Samowyłączające się pakiety! (ogarnij się plusie)

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
bredlik
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 sty 2016, o 18:35

Samowyłączające się pakiety! (ogarnij się plusie)

Post autor: bredlik »

Nie chcę narzekać ale ostatnio bardzo mnie drażni mój PlusMix jest to 6, mianowicie samoistnie mi się pakiety potrafią wyłączyć. Dla przykładu miałem uruchomiony pakiet non stop internet za 2zł i naglę dostaję wiadomość o tym że został wyłączony. Uruchomiłem sobie następny i niby 2zł to nie dużo ale sam fakt że wyłączacie sami pakiety. Wstydź się Plusie. jak tak dalej pójdzie to zmienię sieć jeśli chodzi o telefonie bo z internetu jestem jak najbardziej zadowolony. A bajzel macie i tak niesamowity.
Pozdrawiam, zirytowany klient i pracownik.
Ostatnio zmieniony 5 sty 2016, o 19:20 przez bredlik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Proszę, ogarnij się PLUSIE

Post autor: sl@w_es »

Może na początek zmień tytuł wątku, bo nijak ma się do treści posta - Regulamin PlusForum pkt 8:
Temat wątku powinien być odpowiednio sformułowany, powinien jednocześnie określać treść wątku. Całość piszemy w polu "Temat", w opisie możemy umieścić dodatkowe informacje.
Bardzo proszę.

Następnie sprawdź i podaj dokładną nazwę taryfy *147#, bo nie przypominam sobie, aby w Mix 6 był pakiet internetowy za 2 zł.
Poza tym sprawdź i podaj aktywne pakiety i promocje: *136#, *121#.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
bredlik
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 5 sty 2016, o 18:35

Re: Samowyłączające się pakiety! (ogarnij się plusie)

Post autor: bredlik »

Pierwszy: "Aktywna taryfa to Mix 6"

Drugi: "Aktywne promocję: Pakiet internetowy 2 zl Non Stop (71500.0) 06-01-2016 17:31, Jedna stawka Mix29gr 21-01-2016 14:19, Internet 1,5 GB," więcej nie będę pisał bo po co wam do kiedy mam umowę.

Trzeci: "Aktywne pakiety: Fun scan (30 SMS)"

proszę.

A pakiet jest włączony poprzez eBOK pod *110#
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Samowyłączające się pakiety! (ogarnij się plusie)

Post autor: sl@w_es »

bredlik pisze:(...) więcej nie będę pisał bo po co wam do kiedy mam umowę. (...)
Nie piszesz do Plusa tylko do takich samych użytkowników FORUM jak Ty. Tu, w tym dziale Specjaliści Plusa nie odpowiadają.
Z tego co napisałeś wynika, że jest to pakiet jednorazowy ważny jeden dzień (24 godz) i jest automatycznie wyłączany po upłynięciu terminu ważności.

Regulamin promocji Pakiety internetowe Non Stop w Plusie Mix oraz Plusie na Kartę
23. Aktywacja Pakietu Non Stop zgodnie z pkt. 10 Regulaminu oznacza, że Abonent zapoznał się z treścią Regulaminu i że ją akceptuje.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
bredlik
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 5 sty 2016, o 18:35

Re: Samowyłączające się pakiety! (ogarnij się plusie)

Post autor: bredlik »

Ok, ale zawszę kiedy kończył mi się pakiet 1,5 GB uruchomiałem sobie pakiet Non Stop 2 zl i działa miesiąc. Nie rozumiem więc czy coś plus zmienił w temacie tego pakietu ale mi się to nie podoba bo głównie potrzebuję go do korzystania z komunikatorów.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Samowyłączające się pakiety! (ogarnij się plusie)

Post autor: sl@w_es »

Pakiet internetowy 1,5 GB nie występuje w standardzie, więc nie wypowiem się w tej kwestii.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
bredlik
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 5 sty 2016, o 18:35

Re: Samowyłączające się pakiety! (ogarnij się plusie)

Post autor: bredlik »

Ok ja wiem bo to maksymalny pakiet w mix 6. Brałem jakieś dwa lata temu w promocji "Obama" przy doładowaniu 80zł. Ale mnie irytuję ten pakiet bo zawszę mi to starczało do momentu aż doładowałem swoje konto kwotą wymaganą.
ODPOWIEDZ