Znikające pieniądze z konta

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
wojtek23
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 lis 2009, o 18:42

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: wojtek23 »

ManMoon pisze:a masz mixplus III czy IV ? chodziło mi, że pieniądze pobiera z opóźnieniem za wcześniejsze połączenia, smsy, internet/wap jak np. nie miałeś pakietów czy tez dzwoniłeś/smsowałeś do innych sieci :-)

Sprawdzenie stanu konta jest bezpłatne, nie ma możliwości, żeby pobierało za nie kasę.
Mam tak jak tu napisane Mixplus III , no tylko że ja miałem pakiety i nigdzie nie dzwoniłem ani smsów nie pisałem poza tym co powinno się wliczać w pakiety
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: ManMoon »

I normalnie Ci odliczało z pakietów te min. i smsy? Ja miałem taką samą sytuację jak Ty (pakiet min Tanie Popołudnia i Weekendy, 500 smsów) i mi nie odliczało z pakietów, tylko z salda głównego, poza tym opłatę za połączenia odejmowało sprzed kilku dni, co za tym idzie konto na minusie.

Dziwne bo mix III jest na starej platformie i tam nie mają problemów... leży Twój profil, mix plus IV i 36i6, nie wiem jak jest z Sami Swoi ale też już jest na nowej platformie więc być może też, ale nie zdziwiłbym się gdyby (a może tak już jest) wszystkie taryfy były już na nowej platformie w tym mix III :-/

Bo normalnie jak masz konto na minusie w mix III to masz zablokowane konto i nie możesz korzystać z pakietów ;-)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, o 16:34 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: mariusz9a »

ManMoon pisze:Dziwne bo mix III jest na starej platformie i tam nie mają problemów...
Ciężko tak stwierdzić ;-) Migrowane są co jakiś czas paczki numerów na Inteca. Da sie to poznać jaka platforma np po szybkości rozliczania pakietów, ale po samej taryfie obecnie ciężko.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
wojtek23
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2009, o 18:42

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: wojtek23 »

Właściwie to nie wiem jak mi to odliczało mam aktywne Wybrany numer Pakiet internet i 500 smsow, ale wyglądało to tak że miałem te 500 smsów i pisałem smsy i zostało mi na pewno ponad 30 i aktywowałem wybrany numer i pisałem głownie na ten numer , góra 5 smsów na inny numer z plusa a tu nagle mi te 30 smsów z pakietu wyparowało, wyglądało to tak jakby mi brało te smsy z pakietu ale nie powinno skoro pisałem na wybrany numer, wcześniej wszytko działało ok a teraz takie cuda już mam - 6,11 :/ i za co to bierze to ja nie wiem, a długo mogę mieć taki minus ? bo konto mam ważne do 8 stycznia

edit/ no to wychodzi że ma na tej nowej platformie bo mam minus i z pakietów mogę korzystać
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: ManMoon »

mariusz ale jeśli są przenoszone na Inteca to chodzi o samą platformę, taryfa dalej jest ta sama czyli np. mix III, stawka 72gr/min. ? O ile dobrze pamiętam to nasza zmiana platformy, co za tym idzie taryfy była płatna 10 zł :-)

ja mam do 21 stycznia ważne konto, ale narazie nie doładowuje bo nie mam potrzeby, korzystam z pakietów, które mam :-)
Obrazek
póki co nie ma co narzekać bo miejmy nadzieję, że powoli wszystko wraca do normy w działaniu ;-)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, o 16:33 przez ManMoon, łącznie zmieniany 2 razy.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
wojtek23
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2009, o 18:42

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: wojtek23 »

ManMoon pisze:mariusz ale jeśli są przenoszone na Inteca to chodzi o samą platformę, taryfa dalej jest ta sama czyli np. mix III, stawka 72gr/min. ? O ile dobrze pamiętam to nasza zmiana taryfy była płatna 10 zł :-)
No właśnie w Plus Online mam możliwość zmiany taryfy na mixplus IV i pisze że ze koszt 0 zl
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: ManMoon »

Radzę Ci narazie nic nie zmieniać, może Ci doliczyć jeszcze te 10zł... Opłata na stronie dalej pisze 10zł: http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ ... na_taryfy/ Obrazek
Tak samo jak zmienili z pakietu Tanie rozmowy do wszystkich na Tanio do wszystkich 29gr/min. w komórkowym eboku opłata była dalej 10zł a nie 6zł :-/
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, o 16:32 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
wojtek23
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2009, o 18:42

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: wojtek23 »

hehe no nic nie będę zmieniał a póki co też nie będę doładowywał , a kasę mi dalej bierze aktualnie mam -6,29 :D wygląda tak jakby im częściej sprawdzam stan konta tym częściej zabiera :lol: po co mam doładować żeby po paru dniach mi wszytko pożarło
Awatar użytkownika
Taczian
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 13 lip 2009, o 16:02
Lokalizacja: POZnań

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: Taczian »

Wczoraj zmieniłem mixIII na mixIV poprzez testowy plus on-line i potwierdzam iż zmiana jest bezpłatna. Pakiety pozostały, skasował się tylko nr w "swojaki".
wojtek23
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2009, o 18:42

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: wojtek23 »

I jak oddało komuś pieniądze ?bo mi od rana już nie zabiera mam - 8,99 ale czekam aż mi oddadzą
20beatka20
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 lis 2009, o 20:47

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: 20beatka20 »

mi kasa stoi w miejscu -4,40 :/ ciekawe czy wszystkim to zwroca bo pani z bok nadal upierala sie ze to za polaczenia z aktore na biezaco nie pobierali smieszne czlowiek nigdzie nie dzowni a oni tak wymyslaja
sylwiawidz
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2009, o 20:56

MixPlus znikajace pieniadze

Post autor: sylwiawidz »

Witam mam problem od wczoraj czyli 25,11,2009 zasilalam telefon kwota 19zl co sprawilo ze saldo wynioslo 19,32zl uruchomilam usluge darmowe popoludnia i weekendy.wykonalam dwa lub trzy polaczenie kwota pozostala na koncie to 7,60zl wieczorem przyszed sms ze konto jest ujemne i wynosi -0,31zl probojac wyslac sms "ktory nie zostal wyslany" przyszedl kolejny sms gdzie konto bylo juz -1,52zl.zasililam po raz kolejny konto kwota 5zl stan pokazal sie dodatni 3,48zl.nie wykonujac juz zadnych polaczen ani nie wysylajac wiadomosci sms dnia 26,11,2009 o godzinie 01,17 przyszed esms ze staniem konta ponownie ujemnym na kwote -8,40.Pytam jak to mozliwe i skad bierze sie to minusowe konto????
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: MixPlus znikajace pieniadze

Post autor: ManMoon »

Jest awaria sieci od prawie dwóch tygodni, podobno niedługo wszystko ma wrócić do normy... miejmy nadzieję, że tak będzie :-)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, o 16:30 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: ManMoon »

Ma rację, naliczanie jest faktycznie z opóźnieniem nawet do kilku dni, problem jest w tym, że odliczania pakietów nie ma tylko rozliczanie z salda głównego konta, stąd stan konta na minusie. Obrazek
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, o 16:30 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
wojtek23
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2009, o 18:42

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: wojtek23 »

ManMoon pisze:Ma rację, naliczanie jest faktycznie z opóźnieniem nawet do kilku dni, problem jest w tym, że odliczania pakietów nie ma tylko rozliczanie z salda głównego konta, stąd stan konta na minusie.
No tak tylko to sobie odlicza jak chce , bo ja mam to - 8,99 a smsów pisze dużo na wybrany numer , więc wychodzi że raz zabierało raz nie, zresztą muszą mi oddać to już będzie z 90 zł :P
ODPOWIEDZ