Namolny Plus

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
dominxon
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 wrz 2016, o 09:42

Namolny Plus

Post autor: dominxon »

Witam serdecznie !!!
Od kilku miesięcy nie mogę odczepić się od konsultantów Plus którzy bez żenady wydzwaniają do mnie po kilka razy w tygodniu z ofertą przedłużenia taryfy MIX - nie trafiają moje argumenty że nie jestem zainteresowany przedłużeniem.
Plusie - nękacie mnie już a to jest niezgodne z prawem.
Nikt nie może w systemie zablokować by do mnie nie dzwoniono żaden konsultant nie ma takiej opcji .
Jaja jak berety planowałem przenieść do was dwa numery na abonament ale załatwiliście sobie tymi upierdliwymi telefonami że zostaję w PLAY . Cóż chytry dwa razy traci.
Nie odpisujcie nie ma po co już raz na forum poruszałem tę sprawę pomogło na tydzień.
PS nie pomaga mówić że nie wyrażam zgody na nagrywanie rozmowy upierdliwa konsultantka dalej mnie przekonuje że ma dla mnie C U D propozycje - winszuję z czymś takim jeszcze się nie spotkałem.
Jestem już wami zmęczony .
wierzba123
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 sie 2015, o 11:49

Nękanie przez Plusa

Post autor: wierzba123 »

Witam. W lipcu kończy mi się umowa. Od jakiegoś czasu dostaję codziennie po 10 telefonów z różnych numerów od biura Plusa z nową ofertą przedłużenia umowy. Codziennie powtarzam, że nie jestem zainteresowany i żeby w systemie zapisano że na 100% nie jestem zainteresowany przedłużeniem umowy. Wszystkie Panie dodają taką notkę a telefony dalej się urywają. Ktoś tu może coś z tym zrobić ?
gregory.em
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 lut 2017, o 18:31

Re: Nękanie przez Plusa

Post autor: gregory.em »

Do wierzba123 : "nastrasz" tego konsultanta/konsultantkę która/który zadzwoni do ciebie procesem w sądzie za (jakby to rzec? Za "nierespektowanie prywatności" ?) [wiem ja piszę zagmatwanym językiem,ale inaczej nie potrafię pisać]. Pozdrawiam.Miłego dnia :-)
ODPOWIEDZ