Znikające pieniądze z konta

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: tomek »

makuru pisze:u siostry w klasie poszlo 15 osob do salonu plusa z reklamacja. hmm ciekawe jak oni sie zmiescili w 25m kwadratowych ;]
aha, od razu wszyscy :-D to musiało być oblężenie :-) szkoda, że nie ma żadnych informacji ze strony Polkomtela na temat tych znikających złotówek i wogóle na temat problemów, co jest błędem (Play w tym tygodniu też ma problemy z platformą, związane jest to z migracją do Mixtury ale informuje o tym).
Awatar użytkownika
Fink
Prawie PlusManiak
Posty: 32
Rejestracja: 14 lis 2009, o 09:50

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: Fink »

Pragnę wszystkich uspokoić Problem ze znikającymi środkami z konta jest już znany od zeszłego piątku z tego co się dowiedziałem dzwoniąc do naszego Zespołu Wsparcia Operacyjnego :) z tego co mi powiedzieli jest jakiś problem natury technicznej ale trwają prace nad jego rozwiązaniem już nie pamiętam dokładnych szczegółów dlaczego te pieniądze znikają, ale po usunięciu usterki wszystkie środki automatycznie wpłyną z powrotem na wasze konta bez żadnych problemów pozostaje tylko cierpliwie czekać aż Polkomtel poradzi sobie z kolejną awarią :)
Awatar użytkownika
makuru
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 23 lis 2009, o 18:59
Lokalizacja: chrapowo

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: makuru »

Fink pisze: ... pozostaje tylko cierpliwie czekać aż Polkomtel poradzi sobie z kolejną awarią :)
tylko jak dlugo
nie bawi mnie kolejny raz zailac konto za 30 zl w ciagu 2 dni. jak mio kase oddadza to bedzie juz cos okolo 80zl
wojtek23
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2009, o 18:42

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: wojtek23 »

No a już się bałem że to tylko mi tak kasa znika a łącznie się już nazbierało na pewno ponad 80 zł. Mam nadzieje że zwrócą mi całą kasę bo wysłałem reklamacje i mam nadzieje że tą kasę co znikła po jej wysłaniu też mi oddadzą , bo w ciągu dwóch tygodni doładowałem konto za 80 zł plus miałem na koncie 30 zł a straciłem góra 30 zł no coś bardziej 25 a mam -4,31 co jest wkurzające bo powinno być na koncie łącznie ponad 80 zł
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: pasqal »

Ładne jajca. Całe szczęście, że kasa z mojego nieaktywnego startera 36.6 nie znika, tylko od ostatniego użytkowania pozostała na tym samym poziomie ;-)
And remember: respect is everything…
20beatka20
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 lis 2009, o 20:47

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: 20beatka20 »

Witam mam ten sam problem rowniez znikaja mi pieniazki mialam 3zl na koncie obecnie mialam -5 czy leci dalej nie wiem bo wyciagnelam karte z telefonu :( juz nie wiem czy to wina operatora czy telefonu bo ogolnie problemy zaczely sie od momentu zmiany telefonu
20beatka20
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 lis 2009, o 20:47

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: 20beatka20 »

wojtek23 pisze:No a już się bałem że to tylko mi tak kasa znika a łącznie się już nazbierało na pewno ponad 80 zł. Mam nadzieje że zwrócą mi całą kasę bo wysłałem reklamacje i mam nadzieje że tą kasę co znikła po jej wysłaniu też mi oddadzą , bo w ciągu dwóch tygodni doładowałem konto za 80 zł plus miałem na koncie 30 zł a straciłem góra 30 zł no coś bardziej 25 a mam -4,31 co jest wkurzające bo powinno być na koncie łącznie ponad 80 zł
jak lacznie sie uzbieralo -80? to juz pare razy tak miales??
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: mariusz9a »

Comarch zakończył wprowadzanie systemu do rozliczeń międzyoperatorskich, także powinno wszystko wracać do normy ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
wojtek23
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2009, o 18:42

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: wojtek23 »

20beatka20 pisze:
wojtek23 pisze:No a już się bałem że to tylko mi tak kasa znika a łącznie się już nazbierało na pewno ponad 80 zł. Mam nadzieje że zwrócą mi całą kasę bo wysłałem reklamacje i mam nadzieje że tą kasę co znikła po jej wysłaniu też mi oddadzą , bo w ciągu dwóch tygodni doładowałem konto za 80 zł plus miałem na koncie 30 zł a straciłem góra 30 zł no coś bardziej 25 a mam -4,31 co jest wkurzające bo powinno być na koncie łącznie ponad 80 zł
jak lacznie sie uzbieralo -80? to juz pare razy tak miales??
No tak, gdzieś od soboty tydzień temu lub piątku, potem się uspokoiło, no i jeszcze mam aktywny wybrany numer a brało smsy z pakietu. Dziś rano mnie obudził sms o niskim stanie konta a wieczorem miałem jescze 3,07 rano jak był ten sms chyba 0,91 a teraz -4,85 i tak zabiera co jakiś czas po 18 gr lub 36 gr :D
20beatka20
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 lis 2009, o 20:47

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: 20beatka20 »

wojtek23 pisze:
20beatka20 pisze:
wojtek23 pisze:No a już się bałem że to tylko mi tak kasa znika a łącznie się już nazbierało na pewno ponad 80 zł. Mam nadzieje że zwrócą mi całą kasę bo wysłałem reklamacje i mam nadzieje że tą kasę co znikła po jej wysłaniu też mi oddadzą , bo w ciągu dwóch tygodni doładowałem konto za 80 zł plus miałem na koncie 30 zł a straciłem góra 30 zł no coś bardziej 25 a mam -4,31 co jest wkurzające bo powinno być na koncie łącznie ponad 80 zł
jak lacznie sie uzbieralo -80? to juz pare razy tak miales??
No tak, gdzieś od soboty tydzień temu lub piątku, potem się uspokoiło, no i jeszcze mam aktywny wybrany numer a brało smsy z pakietu. Dziś rano mnie obudził sms o niskim stanie konta a wieczorem miałem jescze 3,07 rano jak był ten sms chyba 0,91 a teraz -4,85 i tak zabiera co jakiś czas po 18 gr lub 36 gr :D

Mi tak dziennie gdzie po 1,30 sie zbiera heh a "mila" pani z Bok napisala mi ze to za zalegle polaczenia chociaz nie dzownie :/ smieszni sa
wojtek23
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2009, o 18:42

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: wojtek23 »

20beatka20 pisze:
Mi tak dziennie gdzie po 1,30 sie zbiera heh a "mila" pani z Bok napisala mi ze to za zalegle polaczenia chociaz nie dzownie :/ smieszni sa
No mi tez tak pisała tylko ze ja tez ani nie dzwoniłem ani nic już mam -5,03ów poza plusa a mam pakiet i wcześniej tez miałem i jedyne co głównie wysyłam smsy to na wybrany numer więc w ogóle nie rozumiem za co to zabiera. Już nawet nie mam zamiaru doładowywać bo w ciągu ostatnich 2 tygodni już za łącznie 80 zł doładowałem a mam minus :/
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: tomek »

mariusz9a pisze:Comarch zakończył wprowadzanie systemu do rozliczeń międzyoperatorskich, także powinno wszystko wracać do normy ;-)
Dla zainteresowanych, więcej info tutaj :arrow: http://www.comarch.pl/centrum_prasowe/a ... lkomtel_sa
20beatka20
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 lis 2009, o 20:47

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: 20beatka20 »

wojtek23 pisze:
20beatka20 pisze:
Mi tak dziennie gdzie po 1,30 sie zbiera heh a "mila" pani z Bok napisala mi ze to za zalegle polaczenia chociaz nie dzownie :/ smieszni sa
No mi tez tak pisała tylko ze ja tez ani nie dzwoniłem ani nic już mam -5,03ów poza plusa a mam pakiet i wcześniej tez miałem i jedyne co głównie wysyłam smsy to na wybrany numer więc w ogóle nie rozumiem za co to zabiera. Już nawet nie mam zamiaru doładowywać bo w ciągu ostatnich 2 tygodni już za łącznie 80 zł doładowałem a mam minus :/
to jest porazka co plus wyprawia,przez to traca klientow bo ja nikomu nie polece sieci plus bede wrecz odradzala,ogolnie wydaje mi sie ze pani z bok nie chciala wyjawic prawdy ze oni maja usterke i dlatego nam tak pisala
Ostatnio zmieniony 25 lis 2009, o 22:18 przez 20beatka20, łącznie zmieniany 1 raz.
20beatka20
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 lis 2009, o 20:47

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: 20beatka20 »

tomek pisze:
mariusz9a pisze:Comarch zakończył wprowadzanie systemu do rozliczeń międzyoperatorskich, także powinno wszystko wracać do normy ;-)
Dla zainteresowanych, więcej info tutaj :arrow: http://www.comarch.pl/centrum_prasowe/a ... lkomtel_sa

Wlasnie czytalam :) sprawdzilam teraz stan konta i wracaja mi srodki :) bylo 5,50 jest 4,40 :)
wojtek23
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2009, o 18:42

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: wojtek23 »

20beatka20 pisze:
tomek pisze:
mariusz9a pisze:Comarch zakończył wprowadzanie systemu do rozliczeń międzyoperatorskich, także powinno wszystko wracać do normy ;-)
Dla zainteresowanych, więcej info tutaj :arrow: http://www.comarch.pl/centrum_prasowe/a ... lkomtel_sa

Wlasnie czytalam :) sprawdzilam teraz stan konta i wracaja mi srodki :) bylo 5,50 jest 4,40 :)
To fajnie u mnie dalej minus
ODPOWIEDZ