Taryfa Simplus i Internet

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa Simplus i Internet

Post autor: habish »

Davvvi pisze:Mogę jakiegoś linka do tej taryfy? Bo ja takowej nigdzie nie widziałem. Tym bardziej z internetem w zestawie a o taką mi chodzi.
http://www.plus.pl/na-karte zakładka "Bez Limitu w Sieci"
W regulaminie masz dokładnie rozpisane jak to działa: http://www.plus.pl/documents/16/144a6e1 ... 0sieci.pdf

Pakiety Internetowe w Plus na kartę bez limitu: http://www.plus.pl/uslugi/pakiety-inter ... e-na-karte
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: Taryfa Simplus i Internet

Post autor: Davvvi »

No i teraz zaczyna mi się to podobać, ale jeszcze się dopytam czy dobrze rozumiem. zasilam kwotą 50zł raz na 3 miesiące czyli wedle regulaminu w plusie będę rozmawiał i smsował za darmo przez 3 miesiące tak jak jest ważne konto? Jeśli tak to akurat za kilka dni będę musiał zasilić konto więc by mi się to kalkulowało i nie musiałbym przechodzić do Playa. :)
A jak Żona już zdążyła zasilić konto, a jest na tej samej taryfie co ja to nie może już skorzystać z tej promocji?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa Simplus i Internet

Post autor: habish »

Dokładnie.

a. zasilenie kwotą od 5 zł do 9,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 5 dni;
b. zasilenie kwotą od 10 zł do 19,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 10 dni;
c. zasilenie kwotą od 20 zł do 29,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 20 dni;
d. zasilenie kwotą od 30 zł do 49,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 30 dni;
e. zasilenie kwotą od 50 zł do 99,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 90 dni;
f. zasilenie kwotą 100 zł i więcej uprawnia do korzystania z Promocji przez 180 dni.


Pamiętaj że najpierw musisz zmienić taryfę: *147*20# (3zł jednorazowo)
Następnie włączyć promocję: *136*11*20# (0zł)
I dopiero wtedy zasilić konto.

Przed zasileniem warto także włączyć tą promocję: http://www.plus.pl/5doladowanie
A samo zasilenie wykonać w piątek, co da +40% do zasilenia: https://www.doladuj.plus.pl/Docs/PlusNa ... 072015.pdf
Lub od poniedziałku do czwartku co da +20% zasilenia: https://www.doladuj.plus.pl/Docs/PlusNa ... 062015.pdf
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: Taryfa Simplus i Internet

Post autor: Davvvi »

Ok to świetnie. Nie skorzystam tylko z bonusów gdyż zawsze zasilam krótkim kodem kupując kartę w sklepie a chyba tylko przelewem z konta jest bonus. Czy jakoś tak. A co z Żoną która doładowała już konto? Może skorzystać z tej promocji? Czy musi czekać do kolejnego doładowania?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa Simplus i Internet

Post autor: habish »

Bonus tylko do doładowania elektronicznego.
Żona musi zasilić jeszcze raz.
Jeśli będzie teraz czekała to musicie pamiętać aby PRZED zasilaniem konta zmienić taryfę i włączyć promocję.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa Simplus i Internet

Post autor: sl@w_es »

Davvvi pisze:(...) A co z Żoną która doładowała już konto? Może skorzystać z tej promocji? Czy musi czekać do kolejnego doładowania?
patryk7588 pisze:(...) Żona musi zasilić jeszcze raz.
Jeśli będzie teraz czekała to musicie pamiętać aby PRZED zasilaniem konta zmienić taryfę i włączyć promocję.
Żona nie musi zasilać konta ponownie; do czasu następnego doładowania może korzystać z wcześniejszej wersji promocji „Rozmowy i SMSy bez limitu w sieci”. Koszt 10 zł /30 dni. Kod aktywacyjny: *136*11*17#.

Regulamin PromocjiRozmowy i SMSy bez limitu w sieci

Oczywiście chcąc skorzystać z tej promocji należy posiadać taryfę PNK bez limitu.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: Taryfa Simplus i Internet

Post autor: Davvvi »

Dzięki. Na pewno skorzystam bo prawie wszystkie numery na karcie mam w plusie i wolę żeby tak zostało. :)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa Simplus i Internet

Post autor: sl@w_es »

@ „Davvvi”,

pamiętaj tylko, aby żona we właściwym momencie (przed doładowaniem konta aktywującym Rozmowy i SMS-y bez limitu w Plusie o których pisał patryk7588) wyłączyła tę płatną promocję.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: Taryfa Simplus i Internet

Post autor: Davvvi »

Dzięki za informację. Przydadzą się na pewno. Mam jedno pytanie czy w tej taryfie którą ja chcę włączyć i włączę na pewno, czy można włączyć rok ważności konta ? Czy już nie bardzo?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa Simplus i Internet

Post autor: habish »

Można, kosztuje to 10zł/rok.
Włączasz RWK za 10zł, a następnie zasilasz konto za minimum 5zł i masz konto ważne rok.
Ale pamiętaj że i tak będziesz musiał zasilić częściej aby aktywna była promocja Bez Limitu w sieci.
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: Taryfa Simplus i Internet

Post autor: Davvvi »

Dzięki za informację ale pytałem tak z ciekawości bo jak piszesz i tak trzeba zasilać konto częściej i tak. A jak zablokują konto to przynajmniej nie przeoczę zasilania. ;) Ale raczej nie dopuszczam do zablokowania konta:).
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa Simplus i Internet

Post autor: sl@w_es »

Rok ważności konta warto włączyć przy nadwyżce środków na koncie; mamy wtedy spokój z ważnością konta przez rok nie powiększając salda, a za zgromadzone środki możemy aktywować Rozmowy i SMS-y bez limitu w sieci (to ta promocja o której pisałem TUTAJ).
Środki się skończą to wracamy do promocji Rozmowy i SMS-y bez limitu w sieci aktywowanej zasileniem konta. I tak w kółko.

Promocję Rok ważności konta i Rozmowy i SMSy bez limitu w sieci możemy aktywować jednym zasileniem konta, nawet tym za 50 zł, bo wtedy 90 dni rozmawiamy za darmo.
W obu przypadkach najpierw należy włączyć promocję, poczekać na SMS-a potwierdzającego aktywację, a następnie zasilić konto.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: Taryfa Simplus i Internet

Post autor: Davvvi »

Roku ważności konta nie włączę bo i tak zasilam co 3 miesiące. A nadwyżki na koncie i tak nie uzbieram bo na pewno wykupie 1GB neta. Plus czasem rozmowa poza sieć i tak wyjdę na zero. W obecnej taryfie także wychodziłem na zero tylko bez internetu. A to jest różnica:)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa Simplus i Internet

Post autor: sl@w_es »

@ „Davvvi”,

ja nie namawiam Cię do aktywacji RWK:
sl@w_es pisze:Rok ważności konta warto włączyć przy nadwyżce środków na koncie; (...)
Nie masz nadwyżki, a dodatkowo środki zużywasz na bieżąco to nie ma sensu wydawać 10 zł na tę promocję, bo ważność konta i tak zostanie utrzymana poprzez regularne zasilenia.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: Taryfa Simplus i Internet

Post autor: Davvvi »

Taryfa aktywowana. Internet włączony i jest git. Dzięki wszystkim za pomoc. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ