Najlepsza Taryfa z telefonem. Firma czy indywidualnie?

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
szymekz1
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 sie 2008, o 21:24

Najlepsza Taryfa z telefonem. Firma czy indywidualnie?

Post autor: szymekz1 »

Witam. Mam nadzieję, że dobrze robie zakładając nowy Temat. Otóż mam teraz takie pytanie. Jaki w obecnej chwili byłaby najodpowiedniejsza dla mnie taryfa? Aktualnie mam simplus i abonament na firme (za 25 zł i nic w nim nie moge zamawiać). W listopadzie kończy się umowa. Chciałbym wziąść jakąś taryfe z TELEFONEM. I to nie byle jakim. Interesuje mnie abonament za 30 zł i do tego telefon np. Nokia 5700, 5610, N70, N73, 6300 coś z tego typu (oczywiście mogłbym dopłacić do 200zł). Nieznam się zabardzo. Może doradzicie jakiś jeszcze lepszy? W jakiej taryfie mógłbym wziąść takie coś? Co do taryfy powinno być w niej możliwe zamawianie SMS za 1 gr itp. Co o tym myślicie? Czy lepiej wyjdę kupująć telefon bez simlocka na allegro i wsadzając swoją karte simplus? Jeżęli ktoś się dosyć w tym orientuje to proszę pisać na gg. 2191816 ;) A i dodam, żę mam możliwość wziąść telefon zarówną indywidualnie jak i na firme. Tylko nie wiem któro się opłaca bardziej ;/?
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Post autor: simplusowiec »

Taryfy biznesowe czyli na firme daja lepsze mozliwosci,zalezy od kwoty zobowiazania.Jesli malo dzwonisz,wiecej smsujesz to lepiej wyjdziesz na simplusie doladowujac co pol roku stowka a doraznie wspomagajac sie teleprzelewami za pol ceny.
ODPOWIEDZ