Zmiana taryfy na taryfę z pakietem Non Stop

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
MrKobusek
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 lip 2014, o 08:00

Zmiana taryfy na taryfę z pakietem Non Stop

Post autor: MrKobusek »

Witam,
mam problem z internetem.
Aktualnie korzystam z taryfy Team 7 jednak chciałbym korzystać z pakietu internetowego NonStop (przekładanie kart sim w telefonie między różnymi operatorami jest bardzo męczące).
Niestety, nie znalazłem oferty z nielimitowanym internetem w mojej taryfie, jak również mam problem z przejściem na inną taryfę w której taka usługa występuje.
Na koncie posiadam znaczne środki, dlatego likwidacja numeru w Plusie jest dla mnie chwilowo nieopłacalna (ale i tak mniej denerwująca od zmiany kart). Prosiłbym o podanie mi najlepiej bezpośrednich kodów i kosztów przeprowadzki jako, że ja tego nie potrafię znaleźć (praktycznie wszędzie otwiera mi się "Plus na Kartę Więcej ******" w którym takiej oferty nie ma.
Czytałem że ponoć bezpośrednia zmiana taryf czasami nie jest możliwa, ale przechodził już ktoś z Team 7 na inną?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Zmiana taryfy na taryfę z pakietem Non Stop

Post autor: pepcia2 »

Polecam Plus na Kartę (starsza)
Kod na nią *147*11# koszt 3 zł.
Pakiet 100 MB za 7 zł non stop *136*11*13#.
krzysztoflosinski
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2015, o 13:47

Zmiana taryfy

Post autor: krzysztoflosinski »

Mam pytanie - czy mogę przejść z taryfy Plus na Kartę na Plus na kartę bez limitu gdzie są darmowe smsy do Plusa i rozmowy za 10 zł na 30 dni i można wziąć dobry internet w cenie np. 5 zł za 300 mb , bo mnie wkurza juz moja taryfa :) Jeżeli tak to jak to zrobić
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zmiana taryfy

Post autor: sl@w_es »

*147*20# - zmiana taryfy na PNK bez limtu. Koszt 3 zł.
Aha, jeśli ta taryfa Cię wkurzy to nie wrócisz już do żadnej ze starszych taryf z oferty na kartę.

Regulamin PromocjiZmień taryfę na Plus na Kartę bez limitu

========================================

*136*11*17# - Rozmowy i SMSy bez limitu w sieci. Koszt 10 zł/30 dni.

Regulamin PromocjiRozmowy i SMSy bez limitu w sieci

Alternatywnie zamiast Rozmów i SMS-ów bez limitu w sieci za 10 zł możesz skorzystać z najnowszej promocji Ja + Zawsze bez limitu w sieci, gdzie zasilenie konta daje darmowe rozmowy i SMS-y w sieci przez okres równy ważności konta na połączenia wychodzące odpowiadający temu zasileniu. Promocję tę włączysz kodem *136*11*20# i nie poniesiesz żadnych opłat.

Regulamin PromocjiJa + Zawsze bez limitu w sieci

========================================

Pakiety internetowe w Plusie na Kartę (w tym 300 MB za 5 zł/30 dni).
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ