Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
MiNo
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 20:20

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: MiNo »

Już pisałem, teraz do rozmów do Unii kupiłem Heyah, nie do pobicia - 44gr/min a przy podwójnym doładowaniu ok. 25gr. Play jest na zagraniczne drogi, ale to co mi oferuje na krajowe przebija Plusa o lata świetlne. Aha, odezwał się pan z 2699 i zaproponował mi umowę z telefonem specjalnie dla mnie (a ja nie chcę telefonu, no ale zawsze Allegro pozostaje i sprzedaż). No i specjalnie dla mnie - telefon po cenie "z ulicy", normalny cyrograf na 24 mies. i w bonusie 360 min do wykorzystania w ciągu całych 2 lat... Chyba serio złożę rezygnację, bo to już nawet śmieszne nie jest.

BTW. W tym miesiącu byłem 2x2 dni poza PL, w CZ i SK. U mnie to standard - mam prawie 100zł w roamingu wymagane. I tu znowu ten "niepoważny" Play jest lepszy, za odbieranie się płaci 0,95zł brutto, a nie 1,60 jak w Plusie.

Co mi przeszkadza że minuty w Play nie przechodzą na kolejne miesiące, jak ciężko jest wygadać miesięczny limit w każdym miesiącu?
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: Sim+ »

[quote="MiNo"]Już pisałem, teraz do rozmów do Unii kupiłem Heyah, nie do pobicia - 44gr/min a przy podwójnym doładowaniu ok. 25gr.quote]

Ja znam tańszy sposób na stacjonarki w Europie. Około 24-25gr/min. i to z simplusa. Trzeba wgrać aplikację mo-call.com na komórke, uruchomic tańszy nr dostępowy VOIP za 2,50 zł na miesiac (wtedy połączenie za 5gr/min.) i doładować za 5EUR konto mo-call.com. Koszt minuty na stacjonarkę w Polsce to ok 2,1 eurocenta, a po Europie chyba ok.2,5 eurocenta w zależności od kraju.
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
MiNo
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 20:20

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: MiNo »

Na stacjonarki mam easycalla w biurze, problem w tym że dużo dzwonię z komórki na komórkę np. do Czech i w tym nastolatkowa Heyah jest na razie nie do pobicia, nawet bez podwójnego doładowania.
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: greggis »

No i specjalnie dla mnie - telefon po cenie "z ulicy", normalny cyrograf na 24 mies. i w bonusie 360 min do wykorzystania w ciągu całych 2 lat... Chyba serio złożę rezygnację, bo to już nawet śmieszne nie jest.
Jaki telefon po jakiej cenie? Mnie sie wydaje że jedyne co Cię boli to to że spodziewałeś sie cały Polkomtel bedzie klęczał przed tobą na kolanach żebyś został. Jeśli twierdzis ze jest tak tragicznie to przenieś nr dp Play i po sprawie. Ale pewien jestem że za 2 lata bedziesz szukał kolejnej super sieci.
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
tilla
Starszy Plusmaniak
Posty: 159
Rejestracja: 15 lut 2009, o 15:33

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: tilla »

MiNo pisze:J I tu znowu ten "niepoważny" Play jest lepszy, za odbieranie się płaci 0,95zł brutto, a nie 1,60 jak w Plusie.
hmm....to jaką Ty masz taryfę??
w nowszych taryfach zaszyta jest euro-taryfa... przy starszych można ją bez problemu aktywować...
wtedy za połączenie odebrane w krajach objętych eurotaryfą płacisz 0,85 brutto, za połączenie wykonane - 1,79...
MiNo
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 20:20

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: MiNo »

greggis pisze: Jaki telefon po jakiej cenie? Mnie sie wydaje że jedyne co Cię boli to to że spodziewałeś sie cały Polkomtel bedzie klęczał przed tobą na kolanach żebyś został. Jeśli twierdzis ze jest tak tragicznie to przenieś nr dp Play i po sprawie. Ale pewien jestem że za 2 lata bedziesz szukał kolejnej super sieci.
Każdy z oferty Plusa dla firm po cenie "z ulicy" wg bieżącej promocji . A spodziewałem się że jak ktoś miesiąc w miesiąc płaci nie mniej niż 300 zł od 3 lat, a 700-900 też się zdarzało, to dostanie lepsze warunki niż człowiek z ulicy i w akcie łaski 360 min... Kolego w tej chwili każda inna sieć daje mi lepsze warunki, bo ja chcę ofertę bez telefonu, a w Plusie usilnie mi wciskają telefon i cyrograf na 24 mies. Play z telefonem jest duużo lepszy, Era bez telefonu bez łaski daje umowę na rok i abo w cenie 50% nominalnej i tańsze rozmowy międzynarodowe do wybranych krajów, itd., itp. Mam w d..e czy Plus stanie na głowie czy padnie na kolana, jak są gorsi od konkurencji to będę te 300 i więcej zł płacił co miesiąc komu innemu.

A ceny w roamingu mam 1,60 odbieranie i 1,79 za wykonane. Mam Elastyczną 200 z bonusem sprzed 14 mies chyba i eurotaryfę włączoną. Przynajmniej tak mi ciągle przychodzi w smsie z Plusa po przekroczeniu granicy.
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: yeti »

w Erze ta taryfa to pakiet minut do kraju czyli w przeciwieństwie do Plusa nie schodzi na połączenia międzynarodowe i roaming!!!

Ludzie nie czytajcie ulotek ale regulaminy !!!
MiNo
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 20:20

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: MiNo »

yeti pisze:w Erze ta taryfa to pakiet minut do kraju czyli w przeciwieństwie do Plusa nie schodzi na połączenia międzynarodowe i roaming!!!

Ludzie nie czytajcie ulotek ale regulaminy !!!
A w Plusie minuty w abo a Taniorozmownej są na zagranicę i roaming???
Teraz mi schodzi z pakietu kwotowego, ale tak jest w Elastycznej. Tylko jak liczę, to stawki za minutę krajowej są prawie 2x takie jak w Tanirozmownej, a zagraniczne i tak idą wg tej samej ceny w obu taryfach.
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: greggis »

MiNo pisze:A spodziewałem się że jak ktoś miesiąc w miesiąc płaci nie mniej niż 300 zł od 3 lat...
Haha...polkomtel upadnie jak odejdziesz :->
Klienci placący w tysiącach (a jest ich mnogo) na miesiąc musieliby mieć wszystko za darmo a tym większym trzeba by jeszcze doplacać chyba.
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: yeti »

MiNo pisze: A w Plusie minuty w abo a Taniorozmownej są na zagranicę i roaming???
Teraz mi schodzi z pakietu kwotowego, ale tak jest w Elastycznej. Tylko jak liczę, to stawki za minutę krajowej są prawie 2x takie jak w Tanirozmownej, a zagraniczne i tak idą wg tej samej ceny w obu taryfach.
nie jest x2 drożej w elastycznej tylko trzeba korzystać z usług dodatkowych jak np. zniżki na połączenia, kontakt plus, strefa plus dodatkowo przy umowie rocznej dostaniesz dodatkowy pakiet kwotowy na dowolne połączenia krajowe i smsy. Poza tym możesz włączyć zniżkę na połączenia międzynarodowe.
MiNo
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 20:20

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: MiNo »

Ze zniżek to mam 3 wybrane kraje i chyba 10% zniżki do wszystkich sieci. Kontakt Plus i strefa mi mało co dają, dzwonię do wszystkich sieci z różnych miejsc i o każdej porze. Poza tym chce normalną prostą ofertę, nie będę ślęczał godzinami i pakiety, bzdety i inne głupoty ustawiał.

Dzisiaj Plus mnie wk...ł, wysłałem i takiego maila:
Szanowni Państwo

W dniu dzisiejszym rozmawiałem z konsultantem pod nr 2699 o ofercie dla n-ru 693 707 300 bez telefonu.
Kolejny raz została mi zaproponowana tartyfa Tanirozmowna z abonamentem 105zł netto z pakietem minut 300 + 180 za przedłużenie umowy + dodatkowo 360 minut na cały okres 18 m-cy.
Na moją uwagę iż propozycja ta dla stałego klienta płacącego 300 i więcej zł miesięcznie jest po prostu słaba i że od dnia 30.04 każdy klient z ulicy dostaje w tym abonamencie 500 min bez telefonu stwierdził, iż takiej oferty nie ma w systemie. Załączam więc jej regulamin, bo być może sami nie wiecie co macie w ofercie (!).

Konsultant poprosił o czas na zweryfikowanie, po czym po 2 h zadzwonił i... kolejny raz zaproponował mi przytoczoną na początku ofertę, sugerując iż jest to to samo co oferta Rozmowna karta dla firm tylko ta taryfa jest inaczej (źle) policzona i że jest to oferta wyłącznie dla przedłużających umowę i niedostępna dla nowych klientów.

Kolejny raz sprawdziłem ofertę Rozmowna karta (...) i jest to oferta dla każdego nowego klienta! Konsultant świadomie lub nie wprowadzał mnie w błąd lub po prostu kłamał przedstawiając mi swoją ofertę.

Dosyć mam takich praktyk i kilkutygodniowej zabawy w kotka i myszkę. Wprowadzacie klienta w błąd i nie jesteście w stanie przedstawić klientowi konkurencyjnej oferty. Dosyć mam targowania i dokładania po 20 min., uważam takie podejście za niepoważne. Proszę przedstawić wiążącą, konkurencyjną ofertę, jedną lub w kilku wariantach, w przeciwnym razie bez żalu składam rezygnację z usług sieci Plus w ciągu 72h.
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: yeti »

weż sobie ważna 350
http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ ... yfy_wazne/

masz comiesiąc 1000 minut w abonamencie wszędzie + 1200 minut do plusa z czego 1000 minut możesz zużyć na połączenia miedzynarodowe (1:1!!!) + iplus z 1 zł przez całą umowę do tego E75 za 1 zł którą sprzedajesz i masz przez pół roku abonament gratis.

Ewentualnie jak za dużo to weź ważna 250 i wychodzi 500 wszędzie + 1000 do plusa.

Tak więc masz dużo minut i międzynarodowe w pakiecie.
MiNo
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 20:20

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: MiNo »

Dzięki :) w końcu jakiś niezły pomysł. Można to wziąć na firmę?
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: greggis »

MiNo pisze:Dzięki :) w końcu jakiś niezły pomysł. Można to wziąć na firmę?
Bez problemu
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
MiNo
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 20:20

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: MiNo »

Zajedwabiście, w Plusie w dziale utrzymania klienta pod nr 2699 do tej pory nie wiedzą że jest oferta Rozmowna karta do wszystkich! http://telepolis.pl/news.php?id=14719

Chcę ofertę bez telefonu i uparcie mi wciskają Taniorozmowną 300 za 105 zł netto z minutami 300 + 180 + w wielkiej łasce 360 min. na umowę 18 mies. (20 min co miesiąc) i mam sikać ze szczęścia. Nowy człowiek z ulicy dostaje 500 min/mies. i bez żadnej łaski po 3 mies. może umowę dowolnie zmieniać.

Od poniedziałku pod 2699 konsultanci nie wiedzą że jest taka oferta dla nowych klientów, dziś już się prawie pyskówką skończyło.
ODPOWIEDZ