176,55 PLN w niecałe pół godziny

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
t0mii
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 mar 2015, o 17:37

176,55 PLN w niecałe pół godziny

Post autor: t0mii »

Witam.

Posiadałem pakiet 1GB w taryfie mix, wczoraj wieczorem przyszedł sms, że pakiet 1GB został wyczerpany,wiec chciałem sprawdzic ile posiadam pieniędzy na koncie, żeby zakupić następny i co się okazało na koncie widniała suma -138 PLN, a po jakiś 30 minutach urosła do 176,55 PLN. Żeby było śmieszniej, moja dziewczyna na weekend miała podobnie tyle, że jej naliczyło 260 PLN.
Pytanie - ZA CO? Sprawdzałem i u niej i u siebie listę na 8888, nie mamy nic włączonego.

P.S.
Poza tym śmieszne jest to, że w taryfie Mix można zrobić debet. :> Chyba powinno być tak, że jak mam 0 PLN na koncie, to blokuje mi konto i koniec tematu.
Proszę o jakieś sensowne wyjaśnienie mi tej sprawy.
Awatar użytkownika
Kazimierz.Henryk
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 20 lut 2015, o 11:57

Re: 176,55 PLN w niecałe pół godziny

Post autor: Kazimierz.Henryk »

Witaj, Niestety w mix plus może powstać tak duży debet. Jak zauważyłeś że powstał debet najprościej jest blokada całkowita internetu kodem *101*00*02# (włączenie internetu *101*11*02#). Napisz jaką posiadacie taryfę *147# oraz jakie promocje *121# i *136#? Aby debet nie powstawał należy posiadać pakiet internetu na zasadzie non stop. Choć pakiet internetu non stop nie we wszystkich taryfach można włączyć.
Awatar użytkownika
m_pl
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 14:30

Re: 176,55 PLN w niecałe pół godziny

Post autor: m_pl »

A co daje taki pakiet internetowy non-stop i jak go włączyć?
Kurcze, im więcej czytam o tym pożeraniu kasy w Polkomtelu, tym większa mnie nachodzi ochota do odejścia do Playa lub T-Mobile. Już nawet Orange daje lepsze warunki i mniej kantuje abonentów.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: 176,55 PLN w niecałe pół godziny

Post autor: habish »

Pakiet internetowy non stop nie pozwoli na naliczenie dodatkowych opłat za transfer danych, np. mając pakiet non stop 1 GB, po przetransferowaniu 1 GB danych nastąpi zwolnienie szybkości transmisji danych, mając pakiet 1 GB nie non stop po przetransferowaniu 1 GB danych za każdy kolejny MB płacisz stawkę zgodną z cennikiem.
Awatar użytkownika
m_pl
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 14:30

Re: 176,55 PLN w niecałe pół godziny

Post autor: m_pl »

To obecnie można aktywować sobie pakiet non-stop i nie non stop? Jakie to kody? Można się pociąć od tych popierdółek, przez które można stracić spore pieniądze. Sporo osób opisuje sytuacje, że zniknęło im dużo pieniędzy z konta, bo nie do końca zostało wszystko wyjasnione. A wiadomo, że tak wrobiony abonent, to stracony abonent i 10 następnych, którzy przeczytają o takiej wpadce.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: 176,55 PLN w niecałe pół godziny

Post autor: habish »

Wszystko zależy od taryfy.
W nowych taryfach od dawna są dostępne tylko pakiety non stop.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: 176,55 PLN w niecałe pół godziny

Post autor: pepcia2 »

m_pl pisze:To obecnie można aktywować sobie pakiet non-stop i nie non stop? Jakie to kody? Można się pociąć od tych popierdółek, przez które można stracić spore pieniądze. Sporo osób opisuje sytuacje, że zniknęło im dużo pieniędzy z konta, bo nie do końca zostało wszystko wyjasnione. A wiadomo, że tak wrobiony abonent, to stracony abonent i 10 następnych, którzy przeczytają o takiej wpadce.
Nie nie, zostało wyjaśnione tylko nie czyta się regulaminów...
Kupuje się smartfony a nie wie się co to transmisja i do czego służy i jak ją wyłączyć...
Zawsze jeśli niesłusznie zostały pobrane środki z konta to składa się reklamację i kasę zwracają...
ODPOWIEDZ