taryfy na firmę niejasności

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
szol
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 gru 2008, o 19:25
Lokalizacja: Rzeszów

taryfy na firmę niejasności

Post autor: szol »

Witam. moja kobieta ma abonament na firmę 36.60 sprzed dwóch lat. obecnie kończy się umowa i chce pozostać przy tej samej taryfie ale są nowe oferty:uczciwa,na lata,bezpłatna piątka, darmo w sieci. chciałem zrobić wywiad przed pójściem do salonu:
obecna taryfa ma pakiet kwotowy i 1 darmowy numer(płatny 6zł na miesiąc), niewykorzystana kwota przechodzi na kolejne miesiące.
i pytania:
nowy telefon to będzie nokia e66
-czy trzeba zmieniać numer?
-czy niezależnie czy wybierze się 1 darmowy numer czy 5 płaci się 12zł brutto miesięcznie?
-czy wszystkie te oferty są na 24 miesiace bo coś słyszałem o 18 miesiącach
-która taryfa będzie najlepsza, tylko jedna z nich oferuje przechodzenie niewykorzystanych minut na kolejne miesiące, obecna chyba nazywała się minuty70 była jak najbardziej wystarczająca. ale te taryfy różnią się stawkami dzwonienia, nie wiem co lepsze- przechodzące minuty na następny miesiąc czy 5gr tańsze połączenie i bajery.

najważniejszą sprawą jest tu by nokie e66 wziąć jak najtaniej i żeby był 1 darmowy numer. przechodzące minuty też były bardzo korzystne.nie chciałbym zostać zbajerowany przez konsultanta w salonie,zwłaszcza że będę z kuzynem który wiecznie nie ma czasu..
mam nadzieję że nie zaciemniłem za bardzo o co mi chodzi:]
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Post autor: pawelryb »

Witam. moja kobieta ma abonament na firmę 36.60 sprzed dwóch lat. obecnie kończy się umowa i chce pozostać przy tej samej taryfie ale są nowe oferty:uczciwa,na lata,bezpłatna piątka, darmo w sieci. chciałem zrobić wywiad przed pójściem do salonu:
obecna taryfa ma pakiet kwotowy i 1 darmowy numer(płatny 6zł na miesiąc), niewykorzystana kwota przechodzi na kolejne miesiące.
i pytania:
nowy telefon to będzie nokia e66
-czy trzeba zmieniać numer?
-czy niezależnie czy wybierze się 1 darmowy numer czy 5 płaci się 12zł brutto miesięcznie?
-czy wszystkie te oferty są na 24 miesiace bo coś słyszałem o 18 miesiącach
-która taryfa będzie najlepsza, tylko jedna z nich oferuje przechodzenie niewykorzystanych minut na kolejne miesiące, obecna chyba nazywała się minuty70 była jak najbardziej wystarczająca. ale te taryfy różnią się stawkami dzwonienia, nie wiem co lepsze- przechodzące minuty na następny miesiąc czy 5gr tańsze połączenie i bajery.

najważniejszą sprawą jest tu by nokie e66 wziąć jak najtaniej i żeby był 1 darmowy numer. przechodzące minuty też były bardzo korzystne.nie chciałbym zostać zbajerowany przez konsultanta w salonie,zwłaszcza że będę z kuzynem który wiecznie nie ma czasu..
mam nadzieję że nie zaciemniłem za bardzo o co mi chodzi:]
Witam

1) Nie trzeba zmieniać numeru
2) Tak niezależnie od tego czy wybierzesz 1,2 czy 5 numerów zawsze płacisz 12zł
3) Oferta na 24 miesiące
4) To sam musisz sobie przeliczyć. Ja korzystam z Elastycznej 50, nie wziąłem dodatkowego pakietu, bo:
a) minuty w pakiecie za 12,20zł są wykorzystywane dopiero po wykorzystaniu pakietu kwotowego
b) bez pakietu obniżają cenę telefonu
c) bardziej opłacało mi się wybrać Kontakt Plus niż dopłacać 12,20 zł

Możesz wybrać albo taryfę Elastyczną albo Na Rozmowy.
1) Jeśli korzystasz ze Strefy Tańszych Połączeń, Kontakt Plus, wysyłasz dużo sms-ów albo korzystasz z internetu to wybierz Elastyczną
2) Jeśli zależy Ci tylko na minutach do wszystkich sieci wybierz taryfę Na Rozmowy

Więcej informacji i szczegóły taryf masz:

TUTAJ

Pozdrawiam
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Re: taryfy na firmę niejasności

Post autor: pawelryb »

szol pisze:Witam. moja kobieta ma abonament na firmę 36.60 sprzed dwóch lat. obecnie kończy się umowa i chce pozostać przy tej samej taryfie ale są nowe oferty:uczciwa,na lata,bezpłatna piątka, darmo w sieci. chciałem zrobić wywiad przed pójściem do salonu:
obecna taryfa ma pakiet kwotowy i 1 darmowy numer(płatny 6zł na miesiąc), niewykorzystana kwota przechodzi na kolejne miesiące.
i pytania:
nowy telefon to będzie nokia e66
-czy trzeba zmieniać numer?
-czy niezależnie czy wybierze się 1 darmowy numer czy 5 płaci się 12zł brutto miesięcznie?
-czy wszystkie te oferty są na 24 miesiace bo coś słyszałem o 18 miesiącach
-która taryfa będzie najlepsza, tylko jedna z nich oferuje przechodzenie niewykorzystanych minut na kolejne miesiące, obecna chyba nazywała się minuty70 była jak najbardziej wystarczająca. ale te taryfy różnią się stawkami dzwonienia, nie wiem co lepsze- przechodzące minuty na następny miesiąc czy 5gr tańsze połączenie i bajery.

najważniejszą sprawą jest tu by nokie e66 wziąć jak najtaniej i żeby był 1 darmowy numer. przechodzące minuty też były bardzo korzystne.nie chciałbym zostać zbajerowany przez konsultanta w salonie,zwłaszcza że będę z kuzynem który wiecznie nie ma czasu..
mam nadzieję że nie zaciemniłem za bardzo o co mi chodzi:]
Rozumiem, że interesuje Cię Nokia E66.

Cena tego telefonu wynosi:

1) Taryfy Elastyczne

a) z pakietem za 12,20zł

Elastyczna 30 - 1 096,78 zł
Elastyczna 50 - 852,78 zł
Elastyczna 75 - 669,78 zł
Elastyczna 100 - 303,78 zł
Elastyczna 150 - 35,38 zł
Elastyczna 200 - 1,22 zł
Elastyczna 300 - 1,22 zł

b) bez pakietu

Elastyczna 30 - 974,78 zł
Elastyczna 50 - 791,78 zł
Elastyczna 75 - 547,78 zł
Elastyczna 100 - 181,78 zł
Elastyczna 150 - 1,22 zł
Elastyczna 200 - 1,22 zł
Elastyczna 300 - 1,22 zł

2) Taryfy Na Rozmowy

a) z pakietem za 12,20 zł

Na Rozmowy 70 - 1 096,78 zł
Na Rozmowy 120 - 852,78 zł
Na Rozmowy 200 - 669,78 zł
Na Rozmowy 280 - 303,78 zł
Na Rozmowy 440 - 35,38 zł
Na Rozmowy 600 - 1,22 zł
Na Rozmowy 1000 - 1,22 zł

b) bez pakietu

Na Rozmowy 70 - 974,78 zł zł
Na Rozmowy 120 - 791,78 zł zł
Na Rozmowy 200 - 547,78 zł zł
Na Rozmowy 280 - 181,78 zł zł
Na Rozmowy 440 - 1,22 zł zł
Na Rozmowy 600 - 1,22 zł
Na Rozmowy 1000 - 1,22 zł

Pozdrawiam
________________________________________
JEŚLI POMOGŁEM KLIKNIJ PONIŻEJ POMÓGŁ
marcingrz
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:05

Post autor: marcingrz »

I teraz powstaje pytanie czy opłaca się płacić tyle za tego fona.
Pracownik Plusa
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Post autor: pawelryb »

Myślę, że tysiąc złotych za telefon to mała przesada, i tak jego wartość po krótkim czasie spadnie, wejdą nowe lepsze technologie i będzie kosztował 300-400 zł
szol
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 gru 2008, o 19:25
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: szol »

czy ja dobrze rozumiem? jest 70minut do wykorzystania i pakiet 5 numerów za 12zł
niezależnie od tego czy jest dzwonione na darmowy numer zjada te 70zł. dopiero po tym korzysta z bezpłatnej piątki. jeżeli w tym czasie dzwonię do kogoś z poza bezpłatnej piątki to nie mam już tych 70minut i nabija dodatkowy rachunek? jeżeli tak to w najgorszym przypadku zmienimy sieć.

przy takich cenach e66 będzie on kupiony przez internet bez simlocka. 1000zł to nie tak dużo w porównaniu do obecnego fona mojej ukochanej samsunga g800 za 1700zł w swoich czasie. w abonamencie wchodzi w grę telefon za 1zł lub bez telefonu.

czy można zostać przy obecnej ofercie? czy jeżeli nie przedłużę umowy to zostanie ona zerwana przez plusa?
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Post autor: pawelryb »

szol pisze:czy ja dobrze rozumiem? jest 70minut do wykorzystania i pakiet 5 numerów za 12zł
niezależnie od tego czy jest dzwonione na darmowy numer zjada te 70zł. dopiero po tym korzysta z bezpłatnej piątki. jeżeli w tym czasie dzwonię do kogoś z poza bezpłatnej piątki to nie mam już tych 70minut i nabija dodatkowy rachunek? jeżeli tak to w najgorszym przypadku zmienimy sieć.

przy takich cenach e66 będzie on kupiony przez internet bez simlocka. 1000zł to nie tak dużo w porównaniu do obecnego fona mojej ukochanej samsunga g800 za 1700zł w swoich czasie. w abonamencie wchodzi w grę telefon za 1zł lub bez telefonu.

czy można zostać przy obecnej ofercie? czy jeżeli nie przedłużę umowy to zostanie ona zerwana przez plusa?
Trochę źle zrozumiałeś
Chodzi o Taryfę Na Rozmowy 70, tak?
Jeśli tak to:
abonament wynosi: 36,60 zł z VAT
Liczba minut do wszystkich sieci w abonamencie: 70

Możesz dodatkowo aktywować pakiet za 12,20 zł i w tym pakiecie masz:
- Dodatkowe minuty - 20, ale możesz je wykorzystać dopiero po wygadaniu 70 minut zawartych w abonamencie
- Bezpłatne połączenia - Możesz wybrać do 5 numerów, do których dzwonisz bezpłatnie (do Plusa bez ograniczeń na stacjonarne 500 minut), wyczytałem w regulaminie, że te połączenia z 5 numerami nie pomniejszają liczby minut w abonamencie ani w dodatkowym pakiecie.

Pozdrawiam
________________________________
JEŚLI POMOGŁEM KLIKNIJ POMÓGŁ
szol
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 gru 2008, o 19:25
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: szol »

ok dzięki, ale zdążyłem się wszystkiego dowiedzieć wczesniej w salonie, za późni pytałem na forum. wziąłem taryfę bez telefonu 30min+bezpłatny 1 numer za 25zł miesięcznie na 12 miesięcy. dość kiepskie oferty dostałem

druga to była. 60 min+ bezpłatny numer za 40zł bez telefonu. dla porównania wcześniejsza oferta to było 70min+bezpłatny numer za 42,70 z telefonem za 1zł. no ale na tym abonamencie 25zł i przechodzącymi minutami rzeczywiście powinniśmy lepiej wyjść.
ODPOWIEDZ