Taryfa Prosto na kartę

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Kwas1991
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 cze 2018, o 14:28

Taryfa Prosto na kartę

Post autor: Kwas1991 »

Taryfa Prosto na kartę, pakiet usług dodatkowych: Darmowe rozmowy i SMS-y bez limitu w sieci Plus po doładowaniu za min. 25 zł/30 dni. Niestety, po włączeniu kodu danych promocji i pakietów, widnieje tylko "( oczekujące )", mimo że wcześniej przychodzi rzekoma aktywacja pakietu. A kasa za każdy sms, czy rozmowe leci. Konto doladowane za 30 dyszki, innych pakietow brak. Ktoś czai co robić ?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa Prosto na kartę

Post autor: sl@w_es »

Kiedy doładowałeś konto? Przed aktywacją promocji Do wszystkich w Plus za darmo czy po wykonaniu tej czynności?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Kwas1991
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2018, o 14:28

Re: Taryfa Prosto na kartę

Post autor: Kwas1991 »

Przed aktywacją promocji.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa Prosto na kartę

Post autor: sl@w_es »

Kwas1991 pisze:Przed aktywacją promocji.
No to wszystko jasne; zgodnie z Regulaminem promocji Do wszystkich w Plus za darmo najpierw należy włączyć promocję, a następnie doładować konto.
Doładuj konto jeszcze raz kwotą minimalną aktywującą tę promocję, a na pewno wszystko będzie OK.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Kamilx
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 10 maja 2013, o 16:41
Lokalizacja: Topiło

Re: Taryfa Prosto na kartę

Post autor: Kamilx »

Gdy przechodziłem na taryfę Prosto Na Kartę to automatycznie uruchomiła się promocja "Do wszystkich w Plus za darmo". Jednakże kiedy wpiszę kod *136#, to otrzymuję w SMS-ie: "Do wszystkich w Plus za darmo" (oczekujące). Co oznacza to słowo? Próbowałem na wszelki wypadek uruchomić promocję kodem, ale otrzymuję SMS-a, że usługa niedostępna. Czy mogę zasilić konto, aby uruchomiła się promocja?
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Taryfa Prosto na kartę

Post autor: zbych_in_flames »

Tak, jest bezpłatna (0zł) ale uruchamia się na 30 dni po zasileniu za min 25 zł, na stronie masz szczegółowy opis: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... to-na-Kart
Kasia0702
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2018, o 20:09

Re: Taryfa Prosto na kartę

Post autor: Kasia0702 »

Ja chyba nie do końca rozumiem....
Założmy taką sytuacje...
1. zmieniam taryfe na Prosto na kartę
2. aktywuje "Do wszystkich w plusie za darmo"
3. Doładowuje konto za 50 zł (czyli konto aktywne na 3 mies)
4. Mija miesiąc ważność promocji się kończy... co teraz? Mam na koncie powiedzmy 20 zł i konto ważne jeszcze przez 2 mies. Znowu musze doładować za min 25 zł? czy np. tak jak to jest w promocji Ja+ Zawsze bez limitu w Plus w taryfie JA+ NA KARTE odnowi się automatycznie za 0 zł

Wg tej strony promocja odnawia się automatycznie po 30 dniach ale w regulaminie nie jest to zapisane albo ja nie potrafie tego znaleźć :(
https://bok.plus.pl/system/templates/se ... to-na-Kart
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa Prosto na kartę

Post autor: sl@w_es »

Promocja „Do wszystkich w Plus za darmo” odnowi się tylko po doładowaniu konta kwotą minimalną, czyli 25 zł, dlatego moim zdaniem, chcąc korzystać z w/w promocji nie opłaca się zasilać konta kwotą wyższą.

Regulamin PromocjiDo wszystkich w Plus za darmo§ 2 pkt 3:
Po włączeniu Promocji zgodnie z pkt. 2 powyżej Abonent może korzystać z Promocji przez 720 godzin (30 dni) po każdym doładowaniu za min. 25 zł. Okres Ważności Promocji rozpoczyna się od momentu doładowania. Okresy Ważności Promocji nie sumują się.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
iro86
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2018, o 15:09

Re: Taryfa Prosto na kartę

Post autor: iro86 »

Czyli rozumiem że jeśli załadowałbym konto kwotą 50 zł to Promocja „Do wszystkich w Plus za darmo” i tak będzie na 30 dni a nie tak jak mam obecnie w taryfie PnK bez limitu na 90 dni czyli tyle ile ważne konto.
Miloszm94
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2019, o 19:07

Taryfa Prosto na kartę - internet w Szwecji

Post autor: Miloszm94 »

Witam,

posiadam numer w Plusie na kartę bez umowy. Obecna taryfa to "Prosto na kartę" mam problem, a mianowicie nie działa mi internet w Szwecji. Co może być powodem? Czy może potrzeba wpisać jakiś magiczny kod?
Jest może jakaś dobra taryfa/pakiet na internet w Polsce i w Szwecji?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam ;-)
Awatar użytkownika
Jendrej
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 lut 2019, o 19:14

Re: Taryfa Prosto na kartę - internet w Szwecji

Post autor: Jendrej »

Sprawdź, czy na pewno masz włączony roaming :) (kod *101# sprawdza, *101*11*01# włącza, *101*00*01# wyłącza)
Ze standardowego pakietu za 5 zł wykorzystać za granicą można 420 MB + jakieś dodatkowe 500 MB.
Ile ci zostało sprawdzasz normalnie, kodem *136#. Jeśli to za mało, to zapewne można kupić coś dodatkowo, ale szczegółów nie znam.
Pacior
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 5 paź 2019, o 10:03

Taryfa Prosto na kartę - czy mogę doładować GB?

Post autor: Pacior »

Zostało mi mało internetu, a mam ważny wyjazd, więc pytam się czy do taryfy Prosto na Kartę mogę doładować GB?
Misio
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 28 sty 2019, o 18:28

przedłużenie konta na rok/telefon na kartę

Post autor: Misio »

Mam pytanie:Telefon taryfa Plus na kartę
W okresie waznosci tego konta wyłaczyłam promocję, w związku z tym konto jest dalej wazne i działa ale data waznosci nie wydłuza się po zasileniu. Chciałabym teraz, żeby to konto działało tak,żeby jego termin wazności przesuwał się na rok od daty zasilenia.Konto jest wazne do 16.maja 2020r.
Co mam zrobić?
pozdrawiam
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: przedłużenie konta na rok/telefon na kartę

Post autor: sl@w_es »

Dla jasności sprawdź z jakiej taryfy korzystasz *147# oraz aktywne promocje *136#.

Jeśli to taryfa podana w profilu to należy włączyć promocję „Środki ważne rok”:
- kodem *136*11*01#
- kontakt z DOK 601 102 601
- Plus Online
Po otrzymaniu potwierdzenia aktywacji promocji należy zasilić konto kwotą min. 5 zł.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Misio
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 28 sty 2019, o 18:28

Re: Taryfa Prosto na kartę

Post autor: Misio »

Dziękuje.Chyba sie udało.
ODPOWIEDZ