do 5 numerów w plusie

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
braggadacio
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 lut 2011, o 16:05

do 5 numerów w plusie

Post autor: braggadacio »

Witam, mam telefon w plusie na abonament w bezliku rozmów. Jednym z pakietów jaki sobie wybrałem są darmowe rozmowy do 5 osób w plusie. Jakim kodem aktywować tę usługę ?
Awatar użytkownika
rawsky
Szalony PlusManiak
Posty: 384
Rejestracja: 18 gru 2009, o 18:04
Lokalizacja: Białystok

Re: do 5 numerów w plusie

Post autor: rawsky »

Najwygodniej jest aktywować przez http://www.plusonline.pl lub po prostu zajrzeć do regulaminu promocji ;-) , który jest dostępny na plus.pl http://tnij.org/kadb - wystarczy poszukać.
Awatar użytkownika
femmemechante
PlusManiak
Posty: 68
Rejestracja: 4 wrz 2010, o 00:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: do 5 numerów w plusie

Post autor: femmemechante »

[ad]AKT 5NR wysyłamy na 2601 jeśli chodzi o wprowadzenie numerów "dodajS xxxxxxxxx" też na 2601 ale za każdy numer tak wprowadzony zapłacisz 1,01zł więc jak wyślesz pierwszy numer to wyślij drugiego smsa o treści "zmienS xxxxxxxxx xxxxxxxxx" itd czyli sms o treści zmienS powinien zawierać całą listę wraz z numerem który wysyłasz za pierwszym razem. ważne info: jest inforamcja że wiadomość jest bezpłatna, tak to prawda ale modyfikacja kosztuje właśnie 1,01zł :) ewentualnie zawsze można zadzwonić do BOK (ale dziś są kolejki z tego co wiem) bądź wprowadzić numery przez Plusonline, ale tu potrzebujesz Pluskodu który przychodzi na pierwszej fakturze, ewentualnie można go aktywować dzwoniąc do BOK.[/ad]
starszywplusie
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 7 lut 2011, o 19:11

Re: do 5 numerów w plusie

Post autor: starszywplusie »

Witam.
Czy to prawda,ze plus zlikwidował w swojakach prawo wyboru numeru stacjonarnego? W miejsce tego jest 5 numerów w plusie? Załamka totalna!!!!!Chyba to prawda!!Z trudem wynalezć mi było mozna 4 osoby spośród bliskich w plusie i dochodził na szczęście stacjonarny,a teraz nie ma????????????
Kończy mi się umowa w syberyjskiej + swojaki.Trzeba podpisać nową,a tu taka qrna niespodziewaneczka???

Cud,ze przeczytałem o tym,ze te wspaniałe minuty do wszystkich sieci sa jednorazowo na 2 lata...o jessssu!!
Pijo
Szalony PlusManiak
Posty: 294
Rejestracja: 8 kwie 2009, o 00:54

Re: do 5 numerów w plusie

Post autor: Pijo »

Przedłuż umowę w Syberyjskich a nadal bedziesz mógł mieć 5 numerów w Plusie i na stacjonarne.

W nowych taryfach promocyjnych Bezlik niestety brak zniżek na stacjonarne.
starszywplusie
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 7 lut 2011, o 19:11

Re: do 5 numerów w plusie

Post autor: starszywplusie »

ok,dzięki za informację.
ODPOWIEDZ