Teraz jest 18 lip 2018, o 09:57

Zostaw Kontakt

Cesja z nr firmowego na prywatny, a plan taryfowy

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie

arx_fatalix

Nowy

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz

Cesja z nr firmowego na prywatny, a plan taryfowy

Post28 lis 2017, o 16:35

Dzień dobry,

Dzisiaj byłem w salonie Plusa dokonać cesji z nr firmowego na nr prywatny (nie jestem właścicielem firmy), lecz osobą spokrewnioną. Fakt, że cesja zajmie kilka dni jeszcze zrozumiem, natomiast zdziwił mnie fakt, że proponowany abonament na ten okres przejściowy jest absurdalny tj. wykupiłem pakiet za 54,90 zł (OMG: nazwa zaiste adekwatna do sytuacji) + 25 zł cesja netto, i w tym pakiecie nie ma żadnego internetu i jedynie bodajze 180 min na rozmowy (ew. wymiana na sms-y).

Pani uprzedziła, żeby nie korzystać z internetu (poza wi-fi) bo może przyjść niemały rachunek.

Czy w 2017 taki abonament ma rację bytu? Dla mnie paranoja i totalnie demotywujące do pozostania w tej sieci.

Arkovianin

Nowy

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz
  • Moja taryfa: Ja+mix
  • Model telefonu: Huawei Y6 2017

Re: Cesja z nr firmowego na prywatny, a plan taryfowy

Post25 gru 2017, o 22:34

Witaj arx_fatalix,czy numer jest w promocji,czy po za,jeśli jest po za promocją, to taryfę OMG będziesz mieć do momentu przedłużenia,czyli np jeden okres rozliczeniowy. Jeśli natomiast jest w promocji to taryfa będzie do końca promocji numeru przejmowanego, aczkolwiek , można przedłużyć ją gdy okres promocji będzie dobiegać końca.
Życie bywa nieprzewidywalne
Służę pomocą

Powrót do Abonament, Plany Taryfowe