Dezaktywacja internetu 25MB w taryfie PNK bez limitu

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
asia12337
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 sie 2015, o 16:36

Dezaktywacja internetu 25MB w taryfie PNK bez limitu

Post autor: asia12337 »

Witam.
Dzisiaj zmieniłam taryfę z MIX III na PnK bez limitu.
Mając MIX III aktywowałam pakiet internetowy 25 MB. Teraz chciałabym go dezaktywować jednak wpisując kod *121*00*05# wyskakuje mi komunikat, że usługa chwilowo niedostępna. Skontaktuj się z BOK.
Moje pytanie jest następujące: w jaki sposób mogę dezaktywować ten pakiet? Próbowałam zalogować się na plus online jednak wyczytałam, że hasłem tam są cztery ostatnie cyfry kodu puk (którego nie pamiętam gdzie mam).
Druga sprawa: czy istnieje kod do tej mojej taryfy na pakiet internetowy non stop (taki jak np. w mixie jest za 7 zł *136*11*13#), ponieważ gdy go wpisuje przychodzi mi SMS, że usługa jest niedostępna 1) czy masz wymagane środki 2) czy usługa nie wyklucza się itd.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dezaktywacja internetu 25MB w taryfie PNK bez limitu

Post autor: sl@w_es »

Na początek sprawdź i podaj z jakiej taryfy korzystasz (*147#), bo standardowo z oferty Mix do oferty na kartę przechodzi się wysyłając SMS-a z komendą "PNK" i na taryfę Plush bez limitu; do PNK bez limitu można trafić dopiero z Plush-a po wpisaniu kodu *147*20#.

Skoro nie możesz zalogować się do Plus Online to pakiet możesz wyłączyć tylko poprzez kontakt z DOK.
Używałem tego pakietu we wcześniejszej taryfie i po przejściu na PNK bez limitu "przeniósł" mi się, ale usunąłem go w Plus Online.
Jeśli masz wybrany jakiś profil z nielimitowanymi rozmowami to za połączenie z DOK nie zapłacisz ani grosza pod warunkiem, że będziesz korzystać z numerów 9-cio cyfrowych, a nie skróconych.

W nowej taryfie masz do wyboru trzy niezależne pakiety internetowe (nie przypisane do innych usług) przy czym na koncie może być aktywny tylko jeden pakiet internetowy:
- 300 MB
- 500 MB
- 1 GB
Szczegóły na stronie: http://www.plus.pl/uslugi/pakiety-inter ... e-na-karte

Zamiast pojedynczych pakietów internetowych możesz aktywować profil Bez limitu do wszystkich (rozmowy, SMS-y i pakiet 1 GB) za 35 zł/30 dni.

Szczegóły na stronie: http://www.plus.pl/na-karte
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
asia12337
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 5 sie 2015, o 16:36

Re: Dezaktywacja internetu 25MB w taryfie PNK bez limitu

Post autor: asia12337 »

Dobra- usunełam swoj pakiet 25 mb.
Teraz pytanie- czy w Plusie na Karte bez limitu moge aktywowac pakiet internetowy non stop? Chodzi tutaj o to ze mam telefon ktory caly czas mi sie laczy z internetem po wlaczeniu transmisji danych.
Nie chce wykupywać jakby "calego pakietu" za ktory zaplace 25 zl miesiecznie, gdyz doładowuje swoje konto za 50 zl raz na trzy miesiace.
Macie jakies pomysly?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dezaktywacja internetu 25MB w taryfie PNK bez limitu

Post autor: sl@w_es »

Odpowiedź we wcześniejszym poście... ech, zacytuję jeszcze raz:
sl@w_es pisze:(...) W nowej taryfie masz do wyboru trzy niezależne pakiety internetowe (nie przypisane do innych usług) przy czym na koncie może być aktywny tylko jeden pakiet internetowy:
- 300 MB
- 500 MB
- 1 GB
Szczegóły na stronie: http://www.plus.pl/uslugi/pakiety-inter ... e-na-karte (...)
Wszystkie wymienione pakiety są Non Stop, a to oznacza, że po przekroczeniu limitu danych wynikających z posiadanego pakietu internetowego prędkość transmisji zostanie ograniczona i nie będzie wyższa niż 32 kb/s.
Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
asia12337
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 5 sie 2015, o 16:36

Re: Dezaktywacja internetu 25MB w taryfie PNK bez limitu

Post autor: asia12337 »

Acha dobrze dziękuję! :) Myślałam, że nie są one non stop. Potzrebowałam takiej konkretnej odpowiedzi! Dzieki~!
ODPOWIEDZ