PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
magdzia55
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 sty 2012, o 23:30

PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Post autor: magdzia55 »

CZY PO PRZENIESIENIU NUMERU DO PLUSA PŁACĘ JAKĄŚ OPŁATĘ AKTYWACYJNĄ?

WIEM ŻE JEST 100% RABAT NA PIERWSZY ABONAMENT, ALE ZASTANAWIA MNIE TA OPŁATA AKTYWACYJNA, SKORO MAM 100% RABATU TO ZNACZY ŻE PIERWSZA FAKTURA BĘDZIE 0,00 ZŁ?




sl@w_es: Proszę zmienić wielkość czcionki - pkt 9 Regulaminu PF.
Awatar użytkownika
offca_85
PlusManiak
Posty: 118
Rejestracja: 5 lut 2012, o 21:57
Lokalizacja: Oln

Re: PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Post autor: offca_85 »

Opłata aktywacyjna jest.
ozzy71

Re: PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Post autor: ozzy71 »

zastanów się nad tym krokiem poważnie !!!
Awatar użytkownika
offca_85
PlusManiak
Posty: 118
Rejestracja: 5 lut 2012, o 21:57
Lokalizacja: Oln

Re: PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Post autor: offca_85 »

ozzy71 pisze:zastanów się nad tym krokiem poważnie !!!
Nie spamuj już. Zachowujesz się jak histeryk i desperat.
XYZ
Szalony PlusManiak
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 15:01

Re: PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Post autor: XYZ »

ozzy71 pisze:zastanów się nad tym krokiem poważnie !!!
co chcesz przez to powiedzieć??

tylko proszę o jakąś sensowną argumentację, bo przeglądając Twoje posty w innych tematach na tym forum (patrz poniżej) trudno znaleźć jakąś sensowną wypowiedź w jakimkolwiek temacie.
ozzy71 pisze:Czy nie uważacie, że powinniśmy zaprotestować wobec polityki sieci Plus nie przedłużając kończących się umów? Może wtedy do Pana Prezesa coś dotrze? Jeżeli nie, to każda inna sieć przygarnie nas z otartymi rękoma!!!
ozzy71 pisze:Będzie to sms o treści '' mamy Cię '' !!!
ozzy71 pisze:zastanów się nad tym krokiem poważnie !!!
Odpowiadając na pytanie magdzia55 - promocja dotyczy tylko abonamentu więc na fakturze przy tej pozycji będzie zero złotych, natomiast aktywacja jak i inne usługi (rozmowy poza abonamentem, dodatkowe pakiety) zostanie naliczone wg planu taryfowego, który wybierzesz.

I jeszcze jedna prośba magdzia55 - abonament jest w kwocie zero złotych za pierwszy okres rozliczeniowy czy za pierwszy pełny okres rozliczeniowy? Proszę sprawdź ten warunek, bo choć brzmi to podobnie to w żadnym wypadku nie jest to bez różnicy.
dziadek186
PlusManiak
Posty: 108
Rejestracja: 3 mar 2010, o 18:59

Re: PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Post autor: dziadek186 »

hmm on nie zachowuje sie jak desperat, tylko stara sie uchronić użytkownika przed błędem przejścia na abonament ;)
ja prosil bym pracowników Plusa, którzy wypowiedzieli sie w tym temacie o odpowiedź na moje pytanie:
w czym do jasnej ch... Plus jest lepszy od innych sieci w kwestii abonamentu? Daje więcej minut? Lepszą jakość usług? Lepszą jakość połączeń niż pozostałe 2 sieci? (o Play nie wspominam ...) I proszę o jakąś poważną argumentację i nie proszenie mnie o przedstawienie w czym inne sieci są lepsze od Plusa, bo to będzie dziecinada. Stoicie murem za swoim pracodawcą, to zrozumiałe, więc proszę o jakieś poważne arugmenty. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Post autor: luki »

Ja bym chciał się dowiedzieć w czym są inni lepsi. Bo abonament to nie tylko minuty i telefon, ale p akiety data i internet. Technologicznie inni operetorzy są co najmniej 1,5 roku za Plusem i nie piszę tylko o LTE. Do tego dochodzi jakość obługi - która jest pojęciem względnym, tak jak potrzeby biznesowe klienta - kazdy ma inne. Każdy dobiera sobie opcje pod siebie. Podpisywanie umowy z operatorem nie jest przymusem. W każdej sieci są tacy ludzie, którym się wszystko nie podoba. Skoro prosisz o argumenty, należałoby nimi rozpocząć dyskusję a nie pisać, że to dziecinada. Wiecej minut, które u jednego operatora się kumulują a u drugiego nie? Stabilność działania usług. Dla mnie to nie istotne. Czy to jest 500 czy 600 minut. Telefonu i tak nigdy nie kupuje u operatora tylko na wolnym rynku.
Ostatnio zmieniony 25 lut 2012, o 10:26 przez luki, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Post autor: sl@w_es »

A może by tak Panowie założyli nowy temat w odpowiednim dziale (Regulamin PF się kłania)!? Te dwa ostatnie posty mogę do niego wrzucić tylko proszę o sensowny temat.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
dziadek186
PlusManiak
Posty: 108
Rejestracja: 3 mar 2010, o 18:59

Re: PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Post autor: dziadek186 »

Argumenty : http://www.plus.pl/indywidualna/Aboname ... kcjaKarta/ vs http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/ ... owa_okazja. Tak dawno takiej okazji nie widzialem. W plusie za 20 zł dostajemy 20 minut wow !! Wiem ze w erze są tylko niskie abonamenty ale taki chyba wlasnie jest sens brania oferty bez telefonu, ma byc tanio. Dodam ze w play mozna wziąć umowę na czas nieokreślony bez telefonu i w każdym momencie zrezygnowac, ale nie będę uwzględniał tego operatora. http://www.plus.pl/indywidualna/Aboname ... tamiMinut/ vs http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/ ... /gwarancja porównajmy przykładowo abonement za 79,90. W T jest więcej minut, no tak ale przecież Tobie nie chodzi o minuty... hmmm ale chyba dla większości to własnie jest wyznacznikiem, tak ? A o jakość połączeń w T tez nie trzeba sie martwic bo jest świetna. Sam jestem abonentem plusa, mam miksa, i na jakość rozmów nie narzekam ale chciałeś argumentów więc proszę. Pozdrawiam :)
ozzy71

Re: PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Post autor: ozzy71 »

nie będę przepraszał "urażonych" pracowników Plus'a, bo moim planem było i jest zwrócenie uwagi ludzi że w tej sieci od pewnego czasu nie jest najlepiej jeśli chodzi o podejście do klienta, a forum jest do tego najlepszym miejscem ! pragnę także przypomnieć że żyjemy w wolnym kraju i istnieje coś takiego jak wolność słowa i wypowiedzi ! p.s. ktoś chyba nie rozumie słowa spam !!!!!!!!
Awatar użytkownika
offca_85
PlusManiak
Posty: 118
Rejestracja: 5 lut 2012, o 21:57
Lokalizacja: Oln

Re: PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Post autor: offca_85 »

ozzy71 pisze:nie będę przepraszał "urażonych" pracowników Plus'a, bo moim planem było i jest zwrócenie uwagi ludzi że w tej sieci od pewnego czasu nie jest najlepiej jeśli chodzi o podejście do klienta, a forum jest do tego najlepszym miejscem ! pragnę także przypomnieć że żyjemy w wolnym kraju i istnieje coś takiego jak wolność słowa i wypowiedzi ! p.s. ktoś chyba nie rozumie słowa spam !!!!!!!!
Forum jest od tego, żeby wypowiadać się konstruktywnie i poprzeć swoje tezy konkretnymi przykładami. Ty tego nie robisz. Twoje wypowiedzi nic nie wnoszą ani do konwersacji ani do tematu.
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Re: PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Post autor: Garjusz »

ozzy71 pisze:nie będę przepraszał "urażonych" pracowników Plus'a, bo moim planem było i jest zwrócenie uwagi ludzi że w tej sieci od pewnego czasu nie jest najlepiej jeśli chodzi o podejście do klienta, a forum jest do tego najlepszym miejscem ! pragnę także przypomnieć że żyjemy w wolnym kraju i istnieje coś takiego jak wolność słowa i wypowiedzi ! p.s. ktoś chyba nie rozumie słowa spam !!!!!!!!
ale szkoda śmiecić forum, więc jeżeli odpowiedź będzie nie na temat, będzie kasowana...
Awatar użytkownika
cezarex
PlusManiak
Posty: 132
Rejestracja: 29 kwie 2011, o 00:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Post autor: cezarex »

dziadek186 pisze:pracowników Plusa, którzy wypowiedzieli sie w tym temacie o odpowiedź na moje pytanie:
w czym do jasnej ch... Plus jest lepszy od innych sieci [...]
Nie bardzo rozumiem czemu to pytanie jest skierowane tylko do pracowników ale pozwolę sobie odpowiedzieć z perspektywy użytkownika.
1. Dla mnie Plus jest lepszy od pozostałych operatorów ponieważ na działce mam zasięg HSDPA, a u pozostałych operatorów jest tylko EDGE.
2. Ponadto Plus jest lepszy gdyż z większością znajomych cała rozmowa kosztuje mnie 29 gr.
Można przytoczyć jeszcze dużo plusów Plusa ;] jak i minusów. Każdy powinien wybierać sieć (także system rozliczania: prepaid/postpaid) pod siebie, a nie płakać, że się wybrało niedopasowanego do swoich potrzeb operatora. Wiadomo, że nie ma operatora idealnego, mi wystarcza, że ilość plusów przekracza ilość minusów - chociaż oczywiście czekam, aż mi zaoferują taryfę z nielimitowanym pakietem data i darmowymi rozmowami w PL (może dodadzą jeszcze UE?) za 1 zł, rzecz jasna brutto, a nie netto co by nie przepłacać ;).
Naprawdę, nikt nie zmusza do bycia w danej sieci (chyba nie zlikwidowano przenaszalności numerów).
magdzia55
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 9 sty 2012, o 23:30

Re: PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Post autor: magdzia55 »

czy do przeniesienia numeru są potrzebne jakieś dokumenty, typu zaświadczenie o zatrudnieniu?, czy tylko wystarczy dowód osobisty?
Awatar użytkownika
offca_85
PlusManiak
Posty: 118
Rejestracja: 5 lut 2012, o 21:57
Lokalizacja: Oln

Re: PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Post autor: offca_85 »

magdzia55 pisze:czy do przeniesienia numeru są potrzebne jakieś dokumenty, typu zaświadczenie o zatrudnieniu?, czy tylko wystarczy dowód osobisty?
Dowód + dodatkowy dokument typu zaświadczenie o zatrudnieniu, rachunek itp.
ODPOWIEDZ