Mix 7 jednocześnie 2 pakiety na rozmowy

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
mihal
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 sty 2016, o 21:13

Mix 7 jednocześnie 2 pakiety na rozmowy

Post autor: mihal »

Witam. Przedłużyłem umowę telefonicznie z posiadanej taryfy Plus Mix 6 na Plus Mix 7 z promocją "Ja + Mix bez końca dla Stałych Klientów tylko SIM (18 doł.)" z kwota doładowan 40zł, automatycznie po pierwszym doładowaniu pobrano mi 35 zł, ale żeby wykupić pakiet internetowy chociaż 0,5GB, muszę doładować jeszcze za 5zł, niby mam przyznany pakiet kwotowy 20zł ale nie na takie cele, za dobrze by było.
Stąd też moje pytanie, czy dezaktywując pakiet "nielimitowanych połączeń do wszystkich krajowych sieci komórkowych", który otrzymałem na starcie, mogę aktywować jednocześnie 2 inne pakiety: "nielimitowanych połączeń do sieci Plus, opłata 10 zł z VAT na 30 dni" i "300 minut do wszystkich krajowych sieci komórkowych, opłata 15 zł z VAT na 30 dni"?
Na stronie Plusa jest podpunkt: "- Pakiet Mix Rozmowy bez limitu do wszystkich nie łączy się z pakietami: Mix Połączenia bez limitu w sieci oraz Mix 300 minut do wszystkich." Z tego mogę wnioskować,  że tylko ten pierwszy pakiet wyklucza się z dwoma pozostałymi. Natomiast w punkcie 9 "Regulaminu Dodatkowe Pakiety Minut i SMS w Mix" jest zapis: "W Okresie Ważności Promocji Abonent może mieć na koncie aktywny tylko jeden pakiet tego samego samego rodzaju,  np. Mix 300 minut do wszystkich." 
To w końcu mogę aktywować jednocześnie te 2 pakiety czy nie? Jeśli mogę, to czy wykonując połączenie do sieci Plus, minuty będą pobierane z pakietu "Plusa" czy w pierwszej kolejności z pakietu "wszystkich sieci komórkowych"? Odpowiedzi na to nigdzie nie znalazłem, w regulaminach też nic nie jest wspomniane. BOK odpowiedziało linkiem pod którym są tylko ogólniki o których szczegóły właśnie pytam.
ODPOWIEDZ