Znikające pieniądze z konta

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
20beatka20
Nowy
Posty: 8
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 lis 2009, o 20:47

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: 20beatka20 »

To fajnie u mnie dalej minus[/quote]

tez mam minus ale bylo -5,50 teraz minus 4,40 powoli wracaja :) milej nocy wszystkim i powodzenia
wojtek23
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2009, o 18:42

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: wojtek23 »

20beatka20 pisze:
wojtek23 pisze:To fajnie u mnie dalej minus
tez mam minus ale bylo -5,50 teraz minus 4,40 powoli wracaja :) milej nocy wszystkim i powodzenia
No u mnie dalej tak samo :P a co ciekawe jak mi pierwszy raz zabralo ponad 70 zl naraz to mialem najpierw cos ponad -3 potem -1 po a po doladowaniu 29 a potem mi w ciagu dnia z 10 zl zabralo
Awatar użytkownika
makuru
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 23 lis 2009, o 18:59
Lokalizacja: chrapowo

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: makuru »

tak jak mowilem. polkomet zmienial system naliczania stawek i dlatego kase z konta nam zdzieralo,
teraz zobaczymy jak bedzie to dzialac ale niech najpierw oddadza nam kase...

i tym sposobem plus zrobil sobie reklame a raczej krypto i z tych ponad 14mln ludzi odejdzie do innych operatorow komorkowych. udzial firmy na rynku pewnie zmaleje i nie zdziwi mnie to wcale
pozdrawiam makuru
wojtek23
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2009, o 18:42

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: wojtek23 »

makuru pisze:tak jak mowilem. polkomet zmienial system naliczania stawek i dlatego kase z konta nam zdzieralo,
teraz zobaczymy jak bedzie to dzialac ale niech najpierw oddadza nam kase...

i tym sposobem plus zrobil sobie reklame a raczej krypto i z tych ponad 14mln ludzi odejdzie do innych operatorow komorkowych. udzial firmy na rynku pewnie zmaleje i nie zdziwi mnie to wcale
pozdrawiam makuru
A mi dalej zabiera juz mam -5,21
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: Sim+ »

A z ciekawości zapytam: skąd wiecie że macie ujemny stan konta w mixie? *100# wciskacie i pokazuje Wam się ujemny stan konta na wyświetlaczu czy jak? :)
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
wojtek23
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2009, o 18:42

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: wojtek23 »

Sim+ pisze:A z ciekawości zapytam: skąd wiecie że macie ujemny stan konta w mixie? *100# wciskacie i pokazuje Wam się ujemny stan konta na wyświetlaczu czy jak? :)
Dokładnie tak :-)
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: Sim+ »

No to rzeczywiście ciekawostka. U mnie w Simplusie w Twoim Profilu na szczęscie nic nie ubywa:) Może dlatego że nie dzwonię poza sieć w profilu wynurzeniowym a tylko WAPuję po internecie:)
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
wojtek23
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2009, o 18:42

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: wojtek23 »

Sim+ pisze:No to rzeczywiście ciekawostka. U mnie w Simplusie w Twoim Profilu na szczęscie nic nie ubywa:) Może dlatego że nie dzwonię poza sieć w profilu wynurzeniowym a tylko WAPuję po internecie:)
Ale ja tez nie dzwonie i nie dzowniłem poza sieć :D
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: pasqal »

mariusz9a pisze:Comarch zakończył wprowadzanie systemu do rozliczeń międzyoperatorskich, także powinno wszystko wracać do normy ;-)
Więc to wszystko tej firmy wina! I pomyśleć, że uczelnia w tej firmie ma mi załatwić płatne praktyki po kilku semestrach... :roll:
Mogę się założyć, że to wszystko dlatego, że otworzyli stosunkowo niedawno oddział w Lublinie, gdzie państwo inżynierowie nie są do końca doświadczeni w sprawach technologicznych ;-)
And remember: respect is everything…
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: ManMoon »

Dokładnie wojtek ma rację, jeszcze w zeszłym tyg. odliczania z pakietów nie było i liczyło normalnie z salda głównego, teraz jak jest? nie wiem... u mnie normalnie do tej pory odlicza, konto mam na minusie ale już nic nie dolicza pewnie dlatego, że mogę dzwonić tylko z pakietów :-)

pasqal: tak swoją drogą to od przyszłego roku są już płatne praktyki? ja swoje praktyki odbyłem w tym roku jeszcze bezpłatnie i do końca życia ich nie zapomnę :-D
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, o 16:37 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
wojtek23
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2009, o 18:42

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: wojtek23 »

ManMoon pisze:Dokładnie wojtek ma rację, jeszcze w zeszłym tyg. odliczania z pakietów nie było i liczyło normalnie z salda głównego, teraz jak jest? nie wiem... u mnie normalnie do tej pory odlicza, konto mam na minusie ale już nic nie dolicza pewnie dlatego, że mogę dzwonić tylko z pakietów :-)
No ja mogę wysyłać smsy i dzwonić na i wybrany numer ni i ze mam do plusa 500 smsow to tez mogę wysyłać, no ale niech ktoś mi powie co chodzi z tym ze od rana zabrało mi już ponad 6 zł z konta ? i to tak jak mówię co jakiś czas znika 18 gr 36 gr obecnie mam już -5,57 aż strach pomyśleć ile będę miał rano. I jeszcze jedno pytanko czy mogę się domagać jakiegoś odszkodowania w wyniku tych problemów ? w końcu nie mogę normalnie korzystać z telefonu mimo że powinno być na nim 80 zł a nie prawie 6 zł na minusie . I mam nadzieje że zwrócą mi tą całą kasę bo to zwykłe złodziejstwo.
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: pasqal »

ManMoon pisze:pasqal: tak swoją drogą to od przyszłego roku są już płatne praktyki? ja swoje praktyki odbyłem w tym roku jeszcze bezpłatnie i do końca życia ich nie zapomnę :-D
Nie mam pojęcia, jak to wszystko dokładnie wygląda, jednak jako że jestem w grupie tzw. studentów na kierunku zamawianym, będę miał dodatkowe bezpłatne zajęcia (wyrównawcze w górę z matematyki, kurs angielskiego zakończony certyfikatem, itp.) a oprócz tego uczelnia ma nam zagwarantować płatne praktyki - z tego co mówił dziekan, właśnie w Comarchu. Pozostałe grupy będą musiały sobie same praktyki załatwić. Podoba mi się taka wersja, tylko utrzymaj się człowieku w grupie 30 najlepszych na roku, a dostaniesz, co zapowiadają :-D
Ogólnie projekt wygląda następująco: http://www.pollub.pl/index.php?kat=1919
Ponadto mam mieć ponoć specjalność informatyka do technologii mobilnych - zobaczymy, co z tego wyjdzie ;-)
And remember: respect is everything…
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: ManMoon »

pasqal: o tych kierunkach zamawianych słyszałem, że mają też doliczać z matury za 1 semestr... a odnośnie tych praktyk to ciekaw jestem jak one będą wyglądały jak będą płatne, bo szczerze powiedziawszy Comarche i inni mają Cię gdzieś, jeśli chodzi o sprawy dotyczące załatwienia praktyki :-/ jedynie co jest plusem to to, że uczelnia za Ciebie załatwia praktyki, pieniądze za nie firma zapłaci uczelni i dopiero uczelnia wypłaci Ci kasę.


wojtek23: A odlicza Ci teraz normalnie z pakietów czy nie? Bo jeśli odlicza to widocznie system jeszcze odlicza opłaty sprzed kilku dni...

Możesz domagać się odszkodowania w wyniku problemów pisząc reklamację na BOK@plusgsm.pl dokładnie opisując problem i numer telefonu :-)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, o 16:36 przez ManMoon, łącznie zmieniany 3 razy.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
wojtek23
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2009, o 18:42

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: wojtek23 »

ManMoon pisze:A odlicza Ci teraz normalnie z pakietów czy nie? Bo jeśli odlicza to widocznie system jeszcze odlicza opłaty sprzed kilku dni...

Możesz domagać się odszkodowania w wyniku problemów pisząc reklamację na BOK@plusgsm.pl dokładnie opisując problem i numer telefonu :-)
No tak odlicza normalnie, hmmm opłaty ale za co ? :-D a reklamacje już wysłałem związku z tym znikaniem kasy ale nie pisałem nic o odszkodowaniu a tylko o tym aby mi kasę zwrócili :-D i już mam -5.93 może to bierze opłaty za sprawdzanie stanu konta :d
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: ManMoon »

a masz mixplus III czy IV ? chodziło mi, że pieniądze pobiera z opóźnieniem za wcześniejsze połączenia, smsy, internet/wap jak np. nie miałeś pakietów czy tez dzwoniłeś/smsowałeś do innych sieci :-)

Sprawdzenie stanu konta jest bezpłatne, nie ma możliwości, żeby pobierało za nie kasę.

Jak reklamacja zostanie pozytywnie rozpatrzona to dostaniesz takie odszkodowanie w postaci złotówek :-D
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, o 16:35 przez ManMoon, łącznie zmieniany 2 razy.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
ODPOWIEDZ