O co chodzi z usługami?

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
wojcio5373
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 mar 2018, o 09:20

O co chodzi z usługami?

Post autor: wojcio5373 »

Witam posiadam taryfę JA + NA KARTE I. Włączyłem usługę JA + 1 GB i po sprawdzeniu stanu usług otrzymałem takiego SMS :Aktywne uslugi: LTE (APN atrybutu A:plus APN atrybutu B:mms), Roaming, SMS o koszcie, GPRS, Niski kredyt, Wideorozmowy o co z tym chodzi jakie to są usługi?

I jeszcze jedno ostatni rozłączyło mnie z powodu braku środków. Wiedziałem że mam ok. 10 zł doładowałem konto za 30. W SMS pisało że mam 40 a po wpisaniu kodu *100# pokazało mi 10 a następnego dnia 25.
Czym to jest spowodowane i ile faktycznie mam środków?
PWojciechowska
Szalony PlusManiak
Posty: 270
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 11:27

Re: O co chodzi z usługami?

Post autor: PWojciechowska »

wojcio5373 pisze:Witam posiadam taryfę JA + NA KARTE I. Włączyłem usługę JA + 1 GB i po sprawdzeniu stanu usług otrzymałem takiego SMS :Aktywne uslugi: LTE (APN atrybutu A:plus APN atrybutu B:mms), Roaming, SMS o koszcie, GPRS, Niski kredyt, Wideorozmowy o co z tym chodzi jakie to są usługi?

I jeszcze jedno ostatni rozłączyło mnie z powodu braku środków. Wiedziałem że mam ok. 10 zł doładowałem konto za 30. W SMS pisało że mam 40 a po wpisaniu kodu *100# pokazało mi 10 a następnego dnia 25.
Czym to jest spowodowane i ile faktycznie mam środków?
A z Internetu korzystasz? Jeżeli tak, to czy masz uruchomiony pakiet internetowy? Bo pewnie tu tkwi problem.

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka
wojcio5373
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 1 mar 2018, o 09:20

Re: O co chodzi z usługami?

Post autor: wojcio5373 »

Właśnie miałem pakiet za 7 zł non stop. Teraz zmieniłem na Ja + 1 GB.

EDIT:
niedziela, 4 marca 2018, 07:43

A z tym SMS o co chodzi?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: O co chodzi z usługami?

Post autor: sl@w_es »

wojcio5373 pisze:A z tym SMS o co chodzi?
wojcio5373 pisze:(...) Włączyłem usługę JA + 1 GB i po sprawdzeniu stanu usług otrzymałem takiego SMS :Aktywne usługi: LTE (...)
Użyłeś kodu *101# więc otrzymałeś odpowiedź o aktywnych usługach na koncie. Większość z tych usług jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania telefonu.
Chcąc sprawdzić stan i ważność promocji/pakietów należy użyć kodu *136#. W niektórych przypadkach używamy kodu *121#.

W taryfie Ja + na Kartę I nie ma pakietu non stop za 7 zł. Jeśli z takiego korzystałeś to była to pozostałość z poprzednio używanej taryfy i na Twoim miejscu zweryfikowałbym stan i ważność promocji oraz pakietów co pozwoli Ci uniknąć wydawania kasy na niepotrzebne cykliczne aktywacje.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
wojcio5373
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 1 mar 2018, o 09:20

Re: O co chodzi z usługami?

Post autor: wojcio5373 »

Tak tak to była inna taryfa. Wyłączyłem 7 non stop jeszcze przed zmianą taryfy.
Dzięki.

I jeszcze jedno po wpisaniu *121# dostałem SMS o 30 bezpłatnych wizytówkach. O co z tym dokładniej chodzi? Jest to do wszystkich sieci czy jak?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: O co chodzi z usługami?

Post autor: sl@w_es »

„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ