Nie doładowało mi konta...

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Ewelina Wawrzyniak
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 lis 2014, o 18:07

Re: Nie doładowało mi konta...

Post autor: Ewelina Wawrzyniak »

Wczoraj doładowałam konto przez internet (przez bank WBK) kwotą 40 zł, do dzisiaj konto nie zostało doładowane. Nr telefonu jaki podałam jest prawidłowy, pieniądze z konta bankowego zostały pobrane. jaka może być przyczyna?
jutka1103
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2014, o 16:19

Re: Nie doładowało mi konta...

Post autor: jutka1103 »

U mnie to samo, dziś doładowałam konto za kwotę 40 zł w BZWBK o godzinie 8 rano, obecnie jest godzina 15 i konto nie zostało doładowane
xShadow
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2014, o 10:46

Brak SMS-a zwrotnego o doładowaniu

Post autor: xShadow »

Witam.

W dniu dzisiejszym zakupiłem 2 doładowania do plusa za 10 zł (w formie paragonu). Wpisałem oba kody po czym nie dostałem ani potwierdzenia, że konto zostało doładowane, ani pieniądze nie trafiły na konto. Wpisując kody ponownie dostałem informację, że zostały one już wykorzystane.
Proszę o pomoc w tej sprawie.

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt. :)
Nova2105
Prawie PlusManiak
Posty: 39
Rejestracja: 1 lut 2011, o 18:02

Doładowanie konta, a właściwie jego brak

Post autor: Nova2105 »

Witam.
Do dzisiaj miałam ważne konto w Plush Mixie. Wczoraj weszłam na stronę banku i bezpośrednio doładowałam kwotą minimalną tj. 60 zł. Z banku pieniążki od razu wyszły, ale niestety dziś moje konto zostało zablokowane. Wcześniej nie miałam takich problemów. Dzwonię na nr BOK-u z innego telefonu, ale niestety nikt nie odpowiada.
Agata22
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 12:48

Nieprawidłowy telekod

Post autor: Agata22 »

Witam. Mam pewien problem. Mianowicie próbowałam doładować konto telekodem o wartości 10 zł i przez nieuwagę źle wpisałam jedną cyferkę. Po próbie doładowania przyszedł sms : "Nieprawidłowy telekod". Próbowałam parę razy nieświadoma błędu. Na drugi dzień kupiłam drugie doładowanie też za 10 zł i było to samo. Co zrobić? Czy to możliwe że mogłam zablokować możliwość doładowania konta?
Awatar użytkownika
krzyss79
Szalony PlusManiak
Posty: 229
Rejestracja: 3 lut 2013, o 23:15
Lokalizacja: Małopolskie

Re: Nie doładowało mi konta...

Post autor: krzyss79 »

Jakiej komendy używasz?
Agata22 pisze: Po próbie doładowania przyszedł sms : "Nieprawidłowy telekod".

ten pierwszy telekod jeszcze dobry?
ODPOWIEDZ