Jaką mam taryfę? Pakiety

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
superziom123
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 sie 2012, o 21:28

Jaką mam taryfę? Pakiety

Post autor: superziom123 »

Witam.

Wiem, że mam abonament i wiem, że wynosi on 35zl/miesiąc. Jednak nie wiem jaka jest jego nazwa. Nie zajmuję się abonamentem, gdyż robi to moj tato, a on gdzieś zawsze rozrzuca te umowy i nie mogę sprawdzić szczegółów.
Czy jest jakaś komenda do wrowadzenia na telefonie, żeby sprawdzić jaką mam taryfę (jej nazwa)?
Orientujecie się czy są jakieś pakiety np. na smsy, internet w Plusie? Szukałem na oficjalnej stronie, ale tam właśnie trzeba znać nazwę taryfy, a i ubogo na ten temat też jest napisane.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Jaką mam taryfę? Pakiety

Post autor: luki »

Nie ma komendy. W Plus online przy zmianie taryfy jest informacja. http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... p_lva=3426#

Pakiety internetowe: http://internet.plus.pl/indywidualni/in ... -telefonie
szczepan
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 lip 2012, o 20:57

Pakiet sms w abonamencie?

Post autor: szczepan »

Cześć, chciałbym zapytać czy jest coś takiego, jak dodatkowy pakiet sms w abonamencie ? ( na karte i mix jest ) Nie wiem jaką mam taryfę, a kod który to sprawdza, nie działa mi ... Z góry dzięki, pozdrawiam. :)
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Jaką mam taryfę? Pakiety

Post autor: kosa1127 »

35zł brutto? czy netto?, wedle mnie z tego co piszesz są to taryfy rozmowne dla form. Czy tato prowadzi firmę? Jeżeli tak to by się zgadzało z tą taryfą: http://www.dlafirm.plus.pl/ofertadlafir ... y-rozmowne
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
dymeq
PlusManiak
Posty: 57
Rejestracja: 16 gru 2011, o 20:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Pakiet sms w abonamencie?

Post autor: dymeq »

szczepan pisze:Cześć, chciałbym zapytać czy jest coś takiego, jak dodatkowy pakiet sms w abonamencie ? ( na karte i mix jest ) Nie wiem jaką mam taryfę, a kod który to sprawdza, nie działa mi ... Z góry dzięki, pozdrawiam. :)
Taryfę sprawdzisz poprzez *147#

Jak będziesz wiedział jaką masz taryfę - powiemy ci jakie pakiety możesz włączyć.
NIE pomagam na priv, gdyż od tego jest FORUM - masz problem? Napisz na forum!
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pakiet sms w abonamencie?

Post autor: sl@w_es »

dymeq pisze:
szczepan pisze:Cześć, chciałbym zapytać czy jest coś takiego, jak dodatkowy pakiet sms w abonamencie ? ( na karte i mix jest ) Nie wiem jaką mam taryfę, a kod który to sprawdza, nie działa mi ... Z góry dzięki, pozdrawiam. :)
Taryfę sprawdzisz poprzez *147#

Jak będziesz wiedział jaką masz taryfę - powiemy ci jakie pakiety możesz włączyć.
"dymeq", wypowiadając się postaw na jakość, a nie na ilość. Obaj pytający w tym wątku ("superziom123" oraz "szczepan") jasno określili, że chodzi o abonament (wątek też założony w tym dziale), a Ty wciskasz kod obowiązujący w ofercie na kartę. Zastanów się.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
krzysiek2030
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 4 lut 2013, o 23:26

Re: Jaką mam taryfę?

Post autor: krzysiek2030 »

Witam... Jak sprawdzić jaką ma się taryfę? Jestem w Plus dla firm, dodam że kod *147# nie działa...
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jaką mam taryfę? Pakiety

Post autor: sl@w_es »

krzysiek2030,
krótkie kody którymi można posługiwać się w prepaidzie nie działają w abonamencie; odpowiedź znajdziesz w tym wątku parę postów wcześniej: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 462#p43287
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
andruciak
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 2 mar 2014, o 13:10
Lokalizacja: Zachodnio pomorskie

Re: Jaką mam taryfę? Pakiety

Post autor: andruciak »

Witam.
Ja również miałem problem z tym, jaką mam taryfę, ale problem został rozwiązany.
Otóż zadzwoniłem pod numer 2601 -> automatyczna obsługa klienta -> informacje o koncie i usługach -> moja taryfa (brzmiało to mniej więcej tak).
Automat powiedział mi moją taryfę i należności. W moim przypadku jest to OMG bez limitu dla firm 180 :)
Mam nadzieję, że pomogłem. :->
Ostatnio zmieniony 3 mar 2014, o 13:15 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Reg. PlusForum pkt 10 - poprawną pisownię wyróżniono.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jaką mam taryfę? Pakiety

Post autor: sl@w_es »

andruciak pisze:(...) Mam nadzieję, że pomogłem. :->
Z pewnością, zwłaszcza jeśli spojrzy się na datę postu w którym zadano pytanie:
środa, 1 sierpnia 2012, 20:39
:mrgreen:
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Kr-am
PlusManiak
Posty: 97
Rejestracja: 22 gru 2013, o 20:44

Re: Jaką mam taryfę? Pakiety

Post autor: Kr-am »

Poza tym nie dzwoń na skrócone numery, bo zapłacisz jak za zboże. Polecam nr 601-102-601 - opłata normalna (lub zero dla tych, co mają darmo w Plusie), a te same funkcje.
ODPOWIEDZ