Długo nieaktywne konto PNK w Sieci

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
malwinal
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 gru 2017, o 13:20

Długo nieaktywne konto PNK w Sieci

Post autor: malwinal »

Dzień dobry
Mam taryfę PNK w Sieci. Od 20.04. 2017 mam nieaktywne konto, tzn. mam zablokowane połączenia wychodzące. Mogę odbierać połączenia przychodzące. Mój aktualny stan konta to 0 zł. Czy jeżeli taki stan potrwa dłużej, to mogę stracić numer telefonu? Jeżeli tak, to kiedy? Co powinnam zrobić, żeby numeru nie stracić? Czy jak załaduje np. za 50 zł, to przedłuży mi się ważność konta na połączenia przychodzące i wychodzące o 3 miesiące? Zastanawiam się czy to 50 zł nie pójdzie na poczet poprzednich miesięcy, które minęły...nie wiem jak to jest...

Czy mogę jakoś przejść z tej taryfy na taką, w której miałabym rok ważności konta?

Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Długo nieaktywne konto PNK w Sieci

Post autor: sl@w_es »

malwinal pisze:Dzień dobry
Mam taryfę PNK w Sieci. Od 20.04. 2017 mam nieaktywne konto, tzn. mam zablokowane połączenia wychodzące. Mogę odbierać połączenia przychodzące. Mój aktualny stan konta to 0 zł. Czy jeżeli taki stan potrwa dłużej, to mogę stracić numer telefonu?
Tak.
malwinal pisze:Jeżeli tak, to kiedy?
Po 365 dniach od zablokowania połączeń wychodzących.
malwinal pisze:Co powinnam zrobić, żeby numeru nie stracić?
Zasilić konto.
malwinal pisze:Czy jak załaduje np. za 50 zł, to przedłuży mi się ważność konta na połączenia przychodzące i wychodzące o 3 miesiące?
Tak.
malwinal pisze:Zastanawiam się czy to 50 zł nie pójdzie na poczet poprzednich miesięcy, które minęły...nie wiem jak to jest...
Nie pójdzie, to nie Mix; w ofercie na kartę ważność konta liczy się od daty zasilenia.
malwinal pisze:Czy mogę jakoś przejść z tej taryfy na taką, w której miałabym rok ważności konta?
Tak; na jaką? Wszystko zależy od tego czy chcesz ten numer użytkować czy tylko utrzymać.
Zmiany taryfy w obecnej sytuacji (zablokowane konto, brak środków) możesz próbować dokonać poprzez https://ssl.plusgsm.pl/ebok-web/basic/loginStep1.action lub aplikację mobilną. Jeśli zmiana nie przejdzie to zasilasz konto za 5 zł względnie za 10 zł i dokonujesz zmiany powyższymi sposobami lub kodem.

Są taryfy za których zmianę nie płacisz nic, ale tak jak napisałem wcześniej zależy do czego potrzebny Ci numer.
Po zmianie taryfy aktywujesz promocję ROK WAŻNOŚCI KONTA (w nowych taryfach bezpłatnie) oraz inne promocje powiązane z zasileniem konta, a następnie zasilasz konto i masz nadaną roczną ważność konta.

W razie dalszych wątpliwości proszę pytać - ktoś z pewnością odpowie, doradzi.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ