PNK a Internet

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Peyton
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 maja 2014, o 17:59

PNK a Internet

Post autor: Peyton »

Witam, mam taryfę PNK i włączony jakiś pakiet smsów do plusa za które nie pobierają mi pieniędzy. Chciałam jednak mieć pakiet na internet - najlepiej bez limitu...Zazwyczaj doładowuję za 50 zł na 3/mce..nie potrafię się jednak odnaleźć co, gdzie za ile, znalazłam tylko pakiety z limitem internetu
Jest pakiet na Internet bez limitu?
Możecie podac kod i cenę?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: PNK a Internet

Post autor: sl@w_es »

W żadnej z taryf na kartę nie ma internetu bez limitu, co najwyżej są pakiety Non Stop, gdzie po wykorzystaniu danych z pakietu, nic nie dopłacając nadal możesz korzystać z internetu tyle, że z prędkością ograniczoną do 32 kb/s.

Sprawdź proszę (*147#) i podaj dokładną nazwę aktualnie używanej taryfy to może uda znaleźć się coś dla Ciebie, a jeśli nie, to jedynym rozwiązaniem będzie zmiana taryfy na nowszą.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Peyton
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 8 maja 2014, o 17:59

Re: PNK a Internet

Post autor: Peyton »

Tak jak pisałam, moja taryfa PNK /po wpisaniu tego kodu co podajesz/, czyli, o ile się nie mylę - Plus na kartę.

Pakiety non stop? Pozwoliłam sobie poszperać na forum i znalazłam:
'9. Pakiety Internetowe (cykliczne):
• 0,5 GB (non stop), koszt: 3 zł / 7 dni wł.: *136*11*12# /
• 1 GB (non stop), koszt: 7 zł / 7 dni, wł.: *136*11*13# /
• 1 GB (non stop), koszt: 10 zł / 30 dni, wł.: *136*11*15# /
• 2 GB (non stop), koszt: 10 zł / 7 dni, wł.: *136*11*14# /
• 2 GB (non stop), koszt: 13 zł / 30 dni, wł.: *136*11*16# /

pojawiły się dwa pytania - wlaczając jeden z tych pakietów nie bede juz miala smsow do plusa za darmo, prawda?
i jeszcze jedno - za ostati płacę 13 zł na 30 dni i odnawia się on cyklicznie?A jak zuzyje predzej to do konca 30 dni mam a darmo tylko wolniejszy, tak?


Ps. Ewentualnie a nowszą taryfę? Możesz jakąś polecić?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: PNK a Internet

Post autor: sl@w_es »

Poprosiłem o sprawdzenie taryfy ponieważ z doświadczenia wiem, że wielu skraca sobie nazwę do PNK, więc chciałem uniknąć błądzenia po ofertach.

Pakiety, które podajesz nie są dostępne w Twojej taryfie.

Dla taryfy Plus na kartę wszystkie dostępne promocje i pakiety przedstawione są na stronie:

http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... 15#p192009

Pakiety odnawiają się automatycznie co 30 dni o ile na koncie jest dostateczna ilość środków do pobrania opłaty za nie na kolejne 30 dni. W przypadku zużycia pakietu przed upływem jego ważności szybkość transmisji spada, ale możesz wyłączyć pakiet i aktywować nowy, taki sam lub inny.

Rozumiem, że Twoje oczekiwania dotyczące internetu są większe, więc należy rozważyć zmianę taryfy na inną. W tym celu zapoznaj się z tym wątkiem:

http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=100&t=21180

W razie dalszych pytań zapraszam do ich zadawania.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Peyton
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 8 maja 2014, o 17:59

Re: PNK a Internet

Post autor: Peyton »

Bardzo dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi.
Chyba faktycznie zmienię taryfę. i ostatnie pytanie mi się nasuwa/mam nadzieję;)
czy wybierając przykładowo JA + NA KARTĘ
mogę jednocześnie aktywować

Rozmowy i SMS bez limitu w Plusie
- koszt: 10 zł / ważność: 30 dni
wł: *136*11*17#
oraz Internet? np. 2 GB (non stop), koszt: 13 zł / 30 dni

Pise, iż dublować ich nie można, ale łączyć jednak nie rozumiem w jakim sensie 'wyznacznikiem jest tu kod aktywacyjny
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: PNK a Internet

Post autor: sl@w_es »

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby równocześnie korzystać z tych dwu promocji.
Wyjątek stanowią promocje Ja + Rok Ważności Konta i Ja + Zawsze bez limitu w Plusie wykluczające się wzajemnie.

Nie wiem co Ewa_Plus miała na myśli pisząc o dublowaniu - chyba pod wpływem jej wpisu pytasz o to dublowanie?
Moim zdaniem chodzi o to, że nie można mieć aktywnej więcej niż jednej tej samej promocji/pakietu (aktywowanych tym samym kodem).

Przypomnę jeszcze, że po zmianie taryfy na nowszą nie ma możliwości powrotu do taryfy poprzednio używanej.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ