Pytania na temat taryfy Kubali

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
nowy1111
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 gru 2007, o 01:43

Pytania na temat taryfy Kubali

Post autor: nowy1111 »

mam pytanie :

Mam taryfe kubali 75 ( na poczatku wziąłem pakiet "5 numerów w plusie") i moje pytania sa nastepujace :

czy moge zmienic pakiet na inny , czy beda jakies tego koszty ?

Wysyłam esa na numer 2580 o tresci P i pokazuje mi cos takiego :

Pak.120min/600 SMS-MMS/7200KB WAP:pozostalo 113:12 m;s ; P.na rozm.Gratis 960min 5 numerów w plusie: pozostalo (960:00 m:s)

moje pytanie to czy 113:12 m;s to liczba jaka jeszcze mam na wykorzystanie ?

i mam ten pakiet " 5 numerów w plusie" i wysłałem sms-a zgłoszenowego ( na numer 8787 o tresci S i dostałem sms-a potwierdzajacego ). Potem wybierałem te 5 numerów.
pierwszy był z poczatkiem 601XXXXXX , za to drugi był z poczatkiem 781XXXXXX ( to takze plus ) i czy ten drugi numer jest wazny w tej pormocji czy musza byc numery z poczatkiem 601 ?

ostatnie moje pytanie to takie ze jak mam P.na rozm.Gratis 960min 5 numerów w plusie: pozostalo (960:00 m:s)

dzwoniłem na numer z poczatkiem 601XXXXXX i cały czas jak wysyłam sms aby sprawdzic ile minut wykorzystałem z tego pakietu ciągle pokazuje mi 960 ..dlaczego ?
Ostatnio zmieniony 1 sty 1970, o 02:00 przez nowy1111, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PlusUser
Moderator
Posty: 249
Rejestracja: 14 gru 2007, o 21:56

Re: Pytania na temat taryfy Kubali

Post autor: PlusUser »

nowy1111 pisze: moje pytanie to czy 113:12 m;s to liczba jaka jeszcze mam na wykorzystanie ?
tak
nowy1111 pisze:i mam ten pakiet " 5 numerów w plusie" i wysłałem sms-a zgłoszenowego ( na numer 8787 o tresci S i dostałem sms-a potwierdzajacego ). Potem wybierałem te 5 numerów.
pierwszy był z poczatkiem 601XXXXXX , za to drugi był z poczatkiem 781XXXXXX ( to takze plus ) i czy ten drugi numer jest wazny w tej pormocji czy musza byc numery z poczatkiem 601 ?
Wszystkie numery w sieci Plus,
Z dniem wprowadzenia usługi przenoszenoszenia numerów telefonicznych nie jest możliwe identyfikowanie przynależności numeru do sieci operatora według tzw. prefiksu, czyli jego trzech pierwszych cyfr (np. 602 xxx xxx, 601 xxx xxx, 501 xxx xxx).
Najlepiej to sobie sprawdzić http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ ... _do_plusa/
Ale jeśli wybierasz czyjś numer to musisz go znać i wiesz że telefon ma w Plusie.

Wysyłając SMS o treści: listaS pod nr 2601, sprawdzisz listę dodanych numerów.
Jak są tam twoje numery to wszystko jest OK
ODPOWIEDZ