Pakiet smsów

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
maja0707
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 cze 2013, o 23:12

Pakiet smsów

Post autor: maja0707 »

Nie mogę nigdzie znaleźć informacji o tym czy pakiet 500 smsów do plusa za 2zł można aktywować więcej niż raz, wie ktoś coś na ten temat?
Pozdrawiam ;-)
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pakiet smsów

Post autor: Ewa_Plus »

maja0707 - w okresie rozliczeniowym nie ma ograniczeń co do liczby aktywowanych pakietów :-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
CzaCzaNCB
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 6 cze 2013, o 02:16

Re: Pakiet smsów

Post autor: CzaCzaNCB »

Miałbym podobne pytanie.. Czy jeżeli aktywowałbym dwukrotnie owy pakiet, a jest on cykliczny i do danego abonamentu doliczane jest 2zł, czy miałbym wtedy 1000sms miesięcznie do wykorzystania? Druga rzecz to czy musiałbym rezygnując wysłać sms'a dwukrotnie by zdezaktywować całe 1000sms?

Mam też pytanie czy istnieje jakaś taryfa gdzie sms w sieci są darmowe tak jak w moim przypadku przez całą umowę rozmowy do plus'a? Posiadam OMG 64.90
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pakiet smsów

Post autor: Ewa_Plus »

CzaCzaNCB Czy jeżeli aktywowałbym dwukrotnie owy pakiet, a jest on cykliczny i do danego abonamentu doliczane jest 2zł, czy miałbym wtedy 1000sms miesięcznie do wykorzystania?
- tak, pakiet jest cykliczny, więc miałbyś w sumie 1000 SMS za 4 zł (2x2zł). Pamiętaj jednak, że jeśli uruchamiasz pakiet w środku okresu rozliczeniowego, to będzie on przyznany w wielkości proporcjonalnej do liczby dni, jaka pozostała do końca cyklu.
Druga rzecz to czy musiałbym rezygnując wysłać sms'a dwukrotnie by zdezaktywować całe 1000sms?
- tak, każdy pakiet muszisz dezaktywować oddzielnie.
Mam też pytanie czy istnieje jakaś taryfa gdzie sms w sieci są darmowe tak jak w moim przypadku przez całą umowę rozmowy do plus'a? Posiadam OMG 64.90
- nie mamy obecnie taryfy z nielimitowanymi SMS-ami do Plusa.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
CzaCzaNCB
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 6 cze 2013, o 02:16

Re: Pakiet smsów

Post autor: CzaCzaNCB »

Dziękuję ślicznie za pomoc. Jeśli można, a można aktywować go klika razy to nie ma wielkiej tragedii. Pozdrawiam :)
dobrefilmy1910
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2013, o 18:42

Re: Pakiet smsów

Post autor: dobrefilmy1910 »

mam pytanie, biore za 2 zł 500sms ;) 1.jakim kodem sprawdzic ile ich zostało? 2. rozumiem ze po wykorzystaniu pakietu i jesli juz nie bedzie nic z tym 400 minut/sms to bedzie mi kazdy es doliczany do rachunku? 3. jak sprawdzic ile z tych 400 minut/sms w abonanmencie jeszcze pozostało?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pakiet smsów

Post autor: Ewa_Plus »

dobrefilmy1910

- ad. 1) i 3) zużycie tych pakietów najłatwiej kontrolować przez Plus online (zakładka "Pakiety") lub SMS-em o treści: P na numer 2580 (koszt SMS wynosi 0,29 zł z VAT).

- ad. 2) jak już wyczerpiesz wszystkie pakiety, to owszem, kolejne SMS-y będą już płatne zgodnie z cennikiem i będziedzesz to miał doliczone do rachunku.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
meryszmery
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 5 lip 2013, o 13:30

Re: Pakiet smsów

Post autor: meryszmery »

Witam! Aktywowałam pakiet 500 sms do plusa, wysłałam smsa na 2580 żeby sprawdzić ilość wiadomości do wykorzystania, ale nie mam tam żadnej informacji akurat o tym pakiecie, mimo że dostałam widomość, że "zlecenie zostało zrealizowane". Jak mogę to sprawdzić?
kaprzyk
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2011, o 12:56

Re: Pakiet smsów

Post autor: kaprzyk »

Mam pytanie. Wczoraj zamówiłem pakiet 500 sms'ów do sieci Plus, który miał być aktywny od dziś. Sprawdziłem dzisiaj na plus online czy pakiet jest już aktywny, jednak zamiast 500 sms wyświetliło mi się, że mam do dyspozycji jedynie 100. Można wiedzieć dlaczego?
ODPOWIEDZ