JA+ Internet na Kartę

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

JA+ Internet na Kartę

Post autor: Garjusz »

Nowa oferta prepaid, czyli JA+ Internet na Kartę to duże pakiety danych na start, premie za doładowania po zasileniu konta, nawet 36 GB do wykorzystania i rok ważności konta po doładowaniu za 150 zł.
Internet LTE w Plusie i Cyfrowym Polsacie, to największa i najnowocześniejsza sieć tej technologii w Polsce, która swoim zasięgiem obejmuje aż 90% mieszkańców Polski. To także jedyna oferta LTE pozwalająca na pobieranie danych z prędkością aż do 150 Mb/s.


Od 19 maja jest dostępna w Plusie nowa internetowa oferta prepaid JA+ Internet na Kartę.

Obrazek

Obrazek

1. JA+ Internet na Kartę to dwa wygodne startery: 5 GB za 5 zł i 15 GB za 15 zł.
2. Dodatkowe premie (1 GB) za doładowanie dla stałych klientów.
3. Rok ważności konta po doładowaniu za 150 zł.
4. Olbrzymi pakiet nocny 200 GB w godzinach 1.00-8.00, za 10 zł na 30 dni.
5. Ochrona Internetu za 4,99 zł miesięcznie.


Nowa oferta na abonament JA+ LTE to idealna oferta Internetu mobilnego, która z powodzeniem pełni również rolę Internetu domowego. Dla osób, które szukają oferty bez comiesięcznych rachunków idealnym rozwiązaniem jest nowa promocja JA+ Internet na Kartę.
LTE w Plusie pozwala na komfortowe i superszybkie korzystanie z Internetu: pobieranie dużych plików, dzielenie się nimi, bezproblemowe korzystanie z aplikacji, gier, chatów, komfortowe oglądanie filmów, bez buforowania i zakłóceń.
ODPOWIEDZ