Przekazywanie połączeń

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
marcin_77
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 mar 2013, o 04:16

Przekazywanie połączeń

Post autor: marcin_77 »

Witam,
chciałem zapytać ile kosztuje przekazywanie połączeń z jednego numeru w Plusie na inny numer w Plusie.
Z racji zawodu jaki wykonuję obawiam się o mój nowy telefon (nokia Lumia 920), boję się go uszkodzić. Chciałbym zrobić coś takiego żebym w pracy mógł używać jakiś tani telefon, a poza pracą nokię (najchętniej sklonowałbym kartę sim, ale w Plusie jest to niemożliwe). Przekładanie karty sim codziennie kilka razy też jest uciążliwe. Pomyślałem o zakupie samej karty bez abonamentu (z Plusa oczywiście) i włożeniu jej do drugiego telefonu i wtedy Nokia przekierowywałaby połączenia, a ja w pracy mógłbym używać jakiś tani telefon.
Pozdrawiam, Marcin.
obcypowraca

Re: Przekazywanie połączeń

Post autor: obcypowraca »

Zależy od taryfy i promocji, ale generalnie 24 gr za min. poł. do Plusa i na stacjonarne, 73 gr do innych sieci.
ch3mn3y
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2015, o 17:41

Przekierowanie połączeń

Post autor: ch3mn3y »

Witam,

Właśnie wróciłem do Polski, jak na razie tylko na okres wakacji, ale w nowej pracy będą możliwe częstsze odwiedziny.

Jako, że dalej będę wracał do Hiszpanii, a nie chcę, aby ktoś korzystał z mojego numeru, szukam taryfy pozwalającej na przekierowania połączeń na inny numer.
Taryfy jaka mi się obecnie spodobała to OMG 64,90 lub 84,90.
I tu pytanie, czy cała taryfa OMG ma możliwość przekazywania połączeń? I jak to jest w Plusie: jeśli A dzwoni do B, a B ma ustawione przekierowanie połączeń do C, to A płaci tylko za połączenie do B, czy do C też?

Nie chcę ludzi naciągać, bo nie każdy ma Abo, a na karcie czasem nie ma darmowych poza sieć macierzystą.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przekierowanie połączeń

Post autor: sl@w_es »

Przekierowanie połączeń to póki co usługa dostępna w Plusie tylko w abonamencie, a więc i w taryfach OMG.
ch3mn3y pisze:(...) jeśli A dzwoni do B, a B ma ustawione przekierowanie połączeń do C, to A płaci tylko za połączenie do B, czy do C też? (...).
A płaci za połączenie do B; za przekierowanie połączenia do C zapłaci B.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ