Doładowania do końca umowy

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
sweetener
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

Doładowania do końca umowy

Post autor: sweetener »

mam nokie 5200 w mix plusie... problem w tym, że nie wiem za ile doładowań kończy mi się umowa... niby jest taki kod, który trzeba wysłać żeby się dowiedziec ale on jest bez sensu... 2 miesiące temu wysłałam ten sms i mi przyszło, że do końca umowy 15 doładowań (ale to niemozliwe bo telefon mam od listopada). kolejny sms wysłałam 3 dni temu i mi napisałi, ze mam jeszcze 32 doładowania...
i w tym problem, że ...
...nie wiem. nie wiem czy ma umowę na 42 doładowania za 30 zł czy może 36 doładowań za 30 zł...
wie ktoś może jak moge to sprawdzić?
aha :) pytanie bonus: czy jak już zrobię te wymagane doładowania to od razu mogę wyjąć sim i kupić nowy tel?

z góry dziękuję za pomoc xD
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

sweetener pisze:nie wiem czy ma umowę na 42 doładowania za 30 zł czy może 36 doładowań za 30 zł...
wie ktoś może jak moge to sprawdzić?
Na umowie którą podpisywałaś jest napisane.
sweetener pisze: pytanie bonus: czy jak już zrobię te wymagane doładowania to od razu mogę wyjąć sim i kupić nowy tel?
Możesz od razu wziąć telefon.
sweetener pisze:niby jest taki kod, który trzeba wysłać żeby się dowiedziec ale on jest bez sensu... 2 miesiące temu wysłałam ten sms i mi przyszło, że do końca umowy 15 doładowań (ale to niemozliwe bo telefon mam od listopada). kolejny sms wysłałam 3 dni temu i mi napisałi, ze mam jeszcze 32 doładowania...
Ten kod powinien działać poprawnie (SMS o teści PZ na numer 2585, koszt SMSa to 29gr).
Po zalogowaniu na stronie https://ssl.plusgsm.pl/ebok/index (MixPlus to oferta pre-paid) będziesz miała kiedy dokładnie były wykonywane doładowania, ale tylko z ostatnich 180dni.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
sweetener

Post autor: sweetener »

no właśnie na umowie nie mo o tym nic napisane albo ja nie umiem czytać...
pisze:
taryfa; mix plus
promocja: mxn.... cos tam dalej :PP
przydzielony nr telefonu: ***-***-***
zakup tel: ...
model tel: ...
i nr seryjny IMEI

i gdzie to niby jest napisane? bo ten kod u mnie chyba nie działa
bo wsłałam go przed doładowaniem. odpowiedź: 32
wysłałam po doładowaniu. odpowiedź: 32

czyli jedynym wyjąciem jest pójść do salonu?
aha. i dzięki za odp na pytania :*
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

sweetener pisze:no właśnie na umowie nie mo o tym nic napisane albo ja nie umiem czytać
Faktycznie na pierwszej umowie nie ma tego zapisane :shock: Na drugiej umowie mam już coś takiego:
w paragrafie pierwszym taką tabelkę gdzie jest napisane jaki telefon, jaka cena, jaka kara umowna, ile zobowiązań i za jaką kwotę.
sweetener pisze:bo wsłałam go przed doładowaniem. odpowiedź: 32
wysłałam po doładowaniu. odpowiedź: 32
Trzeba trochę odczekać po doładowaniu bo nie od razu zmniejsza sie ilość doładowań.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ