Dezaktywacja pakietu 300 min w Plush Mix

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Johnny Ryba
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 wrz 2015, o 22:22

Dezaktywacja pakietu 300 min w Plush Mix

Post autor: Johnny Ryba »

Witam, nie znalazłam odpowiedniego tematu, więc zakładam nowy.

Mianowicie więc chodzi o to, że od momentu przedłużenia umowy w Plush Mix (doładowanie 30zł), aktywowałam 3 pakiety, internet, nielimitowane smsy, oraz na początku 300 minut do wszystkich sieci (po prostu dokupowałam dodatkowo doładowanie za 10 zł). Dziś doładowałam konto jak zwykle i chciałam dezaktywować pakiet 300 minut, ponieważ nie jest mi już więcej potrzebny. Początkowo dostałam wiadomość, że pakiet 300 minut został wyłączony, lub upłynął okres jego ważności, a następnie została pobrana za niego opłata i włączył się znowu. NIe rozumiem co się stało, ale to już stało się drugi raz i trochę to denerwujące. Może ktoś wie dlaczego tak się stało? Dezaktywacji dokonałam krótkim kodem, który znalazłam na stronie pakietów Plush Mix.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dezaktywacja pakietu 300 min w Plush Mix

Post autor: sl@w_es »

Johnny Ryba pisze:(...) Dziś doładowałam konto jak zwykle i chciałam dezaktywować pakiet 300 minut, ponieważ nie jest mi już więcej potrzebny. Początkowo dostałam wiadomość, że pakiet 300 minut został wyłączony, lub upłynął okres jego ważności, a następnie została pobrana za niego opłata i włączył się znowu. (...)
Jeśli chodzi o pakiet dodawany po zasileniu kontraktowym to należy najpierw go dezaktywować, a potem zasilić konto.
Do dezaktywacji pakietu użyłaś kodu *121*01*01# czy *121*00*01#? Pakiety niby takie same, jednak zasady ich aktywacji znacząco się różnią.
Podaj treść SMS-ów zwrotnych po wysłaniu kodów *121# oraz *136#.

Możesz również zalogować się do PlusOnline i tam w zakładce Pakiety i promocje dokonać wyłączenia.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
kamil87
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 9 cze 2016, o 13:15

Re: Dezaktywacja pakietu 300 min w Plush Mix

Post autor: kamil87 »

Witam. Mam również problem. Nie mogę dezaktywowac pakietu mix300 minut do wszystkich. Próbowałem obydwa kody które podałeś. Taryfa mix 7.
Otrajx
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2015, o 15:55

Re: Dezaktywacja pakietu 300 min w Plush Mix

Post autor: Otrajx »

Dołączam się do Pana Kamil87. Także nie mogę tego dezaktywować!
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dezaktywacja pakietu 300 min w Plush Mix

Post autor: sl@w_es »

kamil87 pisze:(...) Nie mogę dezaktywowac pakietu mix300 minut do wszystkich. Próbowałem obydwa kody które podałeś. Taryfa mix 7.
Otrajx pisze:Dołączam się do Pana Kamil87. Także nie mogę tego dezaktywować!
Nie możecie dezaktywować pakietu 300 min do wszystkich podanymi wcześniej kodami, sposobami to na co czekacie? Nikt Wam tego zdalnie nie wyłączy poza DOK nr tel 601102601 lub 2601 - opłata zgodnie z informacją podaną na stronie: http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... _faqid=723.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ