Problem z SMS'ami!

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Problem z SMS'ami!

Post autor: mariusz9a »

HuMOryStycZnY93 pisze:bo nic nie ma u znajomych.
U Ciebie to inna sytuacja, bo wnioskuję że Twoje SMSy nie dochodzą do nikogo. A tu mamy problem z jednym numerem, więc nawet nie wiem jak to wytłumaczyć z punktu widzenia technicznego że to wina Plusa - może ta osoba do której piszemy jest w zasięgu BTSa z uszkodzoną sygnalizacją? (chociaż ona niby może pisać do wszystkich więc to też odpada) :-/ Chyba, że ktoś ma źle zapisany numer i SMSy idą do kogoś innego :lol: - takie przypadki też były więc w sumie nie ma się co śmiać :-P
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
HuMOryStycZnY93
Starszy Plusmaniak
Posty: 153
Rejestracja: 1 mar 2009, o 13:23

Re: Problem z SMS'ami!

Post autor: HuMOryStycZnY93 »

Taaa xD Numery były zapisywane pół roku temu na telu, wszystko dochodziło do kogo chciałem a nagle numery się same zmieniły w telefonie i wysyłam smsy do kogo innego....Hahaha :mrgreen: Pisząc znajomych miałem na myśli tylko 3 osoby w plusie (36i6) do nikogo innego nie piszę z tego numeru ;D A poza siecią nie sprawdziłem, bo nie miałem kasy i nie mam nadal ;-)
“Ten, który stale jest szczęśliwy, musi się często zmieniać.”
Konfucjusz
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Problem z SMS'ami!

Post autor: mariusz9a »

HuMOryStycZnY93 pisze:Numery były zapisywane pół roku temu na telu, wszystko dochodziło do kogo chciałem a nagle numery się same zmieniły w telefonie i wysyłam smsy do kogo innego....Hahaha
Kiedyś w Erze miałem przypadek że SMSy szły za granicę. Nic w telefonie nie było zmieniane - jak numery były kiedyś wpisane tak były (numery polskich operatorów – żeby nie było). Także wiesz :roll: Chociaż tutaj nie pisałem o Tobie ;-) Czyli można powiedzieć że u Ciebie problem jest całkiem inny bo SMSów nie dostaje nikt i tu można przypuszczać że padła sygnalizacja Plusa.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
benek10
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2015, o 12:16

Problem sms

Post autor: benek10 »

Witam. Mam taki problem, ze nie moge wyslac sms do jednego numeru z plusa (do reszty dochodza bezproblemu). Caly dzien moglem wysylac az nagle przestalo dzialac. Co moze z tym byc? Dodam, ze moge dzwonic do tego numeru i dochodza mi sms od tego numeru.
dawidek1113k
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 10 lip 2013, o 00:55

Problem z SMSami

Post autor: dawidek1113k »

Witam mam problem. Posiadam Sony Xperie M2. Otóż mam taki problem, że gdy pisze smsy to po jakimś czasie te smsy co pisałem danego dnia wysyłają się ponowie mimo że doszły. Po róznym czasie, czasami po tygodniu czasami po 2, czasami po paru dniach. Wie ktoś co może być tego przyczyną?
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Problem z SMSami

Post autor: niko10 »

Zmień klienta SMS na innego z google play lub używaj Hangouts do wysyłania SMS i przetestuj.
dawidek1113k
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 10 lip 2013, o 00:55

Re: Problem z SMSami

Post autor: dawidek1113k »

jak zmienic klienta?
pati342000

Re: Problem z SMSami

Post autor: pati342000 »

sciagnij z google play
https://play.google.com/store/apps/deta ... droid.talk
lub
https://play.google.com/store/apps/deta ... .messaging


Wysłane z mojego VX2 przy użyciu Tapatalka
Martek
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 17:13

Re: Problem z SMSami

Post autor: Martek »

Witam, mam podobny problem. Mam telefon LG5 i część smsów które ktoś mi wysłał w ogóle do mnie nie doszła a część przychodzi wielokrotnie nawet przez kilka dni. A i niektóre sms-y które ja wysyłam również nie chcą dojsć do kogoś :-(
Anna K
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 2 paź 2015, o 19:03

Problem z sms

Post autor: Anna K »

Witam.
Posiadam telefon Samsung Galaxy Core Plus, korzystam z zainstalowanej aplikacji Textra, ponieważ fabryczna nie działa. Mam taryfę Mix Plus na kartę. Problem pojawił się jakiś czas temu i dotyczy tego, że moje smsy bardzo często są doręczane z ok 20 minutowym opóźnieniem, a czasem dopiero po kilku próbach wysłania. Tak samo jest z dostarczaniem smsów do mnie, także przychodzą z dużym opóźnieniem. Mam komunikat "wysłano", jednak raporty doręczeń przychodzą bardzo późno. Problem jest bardzo uciążliwy.
ODPOWIEDZ