Przejście z Mixa na abonament.

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Przejście z Mixa na abonament.

Post autor: Jrv »

Przepisać numer można tylko przez przejście do oferty simplus i dopiero wtedy można zmienić właściciela numeru.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
pho
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 17 cze 2012, o 22:07

Mix na abonament

Post autor: pho »

Witam, czy istnieje możliwość przejścia z mixplusa (podczas niewykorzystania wszystkich doładowań) na wyższy abonament niż kwota doładowania ? i otrzymać nowy telefon. ?
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Przejście z Mixa na abonament.

Post autor: luki »

Nie ma takiej możliwości. Trzeba zrealizować wszystkie zasilenia zgodnie z kontraktem, minimalną kwotą. Chyba, że tych zasileń zostało Ci niewiele, to czasami pojawia się wcześniej oferta, ale to w przypadku przedłużenia umowy w mixie.
lysy1015
Prawie PlusManiak
Posty: 35
Rejestracja: 12 paź 2012, o 17:45

Re: Przejście z Mixa na abonament.

Post autor: lysy1015 »

Witam
Mam obecnie telefon w mixplusie. Zostało mi jedno doładowanie. Chciałbym przejść na abonament. Widziałem, że w sklepie internetowym są lepsze ceny telefonów, ale jak chcę przy kupieniu telefonu zachować stary numer to wyświetla komunikat ze nie można dokonać konwersji. W czym jest problem?
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Przejście z Mixa na abonament.

Post autor: luki »

Pewnie w tym, że masz zasilenie.
Promocja dostępna dla Klientów, którzy dokonają wszystkich kontraktowych zasileń swojego konta Plus Mix.
http://plus.pl/indywidualna/Abonament/N ... Konwersje/
Awatar użytkownika
Dev
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 7 lip 2011, o 23:08
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Przejście z Mixa na abonament.

Post autor: Dev »

Nic dodać, nic ując ... zrób ostatnie zasilenie, wykorzystaj kwotę którą masz na koncie i .... przejdz na abonament :)
gabis88
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 7 mar 2013, o 20:07

PRZEJŚCIE Z MIXV NA ABONAMENT - KIEDY?

Post autor: gabis88 »

Witam,
czy ktoś orientuje się, kiedy można przejść z mixa na abonament? Aktualnie zostało mi aż 10 doładowań do końca umowy, a nigdzie nie mogę znaleźć informacji, kiedy można takie przejście zrobić.
Ostatnio zmieniony 7 mar 2013, o 20:24 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie do istniejącego wątku
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przejście z Mixa na abonament

Post autor: sl@w_es »

"gabis88" przed założeniem nowego wątku używamy opcji SZUKAJ (pkt 11 Reg. PlusForum) i dzięki temu po wpisaniu odpowiedniego słowa lub słów (o ile temat był już poruszany na FORUM) otrzymujemy odpowiedź na zadane pytanie względnie wypowiadamy się w istniejącym wątku.
W tym przypadku w wyszukiwarce wystarczy wpisać słowo "przejście" i wybrać z dostępnej listy interesujące nas zagadnienia.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
myqerinox
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2013, o 16:02

Re: Przejście z Mixa na abonament.

Post autor: myqerinox »

Jak to jest, że np xperia P dla klientów konwertujących w abo za 55 koszt 899 ?? Lol a jak nowy abonament to 50% tańszy . Czemu tak jest ? Zanosiłem się z zamiarem przejścia z mix na abo ale gdzie sens dać 9stów + abonament bez abonamentu kupi w tej cenie . I mam problem bo nowy nr odpada, mix mi się nie opłaca :/
Kupczacho
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 4 cze 2013, o 20:14

Re: Przejście z Mixa na abonament.

Post autor: Kupczacho »

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy w trakcie trwającej umowy Mix mogę przejść na Abonament? ;-)
Nie chodzi mi o to, że zostało mi np. 3 doładowania i chcę nową umowę. W przybliżeniu podam, że zostało jakieś 20 doładowań.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Przejście z Mixa na abonament.

Post autor: lodyga »

Temat również jest na forum.
Przy 10 możesz przejść na abo.
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przejście z Mixa na abonament.

Post autor: sl@w_es »

lodyga pisze:Temat również jest na forum. (...)
@ „Kupczacho”,
zapoznaj się z kolejnymi postami zaczynając o tego:
http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 169#p66581
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Ciechan
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 4 cze 2013, o 18:18

Przejście z mix na abonament

Post autor: Ciechan »

Witam. Niedługo kończy mi się umowa mix i chciałbym ją przedłużyć, bądź przejść na abonament. Interesuje mnie jakiś dobry telefon w niskiej cenie, ale patrząc na te ceny to jest jakaś kpina. 10 miesięcy temu wziąłem na inny numer w plusie na abonament lg l7II za 10zł dopłaty. Teraz patrząc na stronie za tą samą wysokość abonamentu w przejściu z mix za ten sam telefon chcieliby dopłaty 49 zł. Przecież to jest jakiś żart...
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Przejście z mix na abonament

Post autor: habish »

Może akurat wtedy była jakaś promocja?
Aktualne promocje masz tutaj: http://www.plus.pl/indywidualna/polecamy-w-sklepie/
kludiusiaaaa15
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 2 lip 2015, o 18:50

Przejście z Mix'a na abonament

Post autor: kludiusiaaaa15 »

Dzień dobry
chciałam zapytać jeśli zostało mi 14 doładowań to czy moge przejść na abonament ? słyszałam ze trzeba mieć przynajmniej 10 doładowań zeby szlo przenies numer. Jeśl bedzie to możliwe to czy bede mogła wybrać odpowiednia dla mnie taryfę z telefonem ktora jest proponowana na stronie plusa dla przenoszących numer z max'a na abonament?!? Pisze tez tam ze : "Oferta dla klientów Plus MIX, którzy wykonali już wszystkie obowiązkowe doładowania" czy jeśli będe miała tylko te 10 doładowań to przeniose czy jednak musze czekac ?!
ODPOWIEDZ