Słaby internet w MixPlus

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Lupusx
Prawie PlusManiak
Posty: 32
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 18:38

Słaby internet w MixPlus

Post autor: Lupusx »

Witam, od kilku dni mam problem z internetem. działa bardzo wolno czy to na trybie GSM czy na WCDMA. Niwktóre przeglądarki nawet tracą połączenie jak np Puffin. Opera działa wolno bo wolno ale działa. Wszystko było pięknie póki nie skończył mi się pakiet na internet. Przez 2 dni nie miałem w ogóle internetu. Dołądowałem sobie internet wykupiłem pakiet 1GB i porażka nie ma różnicy jak tryb wezmę. Na speed teście prędkość to 0,03Mbps na pobieranie i wysyłąnie na obu trybach pracy +/- 0,01Mbps a bywało po 6Mbps pobierania i 2 Mbps wysyłania. Co jest powodem że od 9 dni ten internet jest tak mega wolny?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Słaby internet w MixPlus

Post autor: habish »

Wyłączyłeś i włączyłeś telefon po aktywacji nowego pakietu internetowego?
Jeśli nie, to zrób to.
Jeśli trwa cały czas sesja połączenia z internetem, wówczas nowy pakiet nie zostanie aktywowany natychmiast, tylko czeka na nową sesję, jeśli wyłączysz i włączysz telefon, przerwiesz obecnie działającą sesję.
Lupusx
Prawie PlusManiak
Posty: 32
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 18:38

Re: Słaby internet w MixPlus

Post autor: Lupusx »

wyłączałem i włączałem go przez ostatni tydzień z kilkanaście (kilkadziesiąt) razy nic to nie daje. Włożyłem inną kartę do mojego telefony i internet śmiga jak trzeba. Moja karta w innym telefonie dalej muli więc nie jest to wina aparatu. Stan konta ani stan pakietu si? nie zmienia a przez te 2 tygodnie trochę na necie siedziałem. Mam całe 1GB neta nie ruszone aktywowane 12 dni temu. Powinno ubyć trochę Mb. Tu wina leży chyba po stronie operatora. Nie wiem co mam zrobić czy tylko wizyta w salonie może mi pomóc czy jest jakaś inna opcja?
ODPOWIEDZ