Teraz jest 22 paź 2017, o 12:54

Zostaw Kontakt

Etui Pancerne Huawei P10 lite
Etui Huawei P10 lite

Znikające pieniądze z konta

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
  • Autor
  • Wiadomość

Kipcior

Początkujący PlusManiak

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz
  • Moja taryfa: Plus na kartę
  • Model telefonu: Samsung Galaxy S4 Active

Re: Znikające pieniądze z konta

Post3 paź 2016, o 13:00

Widzę, że nie tylko ja mam takie jaja, że pieniądze znikają Bog wie gdzie, a nikt nie jest w stanie pomóc. Tym razem nie odpuszczę, aż nie dostanę jasnej odpowiedzi jak to jest możliwe, że w ciągu minuty zżarło mi ponad 30 złotych z konta przy wyłączonych danych komórkowych i braku jakichkolwiek połączeń. I faktycznie licznik wariuje, bo minutę po doładowaniu kiedy zżarło mi całość *100# pokazywał stan konta: 0,43, a po niecałej godzinie pokazuje 1,30 . Czyli, żę co?? Teraz mi wraca częsc kasy?? Totalne nieporozumienie, na BOK nic nie chca powiedzieć i zasłaniają się ustawą która w pełni obowiązuje dopiero od lutego przyszłego roku. Póki ktoś nie wyjasni tej kwestii i nie zwróci kasy z przeprosinami będę nazywał takie działania zwykła kradzieżą lub wyłudzeniem.

sl@w_es

Moderator

• Podziękował : 15 razy
    Otrzymał podziękowań: 263 razy
  • Moja taryfa: N Plush Ja+NK SuperK
  • Model telefonu: myPhone Hammer +, Samsung GT-S5611, Wiko PF 4G

Post3 paź 2016, o 13:21

@ Kipcior,

opisałeś już swoje kłopoty w oficjalnym dziale viewtopic.php?f=99&t=22009, więc przypominam, że na FORUM obowiązuje Regulamin; bardzo proszę trzymaj się tych zasad.

mariusz9a

Administrator

Administrator

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 11 razy
  • Moja taryfa: MixPlus
  • Model telefonu: myPhone Infinity II LTE

Post29 paź 2016, o 11:57

Też swego czasu miałem problem, tyle że ze znikającym transferem z pakietu internetowego. Winowajcą okazała się aplikacja prognozy pogody która nagminnie całą dobę łączyła się z internetem (małe paczki po 1kB co kilka sekund) - paranoja. Oczywiście android nie wykazywał w swoim rejestrze żadnych przesyłanych danych :-/ Może wasze znikające środki na koncie też są spowodowane czymś podobnym... Czasami warto przywrócić telefon do ustawień fabrycznych i nie instalować na nim nic i sprawdzić co się dzieje z naszym kontem.
Pomóż biednym - to nic nie kosztuje!
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Poprzednia strona

Etui Huawei P10 Lite

Powrót do Mix, Na Kartę, Telefon Stacjonarny...