Zwiększanie abonamentu

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
szymekz1
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 sie 2008, o 21:24

Zwiększanie abonamentu

Post autor: szymekz1 »

Witam wszystkich. Mam dosyć ważne pytanie i prosiłbym o szybką odpowiedź. Mój tato ma abonament w Plusie na firme. Wziął za 50 zł i nokie 6300. Teraz będzie go powiększał. I tu pojawia się moje pytanie. Jeżeli powiększy on abonament z 50 zł na 150 zł to czy będzie mógł wziąść w zamian drugi telefon? Jest to dla mnie bardzo ważne, gdyż miałby on być dla mnie ;) Jeżeli ktoś wie może także pisać na gg. 2191816
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

szymekz1 pisze:Jeżeli powiększy on abonament z 50 zł na 150 zł to czy będzie mógł wziąść w zamian drugi telefon?
Na 100% Ci nie powiem, bo to indywidualna sprawa, ale raczej nie. Zamiana planu taryfowego nie upoważnia do dostania drugiej słuchawki. Chyba że pytanie dotyczy przedłużenia umowy na zmienionych warunkach?
Wszystkiego możesz się dowiedzieć dzwoniąc do doradcy handlowego, jeśli takowego Twój ojciec posiada, lub do BOK pod numer 2601.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
szymekz1
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2008, o 21:24

Post autor: szymekz1 »

NIe on niestety nie przedłuża umowy... Zwiększa tylko . Szkodaa :(
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

szymekz1 pisze:Szkodaa :(
A tam szkoda. Plus czasami (!) daje jakieś profity właśnie za takie ruchy ze strony abonenta. tak jak mówiłem, najlepiej dowiesz się u źródła dzwoniąc pod 2601 i wybierając połączenie z doradcą handlowym (chyba że Twój ojciec jako iż to taryfa biznesowa, posiada indywidualnego opiekuna).
Zresztą zawsze można się kłócić i ostatecznie w ramach tego że nie chcą nic dać to nie zwiększać abonamentu ;-) taki szantażyk, ale może poskutkować. Ale jak już by się, zgodzili to nie spodziewaj się że telefon będzie tani.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
szymekz1
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2008, o 21:24

Post autor: szymekz1 »

Chciałbym chociaż tak, że załóżmy telefon kosztuje 500 zł, a ja moglbym go wziaść za 200. Moj ojciec lubi sie klocic wiem zobaczymy. Namowie go i pojdziemy do salonu PLUs i wszystko sie okaże. Serdeczne dzięki za pomoc:)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

szymekz1 pisze:Namowie go i pojdziemy do salonu PLUs
Jak już to tylko do salonu firmowego. W zwykłym salonie to nic się nie załatwi.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
szymekz1
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2008, o 21:24

Post autor: szymekz1 »

No jasne. Do rzeszowa , mam nadzieje, że jest tam firmowy gdzieś ;P
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Tu jako pierwszy jest wypisany adres salonu firmowego w Rzeszowie.
http://www.plus.pl/adresy_punktow_sprzedazy/?idw=18#w
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
szymekz1
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2008, o 21:24

Post autor: szymekz1 »

A skoro już się zainteresowałeś tematem i wiesz o co chodzi, to może znasz się na telefonach???
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

szymekz1 pisze: to może znasz się na telefonach?
Szczerze to tak średnio. Napisz wymagania co do telefonu to ja coś napiszę i najwyżej ktoś bardziej kompetentny jak sie pojawi na forum.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
szymekz1
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2008, o 21:24

Post autor: szymekz1 »

No więc interesuje mnie tylko i wyłącznie Nokia (lub byle nie SE). Chciałbym, żęby był to muzyczny telefon i fajne zdjęcia pstrykał (tak 2.0 lub lepiej 3,2). Nie może być z klapką, jeżeli już to rozsuwany. No i najlepiej w przystępnej cenie. Podoba mi się Nokia 5610 ;]
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Jeżeli chodzi o samo wykonanie to najbardziej polecałbym serię E z Nokii. Dość ciekawie prezentuje się E51 lub E65, tyle że one do muzycznych nie należą a i aparat ponoć przeciętny. Tyle że wykonanie jest na prawdę dobre.
Oczywiście jak uda Ci sie wynegocjować dodatkowa słuchawkę przy tak dużej zmianie abonamentu (jakby nie patrzeć to 100zł) to spodziewaj sie że telefon będzie drogi. Na pewno nie zaoferują go po takiej cenie jak w cenniku. Oczywiście tez bardzo duże znaczenie będzie miało to ile jeszcze zostało umowy do końca.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Post autor: simplusowiec »

Tak za samo zwiekszenie abonamentu w trwajacej umowie nie dostaniesz zadnego telefonu i nie pomoze klasa biznes.Niech Ci tato wezmie mixa a w nim Samsunga D900i.Rozsuwany i spelni wymagania.
szymekz1
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2008, o 21:24

Post autor: szymekz1 »

A dziękuje :) Można zamykać;)
ODPOWIEDZ