PNK bez limitu. co jak skończy mi się pakiet internetowy?

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
adamsielzky
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 mar 2015, o 20:02

PNK bez limitu. co jak skończy mi się pakiet internetowy?

Post autor: adamsielzky »

witam,
PLUS NA KARTĘ BEZ LIMITU.
moja taryfa dokładnie to: Rozmowy i SMS-y bez limitu
ze wszystkimi sieciami komórkowymi
i 0,5 GB internetu (35 ZŁ)

Skończył mi się internet, po tygodniu (bo przecież internetu używa się nie tylko do przeglądania stronek)
i co dalej? Chcę sobie kupić pakiet 1gb za 10 zł. - i oczywiście nie mogę- bo wyklucza to się z taryfą.
Mili Państwo, to są chyba jakieś żarty- czyli biorąc taryfę za 35 złotych- nie mamy już szans na dodatkowy internet?
Mam teraz czekać do 26 marca, żeby zmienić taryfę na Rozmowy ze wszystkimi sieciami, ale bez internetu, wtedy będę mógł mieć dodatkowy internet?
To są chyba wolne żarty, bo przecież 0.5 gb przez miesiąc?
Dodam jeszcze takie pytanie: "Po wykorzystaniu promocyjnego pakietu danych 0,5 GB możesz dalej korzystać z internetu bez ponoszenia dodatkowych kosztów, ale z ograniczoną prędkością transferu danych (nie wyższą niż 32 kb/s)." -
czyli co, wychodzi na to, że mogę sobie za darmo przeglądać strony (Boże cóż za łaska) bez pobierania opłat dodatkowych? Bo nie rozumiem.
Jeśli 0.5 gb na miesiąc to jest MAXIMUM w PLUSIE, to śmiech na sali, mili Państwo.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: PNK bez limitu. co jak skończy mi się pakiet internetowy

Post autor: sl@w_es »

Wszystkie Twoje wątpliwości rozwieje Regulamin Promocji Rozmowy, SMS-y bez limitu i 0,5 GB, a zwłaszcza ostatni 32 pkt Regulaminu:
Skorzystanie z Promocji oznacza, że Abonent zapoznał się z treścią Regulaminu Promocji i ją akceptuje.
Wybrany profil usług w dowolnym momencie możesz wyłączyć i aktywować ponownie lub wybrać usługę bez pakietu internetowego, a pakiet aktywować oddzielnie. Po wyczerpaniu limitu danych, jeśli nadal będziesz chciał korzystać z internetu pakiet wyłączasz i aktywujesz ponownie zgodnie z zasadami przedstawionymi w Regulaminie promocji.

Regulamin Promocji Pakiet internet 1 GB

Korzystanie z internetu z prędkością do 32 kb/s bez dodatkowych opłat po wykorzystaniu pakietu jest możliwe o ile masz tyle cierpliwości, aby czekać po kilka minut na załadowanie strony.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ