sciągniętych danych lub w ogóle brak połączenia?


2 Czy w każdej chwil okresu 2 letniego promocji będę mógł zmienić na inny plan cenowy tańszy lub droższy? Czy zmiana wybranego pierwotnie promocyjnego planu cenowego na inny niższy lub wyższy wiąże się z jakimiś opłatami karami innymi konsekwencjami utratą czegoś. A jakie konsekwencje sa gdybym chciał przejść na jakąś inną atrakcyjniejszą ofertę.

3 Co po okresie 2 letnim? Czy pozostają te same warunki jak w promocji tyle że umowa przechodzi na czas nieokreślony czy może cos się zmienia w opłatach?

4. Dlaczego gdy podaje swój nr telefonu by otrzymać ofertę indywidualną, mimo wieloletniego stażu, ta oferta niczym się nie różni od tej dla wszystkich?
songwriter
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2015, o 12:02

Re: JA+ bez telefonu

Post autor: songwriter »

Nikt nie zna tej promocji? Szczególnie interesuje mnie odpowiedź na 2 pierwsze pytania.
ODPOWIEDZ