Pakiet 35 zł plus mix 7

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
DxWAD3
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 gru 2014, o 11:35

Pakiet 35 zł plus mix 7

Post autor: DxWAD3 »

Przedłożyłem umowę miesiąc temu przez internet i mam teraz plus mix 7 24 x 40 zl. W umowie mam pakiet rozmów za 35 zł, przy pierwszym doładowaniu został automatycznie aktywowany wiec było by głupotą go od razu wyłączyć wiec miałem go przez miesiąc aż do dzisiaj. Wczoraj dostałem SMS ze dzisiaj upłynie termin ważności konta itd... nie miałem czasu wcześniej doładować a konto zablokowano mi ok 9 rano. Chciałem wyłączyć pakiet rozmów wiec zrobiłem to kodem: *136*00*08# przyszedł SMS ze pakiet jest już nie aktywny lub nie był aktywowany... wiec po tym doładowałem konto kwotą 40 zł i na koncie powinienem mieć 40 zl i jakieś grosze a tam jest trochę ponad 5 zł.... Przed przedłożeniem umowy w salonie mi powiedzieli ze pakiet można wyłączyć w dowolnym momencie... Nie wiem nawet czy mam ten pakiet bo jak zadzwonię pod *121# to jest napisane tylko o mmsach i pakiecie kwotowym... Co mogę zrobić w tej sytuacji bo nie chce mieć tego pakietu?
Awatar użytkownika
krzyss79
Szalony PlusManiak
Posty: 229
Rejestracja: 3 lut 2013, o 23:15
Lokalizacja: Małopolskie

Re: Pakiet 35 zł plus mix 7

Post autor: krzyss79 »

Sprawdzenie pakietu *136# jak masz zablokowane konto nie możesz wprowadzać zmian czyli nic aktywować ani dezaktywowac.
DxWAD3
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2014, o 11:35

Re: Pakiet 35 zł plus mix 7

Post autor: DxWAD3 »

czy o znaczy ze straciłem 35 zl? -.-
Awatar użytkownika
Kazimierz.Henryk
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 20 lut 2015, o 11:57

Re: Pakiet 35 zł plus mix 7

Post autor: Kazimierz.Henryk »

Witaj, jeśli pakiet znów się aktywował to będzie pod kodem *136# info to pozostaje poczekać 28 dni i znów pakiet wyłączyć ale przez kontakt z bok. Pierwsze 2 zasilenia należy dokonać w ciągu 30 dni od aktywowania taryfy mix (*147#). Jeśli pakietu nie masz pod kodem *136# to czy utrata środków nie jest spowodowana przez brak pakietu internetowego na koncie? Lub jakieś subskrypcje sprawdź LISTA na 8888.
ODPOWIEDZ