Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
mikolaj211
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 lip 2008, o 19:53

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: mikolaj211 »

Mógłbyś kolego powiedzieć w jaki sposób masz tego laptopa za 1zł? Dostałeś taką ofertę, czy negocjowałeś (wiem, że masz 110 abo, ale tam normalnie kosztuje on 199zł). Oczywiście mówisz o Acerze D250?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: mariusz9a »

Oj, nawet nie zauważyłem że podrożało. Ja kupiłem go w salonie jako nowy klient. W grudniu kosztował on 1 zł :-/ (Oczywiście mowa o Acer).
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Soyer's
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 6 sty 2009, o 20:01

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: Soyer's »

mikolaj211 pisze: Jest to iplus 75 zł brutto... Zadzwoniłem pod 2601 i pan powiedział, że cena laptopa, to 649zł,

gdybym otrzymał go za maksymalnie 200zł, byłbym w pełni zadowolony. Jak sądzicie, jest to możliwe? Może jakieś porady co robić, dzwonić, iść do salonu?
Powiem tak cena za notebooka przy abonamencie 59zł - 529zł więc nie wiem co to za Twoja specjalna cena.

Koledzy i koleżanki mam do Was prośbę chcecie duże rabaty na telefony a najlepiej jakby dawali je za 1zł, odpowiedzcie sobie sami na moje pytanie i zastanówcie się czy czasem nie przesadzacie.


Pytanie
Czy ktoś z Was jeździ autem lub ma znajomego co kupił auto w salonie??, jeśli tak to czy po 2 latach idzie do salonu wziąści nowy samochód za 1złm lub czy straszy dealera że pójdzie do konkurencji jeśli nie dostanie 70% rabatu na auto?



Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie
Aga
Awatar użytkownika
vod
Moderator
Posty: 1064
Rejestracja: 24 lut 2009, o 20:48
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: vod »

Soyer's pisze: Pytanie
Czy ktoś z Was jeździ autem lub ma znajomego co kupił auto w salonie??, jeśli tak to czy po 2 latach idzie do salonu wziąści nowy samochód za 1złm lub czy straszy dealera że pójdzie do konkurencji jeśli nie dostanie 70% rabatu na auto?
Aga
Porównanie dobre choć troszkę chybione ;-)
Dealer samochodowy przez okres powiedzmy dwóch lat ,nie ma zapewnionych umową korzyści finansowych związanych z zakupem jego produktu ;-)
""... życie upiornym oddechem pluskiew
pisz ten aforyzm i noś na bluzce ..."

http://www.youtube.com/watch?v=SV0IPygR ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=7fU59FeRg2A
mikolaj211
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 24 lip 2008, o 19:53

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: mikolaj211 »

Soyer's pisze:[
Powiem tak cena za notebooka przy abonamencie 59zł - 529zł więc nie wiem co to za Twoja specjalna cena.
Nie bardzo rozumiem, co to za cena 529zł? Nawet na stronie Plusa jest cena 649zł...

Czy jest może opcja podzielenia tej opłaty na jakieś raty, zamiast płacić jednorazowo za laptopa, to przy każdym rachunku jakąś opłatę za niego?
Awatar użytkownika
Soyer's
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 6 sty 2009, o 20:01

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: Soyer's »

mikolaj211 pisze:
Soyer's pisze:[
Powiem tak cena za notebooka przy abonamencie 59zł - 529zł więc nie wiem co to za Twoja specjalna cena.
Nie bardzo rozumiem, co to za cena 529zł? Nawet na stronie Plusa jest cena 649zł...

Czy jest może opcja podzielenia tej opłaty na jakieś raty, zamiast płacić jednorazowo za laptopa, to przy każdym rachunku jakąś opłatę za niego?
Może nie wyraziłam się jasno podałam cene netto brutto wychodzi 649zł
Jeśli kogoś wprowadziłam w błąd przepraszam.

Nie ma możliwości rozłożenia na raty zakupu Notebooka
Awatar użytkownika
Soyer's
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 6 sty 2009, o 20:01

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: Soyer's »

vod pisze:
Soyer's pisze: Pytanie
Czy ktoś z Was jeździ autem lub ma znajomego co kupił auto w salonie??, jeśli tak to czy po 2 latach idzie do salonu wziąści nowy samochód za 1złm lub czy straszy dealera że pójdzie do konkurencji jeśli nie dostanie 70% rabatu na auto?
Aga
Porównanie dobre choć troszkę chybione ;-)
Dealer samochodowy przez okres powiedzmy dwóch lat ,nie ma zapewnionych umową korzyści finansowych związanych z zakupem jego produktu ;-)
Tutaj troszke można dyskutować, nie znam się zbytnio na dealerach ale weźmy chociaż to aby nie stracić gwarancji wszystkie naprawy, przeglądy trzeba dokonywać w serwisach dealera czy wtedy dealerzy nie czerpią korzyści?

Chciałam dać takie małe porównanie, oczywiście negocjować cene za telefon, modem czy inny sprzęt można ale w granicach zdrowego rozsądku.

Pozdrawiam
Aga
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Re: Przedłużenie umowy - oferta dla firm

Post autor: pawelryb »

Mam obecnie Elastyczną z bezpłatną piątką plus. W przyszłym miesiącu kończy się moja umowa. Polecacie jakaś ofertę? Może poczekać, a nuż widelec coś korzystniejszego się pojawi?

nuż daw. «wykrzyknik komunikujący, że coś się nagle, nieoczekiwanie i zarazem w sposób gwałtowny zaczyna» (PWN.pl)
ODPOWIEDZ