Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
janex83
PlusManiak
Posty: 50
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 mar 2009, o 12:23
Lokalizacja: USTKA/SŁUPSK

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: janex83 »

najwczesniej jakies informacje beda dostepne pod koniec marca wczesniej nie ma co liczyc, kiedy wejdą w życie pozostaje jeszcze tajemnica
+)

Obrazek
Obrazek
zaraz wracam
PlusManiak
Posty: 50
Rejestracja: 5 lut 2009, o 12:20

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: zaraz wracam »

Wczoraj wycofałem rezygnację i wstępnie zgodziłem się na ofertę bo już nie mogę dłużej czekać na nową biznesową odsłonę
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: pawelryb »

Jak włączyć Złote numery?

Co oznacza "Szczegóły połączeń bieżących" - znalazłem w e-boku w usługach
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: pasqal »

Usługa Szczegóły połączeń bieżących pozwala użytkownikom abonamentowym na sprawdzanie na bieżąco billingu na stronach eBOK. Niestety, Plusowcy wycwanili się i umożliwiają korzystanie z tej usługi dopiero po aktywacji dodatkowo Rachunku elektronicznego. Ale istnieje sposób, aby to ominąć, tylko trochę zachodu zabiera, mianowicie włączać i wyłączać tę drugą usługę - już niejednokrotnie tak robiłem ;-)
A co masz dokładnie na myśli mówiąc Złote numery?
And remember: respect is everything…
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: pawelryb »

Mam na myśli Bezpłatną Piątkę Plus

Edit: Czyli aby włączyć "Szczegóły połączeń bieżących" trzeba wcześniej aktywować rachunek elektroniczny. Można potem odwołać, włączyć "Szczegóły połączeń bieżących" i wrócić znowu do rachunku tradycyjnego?
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: greggis »

Dlaczego obawiacie się rachunku elektronicznego?
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: pawelryb »

Przy prowadzeniu firmy potrzebne są faktury.

Jak ustawić "Szczegóły połączeń bieżących" żeby otrzymywać normalne rachunki?
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: greggis »

pawelryb pisze:Przy prowadzeniu firmy potrzebne są faktury.

Jak ustawić "Szczegóły połączeń bieżących" żeby otrzymywać normalne rachunki?
Wiem, sam prowadze. Faktury nie przestaną przychodzić, ja włączyłem i dostaje co miesiąc papierowa F-VAT. Nie przysyłają za to już wykazu połączeń ale ten jest dostepny w PDF w e-booku.
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
loos
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 19 kwie 2009, o 21:23
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: loos »

Witam podwójnie bo po raz pierwszy.

Mam pytanie (szereg pytań) odnośnie przedłużenia umowy, miłego opiekuna / taryf dla 5 kart sim kapitalna/optymalna czy jakos tak... , opłat itp ...

Z góry dziękuję za poświęcony czas.

Uzbierało się w firmie 5 numerów. (i tak zadzwonię do BOKu ale chciałem najpierw języka zasięgnąć)

Problem w tym że każdy ma inny termin zakończenia umowy. Chciałbym wachlować wszystkimi numerami na raz. a nie pojedynczo. Pierwszy numer kończy się teraz w maju. Więc odwiedzę szanownych.

Ja też nostalgicznie napiszę o pierwszym telefonie, a co ... o antence przyklejanej do okna... o rozmowach możliwych z łazienki ... o tym jak się było później deską ratunku podczas powodzi we Wrocławiu 97` i takie tam historie.

1. Chciałbym jakoś skonsolidować te numery aby wymiany aparatów i przedłużanie umowy było w jednym momencie dla wszystkich numerów. Czy możecie coś doradzić w tej materii ?

2. Łącznie płacimy średnio jakoś 400zł (300-500 zależnie od okresu, wiem ze nie dużo jak na 5 nr)

3. Rozumiem, że możemy skorzystać z taryf kapitalna/optymalna ?
gdzieś wyczytałem post , że można ale od 10ciu numerów... ( ale skoro twierdzicie, że od pięciu to wam bardziej ufam)

Jak się prezentuje taka oferta ? co się dzieje z dotychczasowymi abonamentami?

4. W kwestii wystąpienia i przyznania opiekuna wszystkie transakcje/ umowy przeprowadza się przez niego? W przypadku kupna netbooka/iplusa poprzez opiekuna można liczyć na cokolwiek ?

5. I już ostatnie nie związane z umową za bardzo. Na działce mam problem z zasięgiem. czasami nawet WAP nie śmiga. Rozumiem ze z Iplusem też będą problemy ? (era kuzyna ma prawie pełny zasięg...)

pozdrawiam :)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: mariusz9a »

loos co do pytań o ofertę to nie pomogę, a jak na razie nie ma nikogo na forum z pracowników Plusa, także trzeba będzie poczekać. Natomiast co do pytania:
loos pisze:5. I już ostatnie nie związane z umową za bardzo. Na działce mam problem z zasięgiem. czasami nawet WAP nie śmiga. Rozumiem ze z Iplusem też będą problemy ? (era kuzyna ma prawie pełny zasięg...)
Będzie działał ale tak samo lub podobnie jak na telefonie. Na pewno pomoże antena zewnętrzna do modemu lub w ogóle wybór Internetu u konkurencji - nie ma zmiłuj sie, przecież nie będziesz płacił za usługi które nie chcą działać z winy zasięgu ;-) a nikt gwarancji Ci nie da kiedy zasięg w danym regionie zostanie rozbudowany (ale można o to zapytać w dziale planowania sieci).
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: yeti »

ad 1. Zależy kiedy kończą się wszystkie kontrakty.
ad 3. Tak - abonamenty od 30 do 300 zł trochę lepsze ceny połączeń i ceny telefonów
ad 4. Przez opiekuna załatwiasz to co zwykle załatwiałeś w POS czyli wymiany, aktywacje, zmiany na koncie.
ad 5. iPlus na próbę - sprawdzasz i jak nie pasuje to oddajesz.
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: greggis »

Co do iPlusa to możesz kupić antenkę zewnętrzną, nie jest to duży koszt a pomaga. Cena edge'owej anteny to ok 80-100 zł, UMTS 100-120 a UMTS kierunkowa ( łapie sygnał nawet do 10 km) to ok 180-200 zł.
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
loos
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 19 kwie 2009, o 21:23
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: loos »

a dziękuję za odzew.

Zadzwoniłem miła Pani wypełniła wniosek o przyznanie opiekuna

niestety nie ma możliwości "skonsolidowania" abonamentów na jeden okres. Jedyna możliwość w moim przypadku to czekać z przedłużeniem umowy aby dobić do pozostałych terminów ( i to prawie rok ...)

oferty kapitalna itp z takimi cenami połączeń 40/35 gr netto jest dostępna ale przy wyyyysokiiiimmm abonamencie ...

do moich 110 minut Pani pod nr 2601 zaproponowała w ramach przedłużenia bez aparatu 10% mniej za minutę, oraz +90 min do wszystkich jeśli nic nie pokręciłem. Ale mnie się nie śpieszy ;-)

Ponadto poinformowała o możliwości wystąpienia o telefon w przypadku umowy na 18 miesięcy ( / przedłużenie umowy) już po 6 miesiacach od podpisania tejże umowy.

Zapomniałem dopytać czy wynegocjowane warunki aktualnie beda dostępne po tych 6 miesiacach i z nowym aparatem.

Jak wtedy liczy się okres umowy ? biorąc telefon po tych 6 miesiącach automatycznie wpadam w umowę 24 mies ? czy jeszcze jakas renegocjacja moze byc przy braniu nowej oferty z aparatem po 6 mies ?

podpowiedzcie proszę :)

pozdrawiam
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: yeti »

Zostaw miłą panią z 2601 i umów się z opiekunem.
Okresy można połączyć np. poprzez podpisanie umowy na 12 miesięcy albo 18 miesięcy z możliwością aneksu z telefonem już po 6 miesiącach (nigdzie indziej tego nie ma),

Okresy umów liczy się o daty podpisania aneksów tj stara umowa jest automatycznie nieważna. Czyli jak po 6 miesiącach podpiszesz aneks z telefonem na 24 miesiące to wtedy od momentu podpisania aneksu liczy się 24 miesiące. Oczywiście można również wtedy negocjować ceny aparatów właśnie poprzez opiekuna przy czym nie w każdej promocji.
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: greggis »

oferty kapitalna itp z takimi cenami połączeń 40/35 gr netto jest dostępna ale przy wyyyysokiiiimmm abonamencie ...
Ta oferta jest dostepna dla wszystkich posiadających 5 SIM na koncie. Nawet jesli to jest abo za 30 netto/mc. Nie rozmawiaj juz z tą Panią, skontaktuj sie z opiekunem. Pzdr
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
ODPOWIEDZ