witam mam pare pytać...

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
mateusz477
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

witam mam pare pytać...

Post autor: mateusz477 »

witam.. obecnie mam 2 numery orange i plus... wszystko na karte.. mianowicie zastanawiam sie nad wzięciem mixa w plusie.. co mogą mi poweidzieć inny uzytkownicy co uzywają mixplusa.. bo chciałbym wziąć na 36 doładowań po 30 zł ... i nokie jakaś.. pozdrawiam prosze o opinie..
Zmieniam dlatego gdyż orange nic nie ma w sobie .. lipa jakich mało..
domur
PlusManiak
Posty: 93
Rejestracja: 3 lis 2008, o 14:19
Lokalizacja: Krosno

Re: witam mam pare pytać...

Post autor: domur »

jak dla mnie to mixplus tez nic nie ma w sobie pociagajacego
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: witam mam pare pytać...

Post autor: mariusz9a »

Oferta jak oferta - stawki nie powalają (zwłaszcza na tle pre-paidów). Nie ma w nim chyba nic lepszego czego by nie było w Simplusie, a nawet Simplus, według mnie, jest dużo lepszy.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: witam mam pare pytać...

Post autor: Sim+ »

Moim zdaniem wybierz sobie dowolny fajny fonik na allegro i baw się wolnością w Simplusie lub innym prepaidzie:)
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
Awatar użytkownika
madziq
PlusManiak
Posty: 97
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:40
Lokalizacja: Wieś ;D

Re: witam mam pare pytać...

Post autor: madziq »

Właśnie (; nie warto bawić się w Mixa, no chyba, że tak jak mi braknie Ci monej na nowy tel. i chcesz wziąć na doładowania co miesiąc. no ale jeśli nie, to bierz Simplusa lub 36i6 p;
Madźka. (;
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Re: witam mam pare pytać...

Post autor: simplusowiec »

Stawka podstawowa może nie powala ale telefon kupisz trochę taniej niż na aukcjach,nowiutki z gwarancją,masz do dyspozycji pakiety na stacjonarne i plusa (4 w miesiącu po 100 minut każdy możesz kupić) oraz wolny numer za 10zł miesięcznie bez ograniczeń w rozmowach i smsach.Doładowania idzie kupić taniej tym samym zbijasz cenę stawki podstawowej.Nie jest źle.Ja wziąłem i nie narzekam,byłem wcześniej użytkownikiem simplusa ;-)
mateusz477

Re: witam mam pare pytać...

Post autor: mateusz477 »

dzieki koledzy.. za odpowiedzi... jestem wam wdzieczny..
Awatar użytkownika
hadrit
PlusManiak
Posty: 87
Rejestracja: 3 lis 2008, o 10:54
Lokalizacja: okolice Krakowa (Wieliczka)
Kontakt:

Re: witam mam pare pytać...

Post autor: hadrit »

ja już wiecej nie biorę telefonu w mixplusie, ponieważ wole simplusa :) spłace tego i koniec juz z mixplusem :D dla mnie też jest lepszy simplus lub 36i6 niz mix plus
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Re: witam mam pare pytać...

Post autor: simplusowiec »

Podaj argumenty dlaczego lepszy jest simplus lub 36i6.Telefon na allegro ok,ale nowiutki z gwarancją tez sporo kosztuje.Pomijam fakt sprowadzanych z zagranicy z tzw "euro gwarancją" i fakturą vat marża ;-)
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: witam mam pare pytać...

Post autor: Sim+ »

simplusowiec pisze:Podaj argumenty dlaczego lepszy jest simplus lub 36i6.Telefon na allegro ok,ale nowiutki z gwarancją tez sporo kosztuje.Pomijam fakt sprowadzanych z zagranicy z tzw "euro gwarancją" i fakturą vat marża ;-)
Simplus najlepszy jak chcesz mieć tel.z internetem 50MB na mc z naliczaniem co do bajta,wysyłać smsy do wszystkich sieci za 1/10grosza wykorzystując pakiety internetowe,mieć 500min.do Plusa za 24zl na 3m-ce i darmowy nr po doladowaniu,5gr/min do 5n-rów stacjonarnych i Plusa.Nie ma takiego abonamentu ani mixa który by mnie zadowolił.Tel.na allegro w tej samej cenie co abo lub mix lub niewiele droższy.Powyższy tekst pisze właśnie w simplusie w mini operze-za ok.200kB czyli 4grosze..
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
Awatar użytkownika
vod
Moderator
Posty: 1064
Rejestracja: 24 lut 2009, o 20:48
Kontakt:

Re: witam mam pare pytać...

Post autor: vod »

mateusz477 pisze:witam.. obecnie mam 2 numery orange i plus... wszystko na karte.. mianowicie zastanawiam sie nad wzięciem mixa w plusie.. co mogą mi poweidzieć inny uzytkownicy co uzywają mixplusa.. bo chciałbym wziąć na 36 doładowań po 30 zł ... i nokie jakaś.. pozdrawiam prosze o opinie..
Zmieniam dlatego gdyż orange nic nie ma w sobie .. lipa jakich mało..

Komórki: Który mix najlepszy

Pod lupę wzięliśmy oferty mix polskich operatorów telefonii mobilnej. Okazuje się, że pod względem użytkowania najbardziej elastyczna jest oferta mixPlus w sieci Plus - klient nie jest związany umową terminową. Cenowo atrakcyjnie wypada Heyah.
Z naszego porównania wynika, że pod względem warunków umowy najbardziej elastyczną ofertę posiada mixPlus w sieci Plus - klient podpisuje umowę na ilość zasileń, a długość obowiązywania umowy zleży od aktywności użytkownika (im aktywniej korzysta z telefonu i częściej zasila konto, tym szybciej umowa dobiega końca). U konkurentów - Era , Heyah , Orange , Play - klient podpisuje umowę na określony czas (12-36 miesięcy) oraz minimalną kwotę miesięczną (z wyjątkiem Play).

(ź)media2

Tutaj jest link do pełnej wiadomości:

http://media2.pl/telekomunikacja/50648- ... epszy.html

Może te wiadomości pomogą w wyborze oferty ;-)
""... życie upiornym oddechem pluskiew
pisz ten aforyzm i noś na bluzce ..."

http://www.youtube.com/watch?v=SV0IPygR ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=7fU59FeRg2A
ODPOWIEDZ