Rok Ważności Konta oraz Rozmowy i SMS-y w sieci za 10zl/30dn

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
jojo
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 mar 2014, o 19:09

Rok Ważności Konta oraz Rozmowy i SMS-y w sieci za 10zl/30dn

Post autor: jojo »

Witam,
chciałem mieć darmowe do plusa i rok ważności konta, sugerując się tym opisem:
"Jeżeli chcesz korzystać z usługi Rok Ważności Konta oraz Rozmów i SMS-ów w sieci to włącz promocję "Rozmowy i SMS-y bez limitu w sieci" kodem: *136*11*17# (10 zł/30 dni)"
wpisałem ten kod i pobrało 10 zł w sms jest że darmowe w sieci, ale rok ważności konta jakoś się nie aktywował. Konto zasiliłem po wpisaniu tego kodu. Można jeszcze jakoś aktywować RWK?
Z góry dzieki za odpowiedź:)
edit:
taryfa Ja+na karte
*136#
"aktywne promocje:5-te doladowanie gratis,rozmowy i sms bez limitu w sieci, Ja+zawsze bez limitu w plus"
*121#
"30 bezpłatnych wizytówek"
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok Ważności Konta oraz Rozmowy i SMS-y w sieci za 10zl/

Post autor: sl@w_es »

jojo pisze:(...) Można jeszcze jakoś aktywować RWK? (...)
Promocję RWK włączasz osobnym kodem - *136*11*18#. Koszt 0 zł, ważność promocji 30 dni od momentu jej aktywacji i w tym czasie powinieneś zasilić konto kwotą co najmniej 5 zł, aby konto wydłużyło swoją ważność o 365 dni.
W Twoim przypadku jednak nie uda Ci się jej aktywować ponieważ masz aktywną promocję Zawsze bez limitu w Plus, która wyklucza się z promocją RWK. Chcąc skorzystać z RWK wyłącz promocję Zawsze bez limitu w Plusie; kod wyłączający *136*00*11#.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
jojo
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 20 mar 2014, o 19:09

Re: Rok Ważności Konta oraz Rozmowy i SMS-y w sieci za 10zl/

Post autor: jojo »

A co z tym opisem
Jeżeli chcesz korzystać z usługi Rok Ważności Konta oraz Rozmów i SMS-ów w sieci to włącz promocję "Rozmowy i SMS-y bez limitu w sieci" kodem: *136*11*17# (10 zł/30 dni)"?

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok Ważności Konta oraz Rozmowy i SMS-y w sieci za 10zl/

Post autor: sl@w_es »

jojo pisze:A co z tym opisem
Jeżeli chcesz korzystać z usługi Rok Ważności Konta oraz Rozmów i SMS-ów w sieci to włącz promocję "Rozmowy i SMS-y bez limitu w sieci" kodem: *136*11*17# (10 zł/30 dni)"?

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
Nie znając źródła tej informacji trudno odnieść się do niej. Podaj adres tej strony.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
jojo
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 20 mar 2014, o 19:09

Re: Rok Ważności Konta oraz Rozmowy i SMS-y w sieci za 10zl/

Post autor: jojo »

http://www.plus.pl/na-karte
Zakladka na komorki i na dole strony wazne informacje

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok Ważności Konta oraz Rozmowy i SMS-y w sieci za 10zl/

Post autor: sl@w_es »

Niby musiałbym się z Tobą zgodzić czytając tylko ten jeden punkt; niby, bo zapoznając się z pierwszym punktem drugi punkt nabiera zupełnie innego znaczenia, ponieważ jest wyjaśnieniem kiedy równocześnie można korzystać z RWK oraz Rozmów i SMS-ów w sieci (pierwszy punkt mówi o wykluczeniach). Z kolei nieco wyżej Promocje i usługi dodatkowe opis poszczególnych promocji.

Zależy Ci na jednoczesnym korzystaniu z RWK oraz Rozmów i sms bez limitu w sieci czy szukasz błędów tam gdzie ich nie ma? Czytaj wszystko od początku do końca nie wyrywając zdań z kontekstu.
Moim zdaniem ten opis jest czytelny i zrozumiały, a nawet gdyby tak nie było to podstawą wykładni są zawsze regulaminy, a nie informacje czy reklama na stronie.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
jojo
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 20 mar 2014, o 19:09

Re: Rok Ważności Konta oraz Rozmowy i SMS-y w sieci za 10zl/

Post autor: jojo »

Nie szukam żadnych błędów. Chcę RWK i bez limitu w sieci. Fakt, jest tam napisane, że jedno i drugie się wyklucza, ale jest ten jeden pkt z kodem na to i to. Jeśli to nieprawda (nieaktualne) to po co wprowadza ten wpis użytkowników w błąd? Można go usunąć.

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka




EDIT: poniedziałek, 10 lipca 2017, 07:35
Od sl@w_es:
korekta błędnej pisowni - Regulamin Plus Forum pkt 10:

- nie aktualne
- urzytkownikow
Poprawną pisownię wyróżniono w poście.
Dodałem polskie znaki diakrytyczne oraz interpunkcyjne.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok Ważności Konta oraz Rozmowy i SMS-y w sieci za 10zl/

Post autor: sl@w_es »

jojo pisze:Nie szukam żadnych błędów. Chcę RWK i bez limitu w sieci. (...)
Wobec tego zastosuj się do tego co napisałem wcześniej.

Błędy na stronie - moje wyjaśnienia w tym temacie znasz, a jeśli uważasz je za mało wystarczające oraz, że tak nie powinno być to napisz do Plusa np. poprzez formularz: Zadaj pytanie.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Alex81
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 3 gru 2018, o 18:24

Re: Rok Ważności Konta oraz Rozmowy i SMS-y w sieci za 10zl/

Post autor: Alex81 »

Może całego wątku nie doczytałem, ale na przyszłość jakbym sam zapomniał xD i aby kogoś uchronić od irytacji która mnie spotkała zaznaczam: rok ważności konta w plusie na kartę aktywujemy kodem: *136*11*10#. Nie mylić z rokiem ważności konta na kartę bez limitu aktywowanym kodem *136*11*18# na którą to odpowiedź głównie kieruje wyszukiwana fraza w googlach. Potem wyskakuje w komórce fraza: "usługa chwilowo nieaktywna skontaktuj się z BOK". I ja jak głupi próbowałem się kontaktować, próbowałem później i w końcu musiałem jeszcze raz doładować telefon za 5-kę bo mi czas minął.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok Ważności Konta oraz Rozmowy i SMS-y w sieci za 10zl/

Post autor: sl@w_es »

Alex81 pisze:Może całego wątku nie doczytałem (...)
No właśnie i wyskakujesz ni z gruszki ni z pietruszki z opisem RWK dla zupełnie innej taryfy niż ta o której mowa w tym wątku.
Generalnie w nowych taryfach (od taryfy PNK bez limitu) RWK aktywujemy kodem *136*11*18#.

Na przyszłość bardzo proszę zapoznać się z całością tematu w którym zamierzasz się wypowiedzieć.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ