uuuuu, nieładnie Plusie - Internet co 512kB

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
nmar
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 lip 2015, o 12:21

uuuuu, nieładnie Plusie - Internet co 512kB

Post autor: nmar »

Nie mam pytań do Plusa, bo czego się mogłem po nich spodziewać. Chcę przestrzec wszystkich.

Podpisałem umowę na firmę z abonamentem 69 PLN. W jego ramach mam pakiet 4 GB internetu. Fajnie, można szaleć. Ale nagle dzisiaj doznałem szoku. Plus wpadł na pomysł jak orżnąć swoich klientów. Zamiast dotychczasowego naliczania pakietów co 100kB (co już uważam za skandal) zwiększył naliczanie ponad 5-krotnie. Co oznacza, .że każda aplikacja, która na chwileczkę połączy się z internetem, lub odbierze dane w wysokości nawet kilku kilobajtów pozbawia nas 0,5 MB!!!! To jest skandal i rozbój w biały dzień. Nadaje się to tylko do UOKiKU.

Do czego mam pretensję? Do tego, że ta istotna (BARDZO) informacja nie pojawia się w ofercie, którą wybrałem. Powinna być tłustym drukiem wyróżniona obok informacji o dostępnym pakiecie. No cóż, to jest tylko plus

ja mam o tyle dobrze, że pakuję tę umowę do załączonej koperty i odsyłam. Ale innych przestrzegam. Nie dajcie się nabrać, bo potem będzie zdziwienie, że internet się skończył :)
ODPOWIEDZ