Bonusy po doładowaniu konta

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
mikus2005
Nowy
Posty: 8
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 sie 2013, o 12:59

Bonusy po doładowaniu konta

Post autor: mikus2005 »

Witam
Jak to w weekend doładowałem sobie konto przez internet a tu zamiast dodatkowej kasy dostałem
"Pakiet Bonus 15zł w Plusie do zasileń internet. został aktywowany"
Co ja mam z tym dobrodziejstwem zrobić?
Posiadam zwykły telefon, internet jest w nim "szczątkowy" i nieprzyjazny dla użytkownika.
Ktoś podpowie, może da się sparować telefon z laptopem i na nim korzystać czy może... sam nie wiem grę wykupić na pełną ale nie wiem czy kasa idzie z konta "bonusa" czy normalnie skasuje mi 9 PLN z konta

Pozdrawiam :-)
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Bonusy po doładowaniu konta

Post autor: pepcia2 »

Pod kodami *121# albo *136# nie masz tej kaski?
To jest bonus na połacznia i sms-y a nie internet.
Ten sms brzmi...,bonus do zasileń internetowych został dodany...'
mikus2005
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 sie 2013, o 12:59

Re: Bonusy po doładowaniu konta

Post autor: mikus2005 »

Sprawdziłem kodem *100# mam na koncie tyle co zatankowałem plus resztki które były.
Pod kodem *121# Bonus 15zł do zasileń internet. oraz oferta 100 min. sieć 10 zł ale to mój świadomy wybór. no i bezpłatne wizytówki.
Co ja mogę zrobić z tym bonusem bo nie ogarniam...
mikus2005
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 sie 2013, o 12:59

Re: Bonusy po doładowaniu konta

Post autor: mikus2005 »

No nic skoro nikt nie mógł mi pomóc napisałem pismo do BOK i przygotowuję do Rzecznika Praw Obywatelskich.
Sytuacja jest taka, że info o zmianie Bonusów otrzymałem po doładowaniu telefonu, mam darmowe rozmowy w plusie więc bonus nie do użytku a następny problem, mam telefon, który dopiero co otrzymałem w plusie i nie pozwala on serwować w necie. A dla malkontentów mamy XXI wiek :)
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Bonusy po doładowaniu konta

Post autor: pepcia2 »

O co Ci chodzi?
Telefon Ci ktoś na siłę wciskał? :lol:
Dostajesz bonus do doładowania taki jak się podoba operatorowi a nie Tobie.
Wyraźnie na stronie są opisane przysługujące gratisy za doładowania. Trzeba było poczytać.
Kto i w czym Ci miał tu pomóc?
mikus2005
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 sie 2013, o 12:59

Re: Bonusy po doładowaniu konta

Post autor: mikus2005 »

Zasadniczo chodzi mi o to, że operator bombardował mnie smsami o dodatkowej kasie przy doładowaniu telefonu, ale gdy zmienił zasady to nawet nie pisnął.
Rozumiem, że to nie koniec świata, ale uczciwość jest cechą którą sobie cenię.
kokocha
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 5 paź 2013, o 16:15

Re: Bonusy po doładowaniu konta

Post autor: kokocha »

Witam
Podobna sytuacja :oops: , dostałeś jakąś odpowiedź.
Pozdrawiam
mkpietrasik
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2013, o 11:23

Re: Bonusy po doładowaniu konta

Post autor: mkpietrasik »

Ten bonus oznacza,ze przy rozmowach w plusgsm kasa bedzie Ci leciala z tych bonusowych 15 zl, a nie z kasy doladowania. Wpisujac *121# mozesz zobaczyc ile juz ci z tych 15 zl zabralo.
NoCaster
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 paź 2013, o 11:35

Re: Bonusy po doładowaniu konta

Post autor: NoCaster »

Cześć.
Mam identyczny problem. Przy doładowaniu 50zł przez internet w weekendy dodawało mi 10zł gratis do stanu konta. Nagle przyszła oferta z jakimś większym bonusem gdzie miałem otrzymać 15zł. Owszem, otrzymałem ten bonus jako 15zł, ale nie doliczyło mi go do stanu konta. Nie byłoby w tym problemu, gdyby nie to, że bonus jest ważny przez miesiąc, a dodatkowo nic mi z niego nie ubywa. Zaraz się skończy okres tego bonusu, a ja nie wiem jak go wykorzystać. Mam czekać, aż skończą mi się pieniądze na koncie o dopiero będę korzystać z bonusu? To by było bez sensu. Byłem w "salonie" Plus, ale oni umywają ręce, ponieważ nie obsługą oferty simplus z racji tego, że nie mają z tego zysku..
NoCaster
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 paź 2013, o 11:35

Re: Bonusy po doładowaniu konta

Post autor: NoCaster »

Jeśli ktoś dalej miałby ten problem, to podzielę się odkryciem. Dzwoniłem do BOK, ale się nie dodzwoniłem. Rozmawiałem na czacie plusa, ale tam robili ze mnie głupiego. Dopiero w głównym punkcie plusa we Wrocławiu wraz z jego obsługującym po 15 minutach śledzenia regulaminu odkryliśmy problem. Mianowicie nowa forma promocji oprócz powiększenia bonusu do 30% jednocześnie go uszczupla o wykorzystanie na rozmowy i sms tylko do plusa (dlatego nie jest dodawany do stanu konta). Z racji, że posiadam osobny pakiet na darmowe rozmowy i sms w plusie, tego bonusu nie wykorzystam.
Niestety wszędzie coraz więcej haczyków...
m13p
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 29 wrz 2013, o 21:06

Extra kasa - problem z wykorzystaniem

Post autor: m13p »

Witam!
Czy jest możliwość sprawdzenia bonusu który został mi przyznany za doładowanie w ten weekend kwota 50 zł?
Fakt, że dostałem sms'a potwierdzającego, że bonus został aktywowany, jednak nie został doliczony do konta głównego, a podczas połączeń pieniążki uciekają mi własnie z niego.
Trosze o pomoc i wyjaśnienie zasad działania Extra kasy.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Extra kasa - problem z wykorzystaniem

Post autor: pepcia2 »

Powinno być pod kodem *136#
Jest to do wykorzystania na połączenia i sms-y do Plusa.
http://www.nakarte.plus.pl/prepaid_new/ ... a_kasa.pdf
oskarenko
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 4 wrz 2009, o 16:37

Re: Bonusy po doładowaniu konta

Post autor: oskarenko »

A powiedzcie mi co mam zrobić z tym bonusem jak ja mam za darmo do Plusa i jest on mi w ogóle niepotrzebny, a pod *121# cały czas mi ubywa kasy z tego bonusu. Jedno wyklucza drugie. Ja mam taryfę "Więcej w Plusie" więc po co sieć daje w tej taryfie takiego bonusa jak i tak go nie wykorzystam?
NORMALNA PARODIA do gazety się to nadaje.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Bonusy po doładowaniu konta

Post autor: pepcia2 »

Bonus jest do wykorzystania na rozmowy, sms-y, mms-y do Plusa i transmisje danych.
Na wszystko masz pakiety?
Mat4x
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 11:24

Znikająca promocja "Extra kasa"

Post autor: Mat4x »

Już nic w Plusie mnie nie zadziwi!
W ubiegłym tygodniu (28.02) w piątek chciałem doładować konto w Plusie na kartę przez Plus-zasilenia. Ujrzałem tam informację o promocyjnym bonusie, gdy zrobię to w weekend (+ 30% za zasilenie kwotą 50-99 zł), toteż wstrzymałem się z tym do soboty. :-) Dnia następnego tejże promocji już nie było! Ponieważ wyszedłem na idiotę po raz drugi przez PLUS-a (poprzednio z ważnością konta przez rok), dojrzała we mnie już decyzja o rozstaniu z Wami bez żalu. S.M.
Ostatnio zmieniony 3 mar 2014, o 18:45 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków
ODPOWIEDZ